Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie granie: Sansa Clip+, xDuoo X2, Fiio X1, iPod Video


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie szkoda,że nie ma T4G ;), ostatnio promowanej przez Manu (i to skutecznie, skoro kupiłem ją a posiadam AK120 i iPoda 5G). Ale opis Taczki dał nam już Mr. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szkoda,że nie ma T4G ;), ostatnio promowanej przez Manu (i to skutecznie, skoro kupiłem ją a posiadam AK120 i iPoda 5G). Ale opis Taczki dał nam już Mr. B.

Pośrednio jest - Inszy porównywał ipada2 do grajków, a wnosił, że jest duże podobeństwo brzmieniowe miedzy touch 4 a IPad 2, słusznie. Nie mam juz ipada2, co prawda, ale taki ogólny wniosek na pewno jest trafny. Mam ipada3 (żony) - ten jest brzmieniowo wyśmienity, mocny. Łeb w łeb nie równałem, brzmieniowo do touch4 podobny, nie wiem nawet czy nie lepszy. Trzeba będzie test zrobić kiedyś :)

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podobnie taczka to telefon bez dzwonienia, ekranu do słuchania muzyki nie potrzebuje a wydajnej i długo trzymającej baterii co się mocno kłoci z ekranem ... no i rozmiar jak mam takiego klocka nosić to wole x5 !

Tekst dobry były obawy teraz są większe obawy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podobnie taczka to telefon bez dzwonienia, ekranu do słuchania muzyki nie potrzebuje a wydajnej i długo trzymającej baterii co się mocno kłoci z ekranem ... no i rozmiar jak mam takiego klocka nosić to wole x5 !

 

Chyba nie wiesz o czym mówisz, słucham po 2 godziny dziennie i ładuję T4G raz na 2, a czasami nawet 3 tygodnie. Bateria to wielka zaleta Taczki, chyba, że mam jakiś wyjątkowy egzemplarz ;) Używam T4G tylko do muzyki i dalej jest to mój ulubiony player :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja od nowości t4 16gb - trzymała na muzyce te 40 godzin, potem synek zaczął ja katować w grach /3 godziny i rozładowana/ i juz nie jest tak różowo - wczoraj 5 dni czuwania, 7 godzin słuchania pokazał licznik. I koniec. 32 giga trzyma mi 2-8 godzin grania w zależności od kaprysu, 4 godziny to dla niej dobry wynik. 64 giga - grała 12 godzin, dwa dni czuwania, i czerwone pole. Mnie 16 i 64 - styka, ale kiedyś, to były czasy... Jestem pewien, ze gdyby synek jej nie katował rok w grach, teraz ponad 30 godzin grałaby - co daje wynik Owcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podobnie taczka to telefon bez dzwonienia, ekranu do słuchania muzyki nie potrzebuje a wydajnej i długo trzymającej baterii co się mocno kłoci z ekranem ... no i rozmiar jak mam takiego klocka nosić to wole x5 !

Dziwi mnie uważanie Touch 4G za klocek, a X5 nie. 4G vs X5:

Wys 111 vs 114

Szer 58,9 vs 67,6

Gr 7,2 vs 15,6

5G jest wyższy i cieńszy.

Niemniej jednak funkcjonalność muzyczna X5 jest wyższa. (usb dac itp.). Ale Touch 4G cenowo pasuje z używek do bohaterów powyższego porównania.

 

Inszy gratuluję porównania. Również w mojej opinii z tych grajków, prócz xDuoo którego nie słyszałem, iPod Video jest najlepszy. Jako jedyny ma górę, z którą da się żyć. Mały FiiO ma więcej mocy i lepiej gra z jasnymi słuchawkami, ale do Video łatwiej coś dobrać, no i moc można rozwiązać iModem który potrafi czasem skopać tyłek grajkom z high endu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mówię, nie mówię ze krótko trzyma czytajcie uważnie ze zrozumieniem :P mówię że długi czas trzymania i duży ekran to nie są sprzymierzeńcy, taczka ma pojemne aku i z tego bierze się taki czas a to się odbija na czasie ładowania.

 

A czy ja mówię ze x5 nie jest klockiem ??? Pokaż mi gdzie ! Jak mam nosić klocka wielkością t4 x5 to wole kuchenkę bo ten muzycznie czy SQ ma o wiele lepsze niż taczka :D

 

imod +sap7 ma więcej basu niż goły x5 na hd6000 o makarena 0_0 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię ze x5 nie jest klockiem ??? Pokaż mi gdzie ! Jak mam nosić klocka wielkością t4 x5 to wole kuchenkę bo ten muzycznie czy SQ ma o wiele lepsze niż taczka :D

Aha, no to wtedy się zgadza :D Niejasno napisałeś. Z tym ładowaniem też, domyślać się mamy? :P

Faktycznie kwestia znaleźć kompromis. Ale są na forum głosy że Taczka to klocek, a X5 nie. Nie mówię że u Ciebie.

 

Do Taczki też podłączysz wzmaka, z dobrym wzmakiem będzie lepsze SQ od X5 tylko że wtedy będzie 2x klocek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleć za nikogo nie zamierzam aż tak wnikliwie żeby mówić iż duża bateria wymaga długiego ładowania.

 

Używam x5c5 kanapka spora ale od momentu jej złączenia w zasadzie nie rozłączam ich (jeśli to tylko testowo) nosić się przyzwyczaiłem ale na spacer trochę słabo :/ tylko dla audeo czy hd6000 to jak buldożer do równania chodnika :D

Jak miałbym zabrać x5c5 to i wole hd600 niż hd6000 ... ale to już offfftop.

 

Nadal czekam na coś co mi wpasuje się w wytyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleć za nikogo nie zamierzam aż tak wnikliwie żeby mówić iż duża bateria wymaga długiego ładowania.

 

Używam x5c5 kanapka spora ale od momentu jej złączenia w zasadzie nie rozłączam ich (jeśli to tylko testowo) nosić się przyzwyczaiłem ale na spacer trochę słabo :/ tylko dla audeo czy hd6000 to jak buldożer do równania chodnika :D

Nie chodzi o oczywistość, tylko o to że nie było wiadomo, że długie ładowanie jest dla Ciebie wadą.

A Video 5G + C5 słuchałeś? Wgl o jakim C5 mówisz, Cayin?

Chodzi mi po głowie Video 5G plus jakiś wzmak, bo się z iTunes oswoiłem.

 

Właśnie, Inszy, iPod Nano 1g/2g słuchałeś? Pod niektórymi względami lepszy od X1 i Clipa, więc porównanie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tak nie naczytałem ;) . Przydługawe, ale nie nudne, no i w końcu dowiedziałem się czegoś o clipie+ :D . Liczę, że jednak doczekamy się uzupełnienia tego porównania o kolejne grajki w tym przedziale cenowym - ciekawi mnie zwłaszcza ihifi770 i HSA Nova1 (tu w kontekście porównania z innymi grajkami, bo recenzji tego playera było już kilka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydługawe? W cholerę za długie - miało być 4 razy krótsze :D

 

A dla zainteresowanych, tekst uzupełniony o wykorzystane płyty (na samym dole, można zejść przez skrót na początku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności