Skocz do zawartości
  • 0

Wokółuszne (100 zł) i douszne (50 zł) do różnej muzyki


Jesion912

Pytanie

Witam,

w najbliższym czasie chcę kupić słuchawki. Nie chcę kupić bubla dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze czegoś sensowego.

 

Potrzebuję słuchawek do domu (wokółusznych) - do oglądania video, słuchania muzyki (różnej z wyjątkiem muzyki klubowej, elektronicznej). Słuchawki będą podłączone do komputera ze zintegrowaną kartą dźwiękową. Nie przewiduję modowania sprzętu ani dokupowania karty dźwiękowej. Do tej pory korzystałem z Sennheiserów HD202 i jestem z nich zadowolony (drewniane ucho ^^), niestety jedna ze słuchawek przestała działać. Szperałem trochę w sieci i znalazłem takie pozycje:

Maxell Retro DJ

Superlux HD681

Philips SHL3000

SONY MDR-ZX300

Philips SHP2500

Takstar HD2000

Zdaję sobie sprawę, że wymienione przeze mnie słuchawki kosztują od 50 do 130 zł, na zakup chciałbym przeznaczyć maksymalnie 100 zł (nie wliczając w to kosztów przesyłki), ew. mógłbym się zastanowić nad Takstarami HD2000 pod warunkiem, że znacznie odstawałyby od reszty pod względem jakości. Które z tych albo jakie inne są godne polecenia?

 

Druga sprawa, potrzebuję słuchawek dousznych. Do tej pory miałem Soundmagic ES18 i chwalę je sobie (jedyny problem to taki, że w dość krótkim czasie załatwiłem 3 egzemplarze - nie wiem taka ich natura czy ja je niszczyłem). Oczywiście przejrzałem trochę internetu i natknąłem się na Philips SHE3590. Które z nich będą lepsze i bradziej trwałe? Dodam, że te słuchawki będą podłączone do smartfona.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ze swojej strony daję do rozważenia wersję mega budżetową, philips shp3000. Słuchawki nie powodują bólu, a nadają się do wszystkiego. Pewnie mniej basu niż w HD202, ale mają go. Wygodne i w ogóle super słuchawki jak za 40 zł. Chyba, że jednak to nie problem wydać 100 zł, to warto dopłacić, jakość dźwięku będzie zauważalnie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności