Skocz do zawartości

Test słuchawek Oppo PM-3


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

A w Fiio przestawiłeś w ustawieniach usb na usb dac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten krotki kabelek od oppo, literka tez odpowiednia wybrana - "B", mi ciezko dopuscic mysl, ze oppo moze byc wadliwy bo raz, ze przyjechal nowka, dwa ze jak sie na to patrzy to jest to male dzielo sztuki elektroniki, no wykonanie, uzyte materialy i spasowanie jest jak to u oppo idealne. Caly czas nie umiem zgrac muzy ze spotify na karte wewnetrzna fiio, niby wybieram save i ****. Chyba nie dowiem sie co ha2se potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thar, nie bede ukrywal, ze nie uczylem sie ang. tylko rosyjskiego hah i nie orientuje sie za bardzo w tych instalowaniach neutronow itp. Mam sciagnietego powerampa ale nie instalowalem bo sie boje, ze cos napierd. w fiio w systemie i juz nic mi nie bedzie gralo...Za to jest jeden myk, ktory zauwazylem, mam w fiio ustawione usb dac, kabelek z zestawu oppo 2x usb, literke B na oppo ustawiona i leci kawalek ze spotify na fiio i teraz uwaga ! Leci kawalek a ja przelaczal literke B w oppo na np A lub C i wtedy oppo ha 2se zatrzymuje granie kawalka na fiio czyli chyba maja te dwa gadzety ze soba "kontakt" ale czenu kurfa nie gra?

Dobra, zainstalowalem powerampa ale nie moge zgrac nic ze spotify na fiolka wiec nie mam czego sluchac z powerampa bo nic na grajka nie nagrywalem i zadnych kart z muza w domu nie mam, zeby cos wsadzic do fiio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w domu internet ? 

 

Wejdż na Bandcamp, poszukaj muzyki udostępnianej za free i zassaj we flac.

Dreaming Cooper na przykład.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przetrzepalem nieuzywane fony w domu i w hujleju znazl karte microsd z 65 kawalkami! W tym sp. Majkel i zywy armin. Zapodal karte do fiio i ja widzi i gra zarowno z oryginalnego odtw. jak i z powerampa ale kurfa po podlaczeniu ha 2se dalej gra cisza....W koncu ta opcja w fiio tj. Usb dac czy storage ma byc wlaczona?

zreszta nie gra i ze storage i z usb dac. Chyba trafiony ha2se sie trafil, odesle i niech Wojtek sprawdzi go osobiscie, rowniez z x5-3. Nic juz wiecej nie idzie ustawic/sprawdzic. Jako amp oppo gra i gra tak ze na high gain juz na 3 na skali, poliki od basu faluja a sluchawki masuja skronie ale jako dac/amp nie zagral...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem w dniu dzisiejszym do Dystrybutora produktów firmy Oppo z zapytaniem czemu nie mogę połączyć urządzenia Oppo ha 2se z moim Fiio x5-3 oraz moją Lumią i Sony xperią na  już wiekowej wersji androida. Otrzymałem odpowiedź, iż bezbłędnie i od razu działają fony z androidem w wersji od 5, niższe albo nie działają w ogóle albo trzeba coś ściągać (już zapomniałem co), instalować itd. i wtedy wszystko ze sobą działa, z Lumią nie ma w ogóle możliwości połączenia urządzenia ha2se, również Fiio jeżeli nie obsługuje (zapomniałem już czego - sorry) to też ha2se jako dac nie zadziała. Sprawa jasna. Szybka, rzeczowa, bardzo profesjonalna odpowiedź ze strony Dystrybutora, byłem pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pamiętam, że kilka osób zamawiało pady do Oppo na OPPOdigital. Ile czekaliście od momentu zamówienia? Powiedzieli mi, że między 2 a 3 tygodnie. Mi jednak zależy, żeby się wyrobić w 2 tyg, bo później wyjeżdżam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, adriano2510 napisał:

Pamiętam, że kilka osób zamawiało pady do Oppo na OPPOdigital. Ile czekaliście od momentu zamówienia? Powiedzieli mi, że między 2 a 3 tygodnie. Mi jednak zależy, żeby się wyrobić w 2 tyg, bo później wyjeżdżam. 

 

No, mniej więcej 2, 3 tygodnie. Też wyjeżdżałem w trakcie zamówienia, ale umówiłem się z firmą, że płacę, firma zamawia, a wysyłka po moim powrocie. I tak też było. Zawsze można podać też jakiś adres alternatywny. Firma generalnie bardzo solidna, miły kontakt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiliście może w sieci na jakieś info czy Oppo dłubie przy nowych nausznikach i czy w tym roku będzie jeszcze możliwość gdzieś je ewentualnie zaprezentować (jakaś znacząca wystawia audio itp.). PM3 wyszły jak dobrze pamiętam ok. 3 lat temu i od tamtej pory cisza u Oppo w przedmiocie nowych nauszników, jak myślicie - odpuścili sobie czy może  w tajemnicy szykują PM1,PM2 i PM3 z dopiskiem V2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Adam 76 napisał:

Nie trafiliście może w sieci na jakieś info czy Oppo dłubie przy nowych nausznikach i czy w tym roku będzie jeszcze możliwość gdzieś je ewentualnie zaprezentować (jakaś znacząca wystawia audio itp.). PM3 wyszły jak dobrze pamiętam ok. 3 lat temu i od tamtej pory cisza u Oppo w przedmiocie nowych nauszników, jak myślicie - odpuścili sobie czy może  w tajemnicy szykują PM1,PM2 i PM3 z dopiskiem V2?

 

A jest co poprawiać w PM3, żeby był pretekst do wydawania mark II? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westberg ja jednak widziałbym pole do poprawy w PM3 bo po pierwsze zawsze może być lepiej a po drugie no jednak przydałoby się ciupkę dodać tej góry w pm3 i może najniższego dołu, no i troszeczkę odsunąć środek:) ale chyba nsk jest najbliższy prawdzie i Oppo aż tak nie zależy na rynku słuchawek a może obecna technologia nie pozwala jeszcze na wydanie czegoś lepszego co nie kosztowałoby fortuny. Niby ktoś od Oppo wspomniał, że są gotowi finansowo i technologicznie na pójście w jeszcze lepszą technologię w słuchawkach ale na tym oświadczeniu się skończyło i cisza w temacie nowych nauszników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Adam 76 napisał:

Westberg ja jednak widziałbym pole do poprawy w PM3 bo po pierwsze zawsze może być lepiej a po drugie no jednak przydałoby się ciupkę dodać tej góry w pm3 i może najniższego dołu, no i troszeczkę odsunąć środek:) ale chyba nsk jest najbliższy prawdzie i Oppo aż tak nie zależy na rynku słuchawek a może obecna technologia nie pozwala jeszcze na wydanie czegoś lepszego co nie kosztowałoby fortuny. Niby ktoś od Oppo wspomniał, że są gotowi finansowo i technologicznie na pójście w jeszcze lepszą technologię w słuchawkach ale na tym oświadczeniu się skończyło i cisza w temacie nowych nauszników.

 

No nie wiem. Mnie się podoba tak jak jest i w zasadzie niczego bym nie poprawiał. Kwestia gustu. Góry jest akurat - tyle ile trzeba, średnica nadaje tym słuchawkom magii i wyjątkowości, zaś bas schodzi nisko i jest zróżnicowany. Kwestia znalezienia dobrego napędu dla tych słuchawek, bo je stosunkowo łatwo nagłośnić, ale jakość pojawia się wraz z mocą (a ściślej jej zapasem). Myślę, że w tym modelu lepiej nie grzebać, bo lepsze jest wrogiem dobrego. 

Edytowane przez westberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności