Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 200 zł dla Note 4 (wolfson)


vBB

Pytanie

Witam, szukam dobrze i fajnie grających słuchawek do około 150-200 zł dla Samsunga Note 4, wersja z Exynosem (Wolfson).

Najchętniej chciałbym coś z pilotem, ale jeśli niekoniecznie takie będą, to mogą być w OSTATECZNOŚCI bez pilota.

Zastanawiam się nad Soundmagic E10 ewentualnie A-Jays Four, aczkolwiek znajdę coś lepszego?

 

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JVC HA-FRD80 > SM E10 - tysiąc razy. ;) Za każdym razem będę polecał te słuchawki, bo nie mam się do czego przyczepić. W moich uszach - SGS5 + PowerAMP = mmm..

 

Do tego masz wersję "z pilotem" o ile to tak można nazwać. Jeden przycisk - start/stop, zmiana do przodu i do tyłu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałem zaznaczyć, że potrzebuję słuchawek, które da się kupić od ręki bądź przez internet z Polski, zagraniczne odpadają póki co - chyba, że będą naprawdę rewelacyjne i warto dołożyć jakieś pieniądze.

 

Hmm, dostałem kilka ciekawych propozycji, ale ciągle nie wiem które wybrać... :) Słucham ogólnie chyba każdego gatunku muzycznego, chciałbym aby słuchawki fajnie brzmiały, miały trochę basu, ale nie tylko same tony niskie. Takie "fajne" słuchawki do 200 zł, dostępne w Polsce z gwarancją.

 

Może teraz będzie łatwiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałem zaznaczyć, że potrzebuję słuchawek, które da się kupić od ręki bądź przez internet z Polski, zagraniczne odpadają póki co - chyba, że będą naprawdę rewelacyjne i warto dołożyć jakieś pieniądze.

 

Hmm, dostałem kilka ciekawych propozycji, ale ciągle nie wiem które wybrać... :) Słucham ogólnie chyba każdego gatunku muzycznego, chciałbym aby słuchawki fajnie brzmiały, miały trochę basu, ale nie tylko same tony niskie. Takie "fajne" słuchawki do 200 zł, dostępne w Polsce z gwarancją.

 

Może teraz będzie łatwiej?

 

Przecież dystrybutorem MEE jest forumowicz Bigmaras zatem zakup w Polsce i z Polską gwarą ;)

http://allegro.pl/meelectronics-mee-m6-pro-2015-comply-gratis-i5176391936.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak oceniana jest wytrzymałość tych słuchawek (kabli, jacka)?

 

EDIT: Jak się sprawują te odpinane kopułki, trzymają się dobrze kabla, nie będą się odpinań? Bo to mnie mocno zastanawia. Jaka jest zaleta takiego rozwiązania?

Edytowane przez vBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zaleta jest taka, że masz dwa kable zamiast jednego, więc teoretycznie pożyją dwa razy dłużej. I trzymają solidnie.

Witam! widzę z wpisów, że masz spore doświadczenie z MEE P1. Poczytałem sporo w Internecie, ale nie miałem okazji sprawdzenia jak zagrają z Note 4 Edge w realu. Nie ukrywam, że myślę z czasem o zakupie jakiegoś przyzwoitego przenośnego odtwarzacza. Póki co, czy Note 4 "uciągnie" te słuchawki i jak z brzmieniem? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Zaleta jest taka, że masz dwa kable zamiast jednego, więc teoretycznie pożyją dwa razy dłużej. I trzymają solidnie.

Witam! widzę z wpisów, że masz spore doświadczenie z MEE P1. Poczytałem sporo w Internecie, ale nie miałem okazji sprawdzenia jak zagrają z Note 4 Edge w realu. Nie ukrywam, że myślę z czasem o zakupie jakiegoś przyzwoitego przenośnego odtwarzacza. Póki co, czy Note 4 "uciągnie" te słuchawki i jak z brzmieniem? Pozdrawiam.

 

Z tego co wiem forumowicz Vaiet miał z nimi dłużej doczynienia, podbij do niego bo chyba właśnie je sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

Zaleta jest taka, że masz dwa kable zamiast jednego, więc teoretycznie pożyją dwa razy dłużej. I trzymają solidnie.

Witam! widzę z wpisów, że masz spore doświadczenie z MEE P1. Poczytałem sporo w Internecie, ale nie miałem okazji sprawdzenia jak zagrają z Note 4 Edge w realu. Nie ukrywam, że myślę z czasem o zakupie jakiegoś przyzwoitego przenośnego odtwarzacza. Póki co, czy Note 4 "uciągnie" te słuchawki i jak z brzmieniem? Pozdrawiam.

 

Z tego co wiem forumowicz Vaiet miał z nimi dłużej doczynienia, podbij do niego bo chyba właśnie je sprzedaje.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam! widzę z wpisów, że masz spore doświadczenie z MEE P1. Poczytałem sporo w Internecie, ale nie miałem okazji sprawdzenia jak zagrają z Note 4 Edge w realu. Nie ukrywam, że myślę z czasem o zakupie jakiegoś przyzwoitego przenośnego odtwarzacza. Póki co, czy Note 4 "uciągnie" te słuchawki i jak z brzmieniem? Pozdrawiam.

Na pewno P1 nie dadzą z siebie wszystkiego na Note. One lubią moc, jakiej żaden telefon nie jest w stanie zaoferować.

Ale czy mimo tego zagrają dobrze? Cóż, do S6 bym sobie ich nie kupił, ale on zdaje się jest bardziej ograniczony prądowo od Nota.

 

Z tego co wiem forumowicz Vaiet miał z nimi dłużej doczynienia

Z tego co wiem, mało kto na świecie miał z nimi więcej do czynienia ode mnie ;) Ale i nie jest to żaden wyznacznik obiektywności, więc szukanie innych opinii mocno wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedna tylko jeszcze zajawka. Przewija się tu nazwa Note 4 Edge... To w końcu Note 4,czy Note Edge? :P

 

I jak napisałem w PW, nie podłączyłem nigdy P1 do Notesa,ale z ciekawości zrobię to dzisiaj po pracy mimo, że słuchawki już spakowane do pudełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Witam! widzę z wpisów, że masz spore doświadczenie z MEE P1. Poczytałem sporo w Internecie, ale nie miałem okazji sprawdzenia jak zagrają z Note 4 Edge w realu. Nie ukrywam, że myślę z czasem o zakupie jakiegoś przyzwoitego przenośnego odtwarzacza. Póki co, czy Note 4 "uciągnie" te słuchawki i jak z brzmieniem? Pozdrawiam.

Na pewno P1 nie dadzą z siebie wszystkiego na Note. One lubią moc, jakiej żaden telefon nie jest w stanie zaoferować.

Ale czy mimo tego zagrają dobrze? Cóż, do S6 bym sobie ich nie kupił, ale on zdaje się jest bardziej ograniczony prądowo od Nota.

 

Z tego co wiem forumowicz Vaiet miał z nimi dłużej doczynienia

Z tego co wiem, mało kto na świecie miał z nimi więcej do czynienia ode mnie ;) Ale i nie jest to żaden wyznacznik obiektywności, więc szukanie innych opinii mocno wskazane.

 

Oj naczytałem się Kolegi, naczytałem i mocno wziąłem do serca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedna tylko jeszcze zajawka. Przewija się tu nazwa Note 4 Edge... To w końcu Note 4,czy Note Edge? :P

 

I jak napisałem w PW, nie podłączyłem nigdy P1 do Notesa,ale z ciekawości zrobię to dzisiaj po pracy mimo, że słuchawki już spakowane do pudełka :)

I co wyszło z tego przesłuchania drogi Vaiecie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Jedna tylko jeszcze zajawka. Przewija się tu nazwa Note 4 Edge... To w końcu Note 4,czy Note Edge? :P

 

I jak napisałem w PW, nie podłączyłem nigdy P1 do Notesa,ale z ciekawości zrobię to dzisiaj po pracy mimo, że słuchawki już spakowane do pudełka :)

I co wyszło z tego przesłuchania drogi Vaiecie? :-)

 

Skoro wywołują mnie do tablicy ^^

 

Wyciągnąłem P1 z pudełka i podłączyłem do Notesa. Stockowy kabel i silikony M. Utwierdzam się w przekonaniu, że Comply T nie są dla nich, już prędzej Ts. No ale nie o tym :)

P1 lubią prąd i to czuć. 80% skali głośności w pokoju, żeby słuchać na tym odpowiednim dla mnie poziomie, czyli dość głośno, ale jeszcze nie głośno. Na 73% też się da ;) Przy zamknięciu skali jest już zdecydowanie zbyt głośno. Dla porównania 80% w Neutronie to mniej więcej jak 100/160 hi-gain na DX80. Czyli nieźle.

 

Dźwiękowo jest zdecydowanie lepiej, niż się spodziewałem, bo byłem przygotowany na matową średnicę i mizerny bas ;) Tymczasem jest przyjemnie i chyba nawet ośmielę się o stwierdzenie, że słucha się tego prawie tak przyjemnie, jak z DX80. Wiadomo, Wolfson w N910C swoje robi i mimo słabego wzmacniacza (nie pamiętam, czy w ogóle go ma), robi P1 dobrze. Wiadomo, różnice są całkiem spore, zwłaszcza w scenie i holografii, ale jak na telefon na całkowicie stockowym sofcie, jest bardzo przyjemnie. Z dziurki słuchając chociażby Massive Attack, nie mogłem narzekać ani na brak basu, ani na brak słodkości w damskich wokalach. Szczerze mówiąc, to jest to moje pierwsze połączenie P1 z Notesem i chociaż do tego testu podszedłem absolutnie ambiwalentnie, to jest wow :) Rzuciłem im Combichrist i w sumie dostałem to, czego chciałem, czyli brudne, gęste brzmienie. Rzuciłem nowe Be'lakor (właśnie gra mi 'The Smoke of Many Fires') i mam takie KU**A ciary, że aż mi włosy na udach i łydkach stanęły dęba szybciej, niż do setki przyspiesza nowe Bravo @ZenekHajzer xDDDDDDDDD A uwierzcie mi, że to kurefnie szybkie diabelstwo.

 

Na koniec podsumuję to tak. Jak P1 bez zająknięcia łyknęły pierwsze 30 sekund "Slaying the Prophets ov Isa", to ja już nie mam się do czego przyczepić. Była szybkość, była moc, było pier***nięcie.

 

Ale prawdziwe cuda, to się działy przy kawałku "Johnny & Mary" Briana Ferry...

 

P.S. A z "Kamelot - Liar Liar" wyciągnęło naprawdę dużo smaczków :> GOOSEBUMPS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wielkie dzięki Drogi Vaiecie! Tego mi było trzeba :-) Powaliłeś mnie tak opasłą i jak najbardziej zajmującą analizą! Trochę się cackałem z podjęciem decyzji o zakupie, ale w tej sytuacji nie mam już wątpliwości i Ty będziesz tego stanu ojcem chrzestnym :-) Może jeszcze ostatnie pytanie, bo pierwotnie (wyłącznie z opisów i opinii) zastanawiałem się nad

Etymotic HF2

Klipsch IMAGE S4i II

Hifiman RE-400

no i rzecz jasna nad tymi, które właśnie recenzowałeś :-)

Nie chcąc już angażować Cię czasowo nad szczegółowymi charakterystykami, zapytam wprost które byś wybrał? Z góry dzięki za czas i odpowiedź :-) Pozdrawiam,

Otogregor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności