Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek Oppo PM-3


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mniej. Jest mniej gory niz w spirit classic. Jest ona nieco pogrubiona. Ale mimo to jest czysciej , przestrzenniej i zwiewniej. Mimo tez ze srednica jest bardzije nasycona i dociazona w PM3 to Focale Classic przy nich wydaja sie zamulac mocno (a niby jasniejsze). Takze dla mnie to bardzo ciekawe sluchawki. A po przystosowaniu mi tej gory w ogole nie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z lepszych jakie słuchałem. Można przyczepić się do tego, że jakieś duże planary w domowym zaciszu potrafią więcej, ale nie o to chodzi. Oppo to coś mają już jako portable. Dla mnie są więcej warte niż Ultrasone Unlimitet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym je porownale z Ed.5 . Bo z pamieci tez wole oppo pm3. Ultrasony nei zrobily na mnie wrazenia - acz tu kwestie tych mitycznych lepszych i zlych godzin podczas wygrzewania jeszcze dochodza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu może napiszmy z czym to słuchaliśmy bo mi absolutnie przestrzeni nie brakowało. Dla mnie było wręcz wzorcowo, bez przegięcia.

 

AK120MK2, iPClassic + HA2, Cowon P1 ale nawet na gołej X5 czy zwykłym AK120 było bardzo dobrze. Ha nawet mój stary Clix2 dawał radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...no cóż ja PM-3 zapłaciłbym 1200-1300 zł. Także dla mnie i promocje po 2000 zł (jeszcze biorąc pod uwagę te 399$ ) są śmieszne....

 

Tak jak zwykle to nie dobre mp3store wymyśla sobie ceny i jeszcze nas oszukuje. Zawsze można kupić w oficjalnej cenie dystrybutora. Jesteśmy śmieszni bo rezygnujemy ze swojego zarobku i obniżamy cenę słuchawek maksymalnie na granicy opłacalności. Jakby cenę można było sobie policzyć tak łatwo ze 399$ to tyle samo powinno tez kosztować u nas. Niestety nie ma tak dobrze. Zdejmij z nas płatności wymuszane przez państwo to i cena będzie inna.

Tak dla mnie brzmią. Zresztą nie odsłuchiwałem ich sam. Bez powodu nie padały pytania czy to oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powietrza było podobnie jak w Monkach i mniej niż w Focalach Profesional....tylko,że Momki kupisz za 1/4 ceny...

Z czym ich sluchales? Dla mnie momki to muly bagienne przy PM3, a nawet Fidelio L2. Nie tylko pod wzgledem czystosci, kontroli i rozdzielczosci ale tez wlasnie powietrza i holografii. Focali Spirit Pro nie slyszalem wiec nei powiem.

 

"Sztuczne napompowane granie." - o to zdanie mi chodzi. Brzmi jak niepodważalna prawda a nie Twoja prawda.

Tez tak odbieram momki. I o ile w niektorych przypadkach takie napompowanie moze dawac przyjemnosc jako nasycenie i podbarwienie, tak w momkach to wlasnie moim zdaniem zrobilo tony mulu. Nawet patrzac na cene - bo konkurencyjne wlasnie L2 czy Focale uwazam za sporo lepsze, nie tylko pod wzlgedem preferencji ale tez jakosci w takich parametrach jak rozdzielczosc, separacja instrumentow, holografia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powietrza było podobnie jak w Monkach i mniej niż w Focalach Profesional....tylko,że Momki kupisz za 1/4 ceny...

Z czym ich sluchales? Dla mnie momki to muly bagienne przy PM3, a nawet Fidelio L2. Nie tylko pod wzgledem czystosci, kontroli i rozdzielczosci ale tez wlasnie powietrza i holografii. Focali Spirit Pro nie slyszalem wiec nei powiem.

 

"Sztuczne napompowane granie." - o to zdanie mi chodzi. Brzmi jak niepodważalna prawda a nie Twoja prawda.

Tez tak odbieram momki. I o ile w niektorych przypadkach takie napompowanie moze dawac przyjemnosc jako nasycenie i podbarwienie, tak w momkach to wlasnie moim zdaniem zrobilo tony mulu. Nawet patrzac na cene - bo konkurencyjne wlasnie L2 czy Focale uwazam za sporo lepsze, nie tylko pod wzlgedem preferencji ale tez jakosci w takich parametrach jak rozdzielczosc, separacja instrumentow, holografia.

 

 

Zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy odbiera je inaczej. Dla mnie były lekkie i z dobrą przestrzenią.

 

natomiast mało kto pisze tu o wersji 2.0 Momków. kablowej. Nawet Maciux testu chyba nie robił.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę jednak z Wojtkiem - Momki są napompowane. Ale w ciekawy sposób.

 

W ciekawy jeśli lubisz takie granie. Dla mnie straszny muł, ale jeśli klient chce podobnego grania to polecam je do np ipodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności