Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie i ja do testowania streamingu wziąłem sobie 2 lata Tidala - raczej w celu szukania nowej muzyki niźli słuchania tego co już mam.

Tidal całkiem spoko ma interfejs, tylko przy przewijaniu strasznie lata ekran, duży skok jest prze scrollowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tidal HiFi na 90 dla wszystkich odwiedzających Audio Video Show. Info z facebooków.

Dla wszystkich, czy tylko dla osób które zakładają pierwszy raz konto?

 

No właśnie. Co z osobami (jak np. ja), którzy płacą abonament miesięcznie?

Miło by było dostac 3 miechy za free.

Pewnie będzie jak w naszej telefonii komórkowej. Aby tylko ściągnąć nowych dłużników. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wykorzystania tego bonusu musiałbyś stworzyć sobie kolejne konto, a obecne zawiesić (czyli przestać opłacać ) na 3 miesiące

Dzięki za odp. :)

No, niestety muszę obejść się smakiem (dla mnie nie ma sensu zakładać nowego konta, zawieszając poprzednią i tracąc tym samym swoją playlistę i ulubione), choć 120 zł drogą nie chodzi.

Myślałem, że bedzie dobrze, a wyszo jak zwykle.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tracić playlisty, eksportuj ją w starym koncie, a potem w nowym ją importuj

Pytanie tylko czy zawieszenie konta nie powoduje zawieszenia wszelkich playlist na tym koncie?

Oczywiście można skopiować ścieżkę playlisty, pytanie czy będzie ja można importować na nowe konto i będzie aktywna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniłem Tidala Hi-Fi (kontynuacja Wimpa, więc przypisany do numeru telefonu) na darmowego Premium z Play. Cała moja muzyki, listy itp. pozostały bez zmian, jedynie musiałem zresetować hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość importu playlisty ze Spotify? Trochę mi się tego nazbierało przez te 1,5 roku używania, zwłaszcza odkrywajek ;) .

Co do używania konta z Play to domyślam się, że można też na kompie a nie tylko na komórce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowo wolę spotify jednak.

 

A ja wolę Tidala - przynajmniej jeśli chodzi o aplikacje na androida. No i na spotify nie ma wszystkich moich ulubionych wykonawców, a na tidalu, jak dotąd, znalazłem wszystko co chcę.

 

Takie podsumowanie z mojego punktu widzenia:

Jakość muzyki: Spotify=Tidal

Rzetelność (prawidłowo przypisane albumy do artystów, prawidłowe okładki albumów): Spotify>Tidal

Aplikacja Android: Spotify<Tidal

Aplikacja Windows: Spotify=Tidal

Na chwilę obecną imo wygrywa Tidal. Czekam, aż Apple Music ukaże się na androida.

Edytowane przez Dark Devill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Użytkowo wolę spotify jednak.

A ja wolę Tidala - przynajmniej jeśli chodzi o aplikacje na androida. No i na spotify nie ma wszystkich moich ulubionych wykonawców, a na tidalu, jak dotąd, znalazłem wszystko co chcę.

 

Takie podsumowanie z mojego punktu widzenia:

Jakość muzyki: Spotify=Tidal

Rzetelność (prawidłowo przypisane albumy do artystów, prawidłowe okładki albumów): Spotify>Tidal

Aplikacja Android: Spotify<Tidal

Aplikacja Windows: Spotify=Tidal

Na chwilę obecną imo wygrywa Tidal. Czekam, aż Apple Music ukaże się na androida.

Ja też chyba zmienię zdanie, bo po ostatnich aktualizacjach spotify doprowadza mnie do szału. Wciąż się wiesza, ucina początki utworów po przewinięciu, samo się wyłącza. Dramat po prostu...

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to jakoś 2 godziny temu zaktualizowała mi się aplikacja pod Windowsem. Teraz przez przypadek wszedłem w ustawienia streamingu i oto co widzę:

https://www.dropbox.com/s/44pwryd51f7htxk/tidal_MQA.png?dl=0, ciekawe jaka jakość kryje się pod tym MQA.

 

Właśnie zaktualizowałem i nic się w tej zakładce nie zmieniło.

 

Od 15 minut mam błąd połączenia z serwewrm - na komputerze i w telefonie.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tidal HiFi na 90 dla wszystkich odwiedzających Audio Video Show. Info z facebooków.

Dla wszystkich, czy tylko dla osób które zakładają pierwszy raz konto?

 

No właśnie. Co z osobami (jak np. ja), którzy płacą abonament miesięcznie?

Miło by było dostac 3 miechy za free.

Pewnie będzie jak w naszej telefonii komórkowej. Aby tylko ściągnąć nowych dłużników. :unsure:

 

Po powrocie z audioshow wstukałem voucher i do dziś wyświetla, że następna płatność będzie za 3 miesiące. A płaciłem wcześniej miesięczny abonament. Może to więc jednak działa....tidal.jpg

tidal.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to jakoś 2 godziny temu zaktualizowała mi się aplikacja pod Windowsem. Teraz przez przypadek wszedłem w ustawienia streamingu i oto co widzę:

https://www.dropbox.com/s/44pwryd51f7htxk/tidal_MQA.png?dl=0, ciekawe jaka jakość kryje się pod tym MQA.

MQA to jest format wymyślony przez Meridiana i będzie kompatybilny tylko na ich sprzęcie.

Właśnie zaktualizowałem i nic się w tej zakładce nie zmieniło.

 

Od 15 minut mam błąd połączenia z serwewrm - na komputerze i w telefonie.

 

Meantime, I found that Tidal is dead :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MQA to jest format wymyślony przez Meridiana i będzie kompatybilny tylko na ich sprzęcie.

 

hm, to interesujące co mówisz:

How do I play MQA?

MQA can be decoded to give authentic studio-quality sound with either hardware or software. We’ll be announcing partners very soon.

Ultimately, it means MQA can be played on any audio device, whether that’s inside your home, your car, from your phone or anywhere else you might be – perfectly fitting into the way you listen to your music today.

http://www.musicischanging.com

Edytowane przez summerinparis33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności