Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X3 2nd gen.


superbart

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem zapytać czy to urządzenie napędzi DT150, lub T1 lub Hifiman HE400i lub ATH-R70x tak aby nie brakowało im pary?

 

Nie tylko nie napędzi, ale jeszcze nie wysteruje, tak żeby zabrzmiały interesująco. Do X3ii proponuję t51p, KC06A. Zagra to lepiej i... wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z tym nie zgadzam, ale juz to pisalem, R70x ledwo graja z telefonu, a na stacjonarce biora tyle pradu, a nawet wiecej, niz DT990 250ohm ;).

Ja słucham cicho to raz. Nawet na clipie max 80% odkręciłem.

Dwa - r70x mają dla mnie basu na granicy bardzo dużo ale dobrze, z kopem/za dużo. Więc odchudzenie ich telefonem tylko mi się podoba. Między innymi dlatego grają z aune x1s, które mocarzem nie jest. Dla mnie w sam raz basu to jest w k551. BTW X3k to najlepsza synergia z k551 jaką w życiu słyszałem. Nawet droższe dapy mi tak fajnie z nimi nie grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy firmware w wersji beta poprawiający pracę kółka dla X3 II - http://www.head-fi.org/t/770863/official-x3-2nd-gen-beta-firmware-thread-fw1-31-improved-scroll-wheel-response . Wgrałem i testowałem przez chwilkę i jest naprawdę znacznie lepiej. Nie sądziłem, że takie coś można poprzez firmware załatwić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie wystarczyło pause i wyłączenie ekranu ale bateria mi schodziła jednak i tak dosyć szybko. Do tego potrafiłem wybudzić z uśpienia mając dwie kreski na baterii i wyskakiwał komunikat o braku prądu po czym player się wyłączał. Od tego czasu wyłączam player zawsze jak skończę słuchać i bateria trzyma znaaaaaacznie dłużej. Być może to tylko w moim egzemplarzu tak ale chyba to uśpienie nie do końca działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowy firmware w wersji beta 1.44: https://www.dropbox.com/s/6q2m6eiid3g5web/X3II-FW1.44Beta.zip?dl=0 .

Lista zmian:

The following changes and improvements were made to FW1.44beta compared to FW1.4:
1. Added support for ReplayGain;
2. Added library search function: activate by holding Shortcuts button in any category or folder browsing screen; use previous / next buttons to switch between numbers and alphabet).
3. Increased USB storage transfer speeds (≥8MB/s);
4. Added Recently Played playlist (via Play by Category);
5. Added DoP and D2P options to S/PDIF output;
6. Added Line Output level options (fixed or variable level);
7. Optimized UI operation and speed;
8. Amended user interface in Play by Category;
9. Added play mode: play single track and stop
10. Added option to delete a track (outside of Now Playing);
11. Fixed issue with hidden files stored by a Mac OS computer accessing the cards on the X5 2nd gen;
12. Fixed issue with syncing timed lyrics to song position;
13. Fixed issue where some ID3 tag info could not be read correctly;
14. Added option to manually clear media library database file (via System Settings);
15. USB OTG function (which had never been compatible with many USB devices) has been disabled to improve device detection in storage and DAC modes by the computer;
16. Miscellaneous bug fixes.

Note:
In the process of updating to FW1.44beta, only Favorites and internal playlist data will be retained--settings and media library database will be reset. If downgrading from FW1.44beta to older firmware, settings and media library database will also be reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności