Skocz do zawartości

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest tu jakiś Xboxowiec, który nie ma Borderlandsów to w sklepie Microsoft rozdają za darmo Borderlands: The Handsome Collection

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/borderlands-the-handsome-collection-unlock-bundle/bvrk77xxgbwb

 

Na PC mam ponad 200 godzin przegrane w dwójkę, więc śmiało polecam (Pre-Sequel trochę słabszy, ale też przyjemnie mi się grało).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu jakiś Xboxowiec, który nie ma Borderlandsów to w sklepie Microsoft rozdają za darmo Borderlands: The Handsome Collection

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/borderlands-the-handsome-collection-unlock-bundle/bvrk77xxgbwb

 

Na PC mam ponad 200 godzin przegrane w dwójkę, więc śmiało polecam (Pre-Sequel trochę słabszy, ale też przyjemnie mi się grało).

 

thnx man, mój szwagier na pewno za to przybije mi niebawem pionę ale siostra mnie chwilę po tym zabije :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOG rozdają za darmo Wiedźmina 1 Edycję Rozszerzoną + beczkę z kartami do Gwinta, nie wiem czy dotyczy to tylko beta testerów Gwinta czy każdego z użytkowników GOG, generalnie chodzi o dopisanie się do newslettera.

 

Ja mam za 1 euro, więc dla tych co są testerami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Generalnie sporo promocji było na ten czas. Ja wziałem sobie nowego Doom i warto było :)

 

Titanfall 2 widzę lecą ceny... źle trafili z premiera (B1 i Call of doty nowy) + marketing, a giera dobra- nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robsonek, dzienx :D

to jest nic, dziś odpalam uplaya a tam "SPECIAL WEEKEND - Get 7 free games" :D

 

woooo.gifwoooo.gifwoooo.gifwoooo.gifwoooo.gifwoooo.gifwoooo.gif

 

hahaha :D

Edytowane przez Robsonek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu przeglądać

 

Łowców Gier? http://lowcygier.pl jeden link i wszystkie promocje :) Ja od bardzo dawna korzystam z takich usług i generalnie, sporo tytułów nawet tych nowych kupiłem poniżej 20 zł.. Tym bardziej jak dla mnie piractwo nie ma sensu... Trochę poczekać po premierze i można kupić za 20-25 zł jakaś nowość, a starsze to w ogóle po 5 maks :)

 

Jeszcze warto czasami allegro przeglądać, bo może wyjść taniej. Tylko teraz trzeba uważać na klucze rosyjskie- bo jest blokada od jakiegoś czasu na klucze "obce"

 

Przeglądaj łowców gier, styknie... Ostatnio Skyrim legendary był za 19 zł.

 

wystarczy zaglądać po raz kolei to napisze- lowcygier.pl

 

im bardziej legendarny tym bardziej marudny :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności