Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fallout 4


Dawid06

Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa prawdziwy test obronności osady, chyba nie dam rady :P

 

Zresztą Fallout chwilowo został zdetronizowany z pozycji "gry pierwszego wyboru", wróciłem do XCOMa, trzeba go odświeżyć przed premierą dwójki.

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A ja odkopuję bo takiego Fallouta 4 najlepiej kupić na wyprzedaży i to w wersji z wszystkimi dlc :D. No i tak pykam od czerwca.

Bardzo fajna gra o ile się wie z góry, czego od niej oczekiwać. Jako eksploracyjna strzelanka z elementami budowania sprawdza się idealnie. Modyfikacje broni to uzależniająca zabawa.

 

fallout4house.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tych nowych Falloutach mocno zawiodłem. 20 lat temu (ależ szmat czasu) się człowiek zagrywał w 1 i 2 i są to gry które do dzisiaj wspominam jako wybitne. Odkąd przejęła je Bethesda poszło to w stronę symulatora kloszarda :D z bardzo słabym modelem strzelania. O warstwie fabularnej nawet nie warto wspominać. Natomiast dla osób, które kochają eksplorację, to pewnie top.

Ale no - ja chętnie zagrałbym w Fallouta zrobionego przez takiego Lariana. Wizja Beth do mnie nie trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa jest zwodnicza. To jest zupełnie inny typ gry, więc oczekiwanie podobnego poziomu rozgrywki rpg jak kiedyś prowadzi jedynie do zawodu. Powinni to wydać pod inną nazwą, ale z drugiej strony ludzie też mogliby brać poprawkę na to z czym mają do czynienia.

Fallout 4 to otwarta strzelanka z elementami fabularnymi i naciskiem na eksplorację.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażyłem sobie domek, teraz mogę w spokoju iść i dalej strzelać do wszystkiego co się rusza :).

20180912190648_1.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2018 o 07:36, bachankas napisał:

A ja jestem zakochany w New Vegas i nawet 1 i 2 w moim osobistym rankingu wyprzedza, ale ja dziwne gusta mam :D

 

New Vegas nie robiła Beth, tylko Obsidian czyli właściwie ekipa od F1 i F2, która z resztą wykorzystała w opór materiałów to prawdziwego F3, którym miał być Van Buren. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że to wiesz, ale i tak napiszę na wszelki wypadek ;)

 

Także jedyny dobry Fallout od Beth to ten którego nie robiła hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak się przyglądam @zdzichon , @timecage i chyba odświeżę F4, bo F3 to ukończyłem 3 razy. F4 nie podszedł mi właśnie ze względu na budowanie. Ale patrząc na te screeny ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrbudyn napisał:

Tak się przyglądam @zdzichon , @timecage i chyba odświeżę F4, bo F3 to ukończyłem 3 razy. F4 nie podszedł mi właśnie ze względu na budowanie. Ale patrząc na te screeny ......

Ja się tam zawsze spokojnie wybudowałem w na tej wyspie. Tam nigdy nie ma gości, więc i obrony nie trzeba :P

 

IMG_20190929_114603.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, espe0 napisał:

Ja się tam zawsze spokojnie wybudowałem w na tej wyspie. Tam nigdy nie ma gości, więc i obrony nie trzeba :P

 

Ja się przeprowadziłem z domku co wybudowałem do mieszkania w Diamond City. Nie mam nic przeciwko oblężeniom, ale kiedy polegają na tym, że raiderzy spawnują się od razu wewnątrz mojego domku, a czasami od razu wewnątrz moich power armorów, to ja się tak nie bawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności