Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Asus Strix 2.0


thebarte12

Rekomendowane odpowiedzi

strix_20.png

Asus wprowadza nowe słuchawki: „Asus Strix 2.0”

Zostałem wybrany jako jeden z nielicznych do testowania nowych słuchawek Asusa. Firma wprowadza do swojej oferty coraz to więcej sprzętu gamingowego. Cieszę się, że miałem okazję na przetestowania jednego z tych cudeniek.

 

Jakość dźwięku

Jestem graczem Counter Strike'a Global Offensive. Dlatego podczas testowanie skupiłem się w większości na tej grze. Zastosowane w nich 60milimetrowe przetworniki neodymowe pomagają lepiej skupić się na grze. Podczas gry słyszę dokładnie każdy krok przeciwnika i jestem w stanie określić w jakiej jest odległości i z jakiej strony nadciąga. Dzięki nim można się lepiej wciągnąć w gre. Aczkolwiek wiadomo, nie samymi gramy człowiek żyje. Nowe słuchawki Asusa idealnie nadają się do słuchania muzyki. Po prostu z nimi słuchania muzyki staje się dużo przyjemniejsze

 

Design z dwoma mikrofonami

Mikrofon przy samych słuchawkach jest bardzo praktyczny. W każdej chwili możemy go odpiąć. Jest to bardzo przydatne w podróży, możemy wtedy korzystać z mikrofonu umieszczonego na kablu. Nie jest on może jakiś najwyższy lotów ale jest. Natomiast odczepiany mikrofon jest po prostu cudny. Doskonale nadaje się do komunikacji podczas gry. Twoja drużyna będzie Cię zawsze dobrze słyszeć.

 

Ogólne spostrzeżenia

Słuchawki nosi się bardzo przyjemnie. Nic nie gniecie w głowę czy w uszy. Jest bardzo komfortowo. W dodatku dosyć dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz, dlatego nie zaplątamy sobie głowy niepotrzebnymi rzeczami podczas gry. Nie miałem okazji do przetestowania ich na jakiejkolwiek konsoli gdyż żadnej nie posiadam. Natomiast na tablecie jakość dźwięku jest zadowalająca. Kabel jest oplatany. Oplot jest strasznie mocny co powoduje, że kabel się jak wykręca czy plącze. Jest to strasznie irytujące. Nie wiem jednak czy jest to wina tylko i wyłącznie mojego egzemplarza.

 

Ogólna specyfikacja

  • Pasmo przenoszenia: 20-20000Hz

  • Impedancja: 32Ohm

  • Średnica przetwornika: 60mm

  • Czułość: 90dB SPL

  • Nauszniki: skórzane, wokółuszne

  • Długość kabli: 1,2m + 1,5m

  • Złącza: 1x jack combo 3,5mm (CTIA/AHJ + OMTP) / 2x jack 3,5 mm

  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 50 - 16000 Hz

  • Czułość mikrofonu: -40 dB

  • Waga: ok. 350 gramów

  • 2 lata gwarancji

  • Wymiary: 112x226x224 mm

 

 

Plusy

  • Bardzo dobra jakość dźwięku.

  • Dobrej jakości odczepiany mikrofonami.

  • Nie odczuwam żadnego dyskomfortu po długich godzinach użytkowania.

  • Doskonałe tłumienie dźwięków otoczenia.

  • Wygodne.

  • Dobrze sprawdzają się w grach.

  • Wygląd.

 

Minusy

  • Słaby mikrofon na kablu

  • Oplot na kablu jest bardzo mocny przez co strasznie się zawija, skręca czy plącze.

  • Nie wielkie zmiany w stosunku do modelu PRO.

 

Ocena własna w skali 1 do 10

8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności