Skocz do zawartości

majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Firmwere wgrany.

Tak, od tego gostka wziąłem... Mój egzemlarz to raczej wersja RAW - przed lakierowaniem. Wygląda to po prostu marnie, w porównaniu do 450tki gładkiej i lśniącej.

 

Co do tego, że jest nowy to raczej nie mam wątpliwości, choć pudełko prócz domowego zafoliowania nie miało oryginalnej folii. Jutro do niego napiszę bo dziś już siły nie mam.... Kurdę człowiek tyle o tym czytał, a nigdzie nie wspomnieli o takich cyrkach z obudową. Czyżbym tylko ja miał takiego pecha? W sumie ta aukcja na ebayu to było zbyt piękne aby było prawdziwe... teraz już wiem gdzie był haczyk. Ciekawe co powie gościu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wymijającą odpowiedź...

 

Hello,

 

Thank you for your message, we have sold a large number of Geek Out 720 DACs without a problem.

 

We sell the goods new and boxed as supplied by the manufacturer and don't open each one to check on condition as they wouldn't be new then. Every Geek Out DAC we sell is 100% genuine.

 

Furthermore, we are an honourable eBay seller and offer very good customer service with 100% feedback since we started 11 years ago.

Widać, że ściemnia, bo pudełka są rozfoliowane, a twoje Adik piszesz było na 100% otwierane.

 

Nie wiem za bardzo co odpisać, może jakbym miał jakiś lakier na sobie to bym przebolał. Teraz mogę to przeboleć, ale... nie chcę, ze względu na ich postawę. Wysyłają towar z niewykończonym wyglądem i liczą na to że każdy przyjmie to jako coś normalnego. Rozumiem, że to Ci od geeka polecieli sobie w kulki, ale to powinna być jakaś informacja na aukcji, że może trafić się inna obudowa. Powinni wziąć odpowiedzialność na siebie i sami już dogadywać sprawę z Lh, a nie liczyć na naiwność klienta.

 

Może spróbuję napisać do LH zapytać się co z tą obudową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Słucham drugi dzień geek-a z denon d7000 i jestem zachwycony jak to maleństwo z nimi gra. Co prawda grają jasno i nie do końca mnie to przekonuje, ale jakość dźwięku jest świetna.
Dodam jeszcze, że Mytek stereo 192 jako combo przegrał i to mocno z GO 450 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mytek jako dac jest OK, ale wzmacniacz słuchawkowy ma dla mnie fatalny.

Słuchałem z nim: HD800, DT990, DT880, Audioquest NH, Denon D7000, D7100, Fostex TH-X00, Hifiman HE-4.

Z tej listy tylko z HD800 i DT990Pro Limited dobrze grał, ale to też nie był nie wiadomo jaki poziom.

Mytek z HD800 zagra lepiej od Geek Out i to przyznaje, z DT990 też zagra lepiej, ale nieznacznie.

Przy mniej wymagających słuchawkach geek out gra znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko ocieplone granie, jakby lampowe, ale bez mulenia. Dość gładko, muzykalnie, dźwięk fajnie dociążony. Aigo Z6 idzie jeszcze dalej, ale kosztem uniwersalności, bo z niektórymi słuchawkami pozamiata, a z innymi jest kaszalot. Geek taki wybredny nie jest.

Ciekawe - gładki a zgrywa się świetnie z lcd2. Chyba będę musiał go kiedyś sam sprawdzić, acz raczej będę polował na wersję z wbudowaną baterią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to Mytek to też świetny sprzęt, szczególnie jako dac do wyższej klasy systemu. Ale jestem w stanie spokojnie uwierzyć, że Geek z niektórymi słuchawkami zagra lepiej jako combo- kluczowa jest synergia :)

Wielu nie podziela tego entuzjazmu; ja też byłem raczej zawiedziony :(.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wielu, ja z kolei znam wiele pozytywnych opinii i je podzielam. Zaś negatywnych znam niewiele. Tak to już jest w audio, jednym się podoba innym nie.

@Play, tak, to jest właśnie ciekawe i kolejny raz potwierdza się, że nie ma żelaznych reguł parowania sprzętów, można sobie coś kminić, szacować, ale na końcu trzeba sprawdzić, posłuchać i się zdziwić lub nie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten geek jaką sygnaturą gra?

Podpompowany, masywny, obszerny bas;

nieco odchudzona średnica tzn. mało kwiecista;

podciągnięta, ale nabłyszczona, przypolerowana góra, bez szpilek, taka perlista;

czyli typowe objawy klasy A.

Czemu to gro z lcd2, mimo tego basu? Tak jak Touok pedzioł - w audio to se można wróżyć, estymować, aproksymować :woot:...a na koniec zdziwić po odsłuchu...

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak serio to Mytek to też świetny sprzęt, szczególnie jako dac do wyższej klasy systemu. Ale jestem w stanie spokojnie uwierzyć, że Geek z niektórymi słuchawkami zagra lepiej jako combo- kluczowa jest synergia :)

Wielu nie podziela tego entuzjazmu; ja też byłem raczej zawiedziony :(.

 

Po prostu trzeba wiedzieć jak gra naprawdę dobre i kompletne brzmieniowo źródło. Mytek 192-DSD do takowych nie należy. Dla mnie jego dźwięk jest jakiś taki odhumanizowany. Dynamiką też nie powala. Lampucera Undertakera z rozbudowanym zasilaniem albo ten Twój Sabre go rozwałkowują. Przepraszam, że akurat takie przykłady podaję niesklepowe, ale z ofert sklepowych najtańszy ciekawy konkurent Myteka, jaki mi przychodzi do głowy, to NuForce DAC-9, a z rzeczy referencyjnych, to np. MSB Platinum pokazuje, że można kompletnie i po ludzku grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ten daczek fascynuje odkąd pojawiły się pierwsze głosy o nim na forum :) choćby dlatego chciałbym go kiedyś sprawdzić. a jeśli wersja 450 ma wysterować bez problemu wszystko, co jest raczej łatwopędliwe, to tym bardziej, bo ja w 250 ohm< nie mam zamiaru iść, nie mówiąc o ciężkich planarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ten daczek fascynuje odkąd pojawiły się pierwsze głosy o nim na forum :) choćby dlatego chciałbym go kiedyś sprawdzić. a jeśli wersja 450 ma wysterować bez problemu wszystko, co jest raczej łatwopędliwe, to tym bardziej, bo ja w 250 ohm< nie mam zamiaru iść, nie mówiąc o ciężkich planarach

Ja geeka używam z beyerami 770/250 i słucham tak na 50% (na wersji 450) bo głośniej na dłuższą metę grozi uszkodzeniem słuchu :D wersja 1000 spokojnie napędza AKG K500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności