Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na chrome, flac też nie działa

 

ifi idsd nano + z1compact + Samsung Level In+Bayerdynamic dt 770 pro +CA Ei3

5be5076c7c7c61a278f66896bce0f250.jpg

Korzystam z Tidala od wprowadzenia go na rynek i jeszcze ani razu czegoś takiego nie widziałem, a łącze ledwie 8mb ;) Hi-Fi & chrome

 

https://youtu.be/dG9_craOmIU

Edytowane przez Matthi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie za dużo osób już weszło w tidala i zaczyna mulić, jak kiedyś WIMP, mnie dziś też chwilę mulił, już się wkurzałem, ale ustawiam 320, a po jednym , dwóch utworach (bezpośrdnio po puszczeniu 320) ustawiam znowu FLAC - tak robiłem z WIMPEM, z reguły pomagało, dziś mi pomogło z TIDALEM, na razie jest ok, niemniej pierwszy raz mi TIDAL mulił dzisiaj. Ja jednak jak dwa razy na tydzień stacjonarki posłucham, raz, to jest już sukces... więc mało wiem. FLACI w moich taczkach offline na szczęście nie mulą, inaczej bym tego całego WIMPA/TIDALA pogonił w cholerę...

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego maila?

U mnie dzisiaj kaput.

W połowie utworu zawiesiła się przeglądarka i dałem sobie spokój na dziś z TIDALem.

Wysłałem im maila że coś nie działa ze strimingiem hifi i dodałem zdjęcie komunikatu. Nic nie odpisali ale wszystko działa

 

ifi idsd nano + z1compact + Samsung Level In+Bayerdynamic dt 770 pro +CA Ei3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też only offline obecnie i bardzo mocno zastanowię się nad tym, czy chcę to mieć u siebie, czy zostaję przy 19,99 zł za Spotify ;)

 

 

Bardzo mocno w Tidalu brakuje mi możliwości wrzucania własnych piosenek z pulpitu ;( bo kilku niestety brakuje w ich bazie a bez nich obyć się nie mogę.. ;(

Edytowane przez dMXyEYe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No niestety, moja chwilowa radość trwała krótko.

Po nierównej walce, zrobiłem dziś downgrade subskrypcji.

Będę słuchał w niższej jakości, ale bez przycięć, zwiech i restartów, które doprowadzały mnie niemal do szału.

Nie wiem czego to wina, czy mojego łącza, czy przeglądarki Chrome, czy samego Tidala, ale się poddałem.

Na Waterfoxie x64, w jakości 320k da radę tego słuchać, ale za to działa idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To zaczekaj do przyszłego miesiąca, podwyższe sobie na opcje hi-fi i sam zobaczę, czy cuś się zmieniło. ;)

nie wiem na czym słuchasz ale na windowsa też jest Kodi

pamiętam że wimp na daphile działał płynnie z "palca" tak jakby bez buforowania

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam ustawione lossless na Tidalu w Kodi i gra.

a jak z płynnością, lepiej niż przez chrome?

 

I na Chrome (a dokładnie Slimjet) i na Kodi nie mam z nią problemu.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności