Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wreszcie ... STRATOS!


Rekomendowane odpowiedzi

ADL STRATOS

Taking the Swiss Army Knife of audio components to the next level

MSRP: TBA

- High-performance MM/MC Phono stage

- DAC and ADC Digital Preamplifier (with Remote Control)

- XMOS U8 (supports PCM 24bit~32bit/384kHz Max.) High Speed 480Mbps USB Chip

- ES9018K2M SABRE32 Reference Stereo (DSD /2.8M, 5.6M, 11.2M supports) 32bit 384kHz DAC Chip

- CS5340 High-performance ADC Chip for high resolution recordings from Analog Sources to PC or MAC

hard drive (24bit 192kHz Max.)

- Powerful Headphone Amplifier TPA6120A2 (12~600 ohm)

The ADL STRATOS is more than just a DAC, a preamplifier, a phono stage and a headphone amplifier in one small, portable box. With the STRATOS you get DSD (2.8M, 5.6M and 11.2M), USB (supports PCM 24~32bit/384kHz Max.) and ADC (24bit/192 kHz Max.), so you’ll be able manage the largest music collections on your hard drive with ease and flexibility—and outstanding sound quality.

If you need to convert your LPs or other analog sources to digital, the STRATOS offers a wide variety of options to help you obtain the best sonic results. With its low-latency USB 2.0 audio driver that plays at 384 kHz and records at 192 kHz and its built-in high-performance MM/MC phono stage, you can easily record your favorite albums to hard disk via USB. Best of all, you’ll enjoy Furutech’s signature sound—detailed, clear yet smooth—when you use the ADL STRATOS as the heart and soul of nearly any desktop system.

 

2.jpg1.jpg


Nie wiem jak wy, ale ja się jaram tym modelem. Jeśli cenę uda sie utrzymać w okolicach 2,5k będzie to 100% zakup dla mojego systemu :)

Edytowane przez WojtekC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jeszcze nie jest znana, ale zamiast drugiej 2 miała być 5 :)

Poprawiłem. Fakt, że wiedzę o cenie opieram na materiałach sprzed prawie 6 miesięcy gdy Styratos był bardziej ubogi w porty :)

Nadal mam nadzieje jednak na cenę w okolicach 2,5k - może sie uda.

 

Sugerowana cena w USA Gt40A to 700$ - po tyle chodzi w sklepach można sprawdzić, a u nas? W Mp3store?

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to specyfikacja kostki - chyba rzeczywista moc zalezy od implementacji... czy sie myle?

 

co do zakupu to bym poczekal na to jak to gra :) jednak ADL to marka, ktora pozycjonuje sie dosc wysoko i troche za zbaczek/powiazania z furutech pobiera prowizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2500pln to powinien zagrac zdecydowanie powyzej gt40a .

W tej cenie lub nieznacznie drozej masz na rynku takie tuzy jak S16 czy nfb28. A podejrzewam ze jednak cena ADL im dorowna, jak nie przewyzszy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT40A - gra praktycznie ze wszystkim w różnym stopniu. Jako napędzacz słuchawek przy odpowiednim doborze jest świetny. Jak podłączymy byle co dobry lub bardzo dobry. Świetnie za to spisuje się jako przedwzmacniacz w dużym sprzęcie i przedwzmacniacz gramofonowy. Oczywiście plus funkcja DAC :)

Jak zostanie zachowany poziom GT plus to co pisałem wcześniej ja jestem mocno zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie nie zgodze - GT40A jest poprawny, do swietnosci, nawet w swojej cenie to mu daleko moim zdaniem. Jak bylby swietny juz by lezal dawno na moim biurku w pracy... dodatkowo czy lepszy/gorszy to sie nie wypowiem, ale na pewno mniej mi sie podoba niz moj smsl.

Dlatego mnie poziom GT40A zwlaszcza przy cenie rzedu 2,5kpln czy wiekszej zupelnie nie satysfakcjonuje. Daleko tu do poziomu nfb28, ktory funkcjonalnosc tez ma swietna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera w PL na jesieni. Cena postaramy się aby była dobra, na tą chwilę tak jak pisałem oscylować będzie w okolicy 2,500 pln - jeśli coś się nie zmieni ze strony ADL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności