Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście  Dadzą mi więcej niż dałem za nówkę. Trzeba kombinować  
A tak na poważnie, to nie wyszło mi coś malowanie, ale będą kolejne próby i może inny kolor.

Na ruszowo spróbuj ;) a pójdzie za 3x tyle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@bakus1233 Sprzedałeś tego Geeka? Bo w lipcu kupiłem na forum dokładnie takie malowanie, jakie przedstawiłeś na zdjęciu :D Właśnie go sobie słucham w połączeniu z K702 i za każdym razem, jak mi ten duet zaczyna grać, to się nie mogę nadziwić za jak małe pieniądze udało mi się osiągnąć taki fun ze słuchania muzyki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2017 o 19:33, Najner napisał:

@bakus1233 Sprzedałeś tego Geeka? Bo w lipcu kupiłem na forum dokładnie takie malowanie, jakie przedstawiłeś na zdjęciu :D Właśnie go sobie słucham w połączeniu z K702 i za każdym razem, jak mi ten duet zaczyna grać, to się nie mogę nadziwić za jak małe pieniądze udało mi się osiągnąć taki fun ze słuchania muzyki... 

Tak, to dokładnie ten geek ;) U mnie grał super z th900 i nie tylko..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem geeka, bo przesiadłem się na kolumny. Aktualnie nie mam daca. Po geeku, to może chord mojo albo hugo? Tylko, że np mojo grało mi gorzej z th900 pomimo tego, że jest to sprzęt lepszej klasy. Synergia jednak też robi swoje ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
24 minuty temu, Teti napisał:

już wiem że z geekiem się szybko nie rozstanę. Muszę tylko dopaść jakiś dobry kabelek OTG  żeby połączyć z telefonem na słuchanie do poduchy.

Ja używałem takiego do microUSB (https://www.aliexpress.com/item/Micro-USB-Male-To-USB-Female-Host-OTG-Cable-Y-Splitter-for-Samsung-69722/32368376735.html)

natomiast na USB-C (ZUKi, Axony) nie widzę kabla Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Teti napisał:

.... żeby połączyć z telefonem na słuchanie do poduchy.

 

Tylko pamiętaj, że "czy się stoi, czy się leży, pół Ampera się należy". To dewiza Geeka. To fajny sprzęt, ale mobilnie ma takie drobne upierdliwości. Więc żebyś się nie zdziwił "do poduchy", że telefon zasnął wcześniej od Ciebie :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że będzie wir. Trochę mam obawy czy to "zdrowe" dla bat?
Mam starego SGS2+ on ma OTG widzi nośniki danych bez problemu, a jak podłącze GO to nic się nie dzieje, GEEK nawet nie pyknie, można by coś z tym zrobić?
Inna sytuacja jest jak podłącze GO do SGA 2016. Geek odpala świecą się diody, grzeje się a muzyki w słuchawkach ani w telefonie nie słychać. Trzeba coś w androidzie zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że pół ampera, to już pół ampera, nie w kij dmuchał. To że telefon obsługuje OTG, to nie znaczy że uciągnie takie obciążenie. To tak samo jakby do niego podłączyć zewnętrzny dysk rotujący w obudowie USB, bez dodatkowego zasilania. Raczej mało prawdopodobne, żeby zagadał bez czkawki. A Geek ciągnie jeszcze więcej i to ciągle. Specyfika pracy (klasa A wzmacniacza) tego wymaga. Telefony na OTG mają 100 ma, co starczy do pendrive, myszki i podobnych. No czasem 300mA. Ale pół ampera to juz wartości ładowania akumulatora, na przykład w Kindle. A telefon rzadko potrafi być power bankiem, nie taka jego rola. Stąd praca z Geekiem może stanowić  duży problem. Jedyna opcja, jaką bym widział  to połączenie przez aktywny (z własnym zasilaniem) hub USB. Geek to fajny sprzęt, ale prąd żre jak smok.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale aktywny hub do telefonu wydaje się mało wygodnym rozwiązaniem. Chyba najprościej choć nie do końca będzie sparowanie 3 urządzeń power banku, tel i geeka kablem Y.
Jutro będę miał kabel który pozwoli mi podłączyć Axona, zobaczymy czy jemu uda się ruszyć to maleństwo.
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, czy tel który prądowo ledwo dyszy jest w stanie poprawnie zasilić geeka, czy nie będzie spadku jakości w przekazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wygodne, a pewnie że mało wygodne. Najprawdopodobniej, wygoda pracy z telefonem nie była priorytetem przy projektowaniu Geeka.

Co do możliwego spadku jakości przy niedoborachprądu, już pewnie czujesz, że sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności