Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trymery i "nie moda na drwala"


JuRik99

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu zacząłem się borykać z podrażnieniami po goleniu, szczególnie na szyi dlatego postanowiłem kupić maszynkę elektryczną. Jako, że nigdy nie przepadałem za "zapuszczaniem" brody myślałem, że rozwiąże ona mój problem ale mimo wszystko za wiele to nie dało. Po wieczornym goleniu i wysmarowaniu gęby kremem krostki i podrażnienia nadal mi dokuczają. Dlatego zacząłem myśleć o zaprzestaniu golenia się na zero i do głowy wpadł mi pomysł zakupu trymera typowo do zarostu.
Buszuje, czytam, przeglądam i jak baba na nic się nie mogę zdecydować. Gdzie jedni coś chwalą to drudzy odradzają i koło się zapętla. Chciałbym kupić coś do 150zł co pomogłoby mi utrzymać fajny, krótki (przypuśćmy 3 dniowy), schludny i elegancki zarost. Do tej pory natrafiłem na 3 modele ale chciałbym Was zapytać czy korzystacie z trymerów na co dzień :)
Jeśli tak, to jaki wybrać i na co zwrócić uwagę? Interesuje mnie regulacja długości od praktycznie 0,5mm.
Moi faworyci na tą chwilę:
- BaByliss E845E
- Philips QT4005/15
- BaByliss E835E

Z góry dzięki i pozdro!

Edytowane przez JuRik99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drwal ma raczej dłuższą brodę i koszulę flanelową. Oraz topór lub pilę spalinową. Kup pilę, w Biedronce są tanie ;)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ci brodaczy w kraju? ale żeby jeszcze tu wtykać islamistów i prowokować innych ?

 

Dlatego maszynki do twarzy mają też trymer nie goli to na gładko 1mm a jak ci to wystarczy to dedykowany trymer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie, albo nie , ale mam 3-cią podstawową (70 pln) maszynkę philipsa do włosów, która dba o moje włosy i zarost /brodę lub jej brak, długość etc/ od 15 lat :D nie dość , że wygodnie to i ponad 3 klocki w kieszeni ;)

 

No i od 7 lat robię za fryzjera dla syna :D / ostatnio chciał "punka" , zrobiliśmy coś "pomiędzy" /

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drwal ma raczej dłuższą brodę i koszulę flanelową. Oraz topór lub pilę spalinową. Kup pilę, w Biedronce są tanie ;)

To prawda, bardzo uogólniłem temat ;)

Mało ci brodaczy w kraju? ale żeby jeszcze tu wtykać islamistów i prowokować innych ?

 

Dlatego maszynki do twarzy mają też trymer nie goli to na gładko 1mm a jak ci to wystarczy to dedykowany trymer.

Miało być z humorem zatem wybacz ;)

Pierwszy post edytowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga. Aktualny tytuł tematu pasi?


Też miałem problem z podrażnieniami po goleniu i odkąd przestałem golić się pod włos problem zniknął. Golę się co najwyżej z boku na bok.

Nie ma opcji ogolić się elektryczną nie pod włos.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o zwykłej, nie-elektrycznej ;) Pamiętam kiedyś ogoliłem się maszynką do włosów bez nakładki to gębę miałem gorzej podrapaną niż od Polsilvera :P

Z wyżej wymienioną przeze mnie maszynką, jak i z wieloma innymi (głownie Philips) jakie miałem, nie przytrafiło mi się coś takiego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie w tych tańszych maszynach długość zaczyna się od 3mm a te lepsze kosztują od 100zł wzwyż więc tyle samo co trymer

http://www.agito.pl/maszynka-do-strzyzenia-philips-hc-3410-15-series-3000-pl-1001976-12mhc341015/pd/DBCQTMBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=11430626

 

Strzyżarka nie musi kosztować ponad 100zł, żeby miała regulację. W tej masz jedną nasadkę i regulację "pod kciukiem" do całego zakresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzyżarka nie musi kosztować ponad 100zł, żeby miała regulację. W tej masz jedną nasadkę i regulację "pod kciukiem" do całego zakresu.

 

Bardzo słabe opinie w necie bo już ją wcześniej widziałem...

Edytowane przez JuRik99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Strzyżarka nie musi kosztować ponad 100zł, żeby miała regulację. W tej masz jedną nasadkę i regulację "pod kciukiem" do całego zakresu.

 

Bardzo słabe opinie w necie bo już ją wcześniej widziałem...

Ja mam chyba jeszcze prostszy model od philipsa, (3 ci kolejny przez 15 lat) NIGDY ani jednego problemu. Brałbym w ciemno.

 

Ale prawda, ze nigdy nie czytałem opinii. Szedłem do sklepu, brałem najtańszego philipsa i wiedziałem, ze na 5 lat starczy :D bezproblemowo :D

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tych opinii. Czy to jakieś konkretne problemy, czy farmazony w stylu audiofilskim "to zabrzmi dopiero na co najmniej senkach HD600"?

Wbiłem najzwyczajniej na ceneo i widzę mniej/więcej co ludzie na temat tej maszynki piszą

Ale prawda, ze nigdy nie czytałem opinii. Szedłem do sklepu, brałem najtańszego philipsa i wiedziałem, ze na 5 lat starczy :D bezproblemowo :D

 

Sęk w tym, że ja tak nie umiem. Jak będę piękny i bogaty pewnie taką samą drogę kupna wybiorę :)

@JuRiK99 A próbowałeś maszynki na żyletki?

Próbowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności