Skocz do zawartości

Test odtwarzacza xDuoo X2


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak - w pierwszym sorcie na odtwarzacz wrzuciłem kilkanaście folderów (jedno zadanie) i oczywiście są one ładnie posortowane według alfabetu. Potem dorzuciłem dwa kolejne foldery - jeden zaczynający się od litery "N" a drugi od "M". Po załączeniu playerka dwa ostatnie albumy znajdują się na liście folderów za literą "W". Myślałem, że może w nazwach tych folderów jest zbędna "spacja" na początku - ale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, może ktoś miał podobnie? Mam kartę 32 gb i wrzuciłem 120 albumów. Okazuje się, że X2 czyta tylko max. 100. Powyżej 100 (alfabetycznie sortowanego) wyskakuje komunikat, że plik usunięty. Teraz mam równą setkę i wszystko czyta. No ale żal tej muzyki, której musiałem się na chwilę pozbyć. Tak więc pytanie: wina karty czy odtwarzacza? I czy jest jakiś sposób, żeby na kartę weszło więcej muzyki i była odtwarzana przez X2. Dziwnie tak mieć 32 gb, a więcej niż połowa miejsca pozostaje wolna. Oczywiście był robiony format fat32. Pozdro

Edytowane przez nedwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, może ktoś miał podobnie? Mam kartę 32 gb i wrzuciłem 120 albumów. Okazuje się, że X2 czyta tylko max. 100. Powyżej 100 (alfabetycznie sortowanego) wyskakuje komunikat, że plik usunięty. Teraz mam równą setkę i wszystko czyta. No ale żal tej muzyki, której musiałem się na chwilę pozbyć. Tak więc pytanie: wina karty czy odtwarzacza? I czy jest jakiś sposób, żeby na kartę weszło więcej muzyki i była odtwarzana przez X2. Dziwnie tak mieć 32 gb, a więcej niż połowa miejsca pozostaje wolna. Oczywiście był robiony format fat32. Pozdro

 

100 albumów na głównym, czy ogólnie w podfolderach 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 albumów na głównym. Wypróbuje pomysł Inszego. Dam znać.

sprawdziłem. Inszy miałeś racje. Jak się ma coś więcej niż 100 to trzeba wrzucać w podfoldery i jest cacy.

Pytanie dodatkowe: po wrzuceniu nowych folderów nie ustawiły się alfabetycznie tylko są na końcu. Aktualizacja biblioteki nic nie dała. Jest na to sposób?

Edytowane przez nedwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

prośba o polecenie zgrywających się z xDuoo2 słuchawek dokanałowych, głównie do rocka, lubię szczegółowe i ze sporą przestrzenią.Doprawdy nie wiem co wybrać.

 

Co prawda nie ten dział i zaraz gromy polecą ale sporo osób chwali sobie połączenie x2 z Zero Audio Carbo Tenore. Poczytaj recki forumowych kolegów.

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-zero-audio-carbo-tenore-zh-dx200-ct/

https://muzostajnia.wordpress.com/2015/06/24/zero-audio-zh-dx200-carbo-tenore/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie napisac jak wypada porównanie X2 do M3 od FiiO, tylko muzycznie:

 

Na pierwszy rzut ucha- grają dosyć podobnie.

M3 gra bardziej średnicą do przodu. Nie jest to jednak aż tak duża zmiana, natomiast same wokale sa bardziej przytłumione na X2. Tak jakby chciały sie przebić, ale nie mogą.

Holografia jest lepsza w M3, ale nie jest to aż taka wielka różnica znowu. Scena jest podobna bardzo.

Tony niskie są bardziej wyraziste w M3, mocniejszy i bardziej sprężysty jest średni bas. Niski jest na podobnym poziomie.

Wysokie są trochę lepsze na X2, bardziej je można odczuć. Jakościowo jest podobnie, wręcz ciężko odróżnić- zalezy od utworu i słuchawek głównie.

 

Mocowo jest podobnie szczerze, ale mam wrażenie że X2 mniej szumi niż M3.

 

To chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności