Recommended Posts

Na Humblu jest Outlast Deluxe Edition(podstawka + Whistleblower) za free przez ograniczony czas.

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 21.09.2017 o 21:35, Mihu83 napisał:

Na Humblu jest Outlast Deluxe Edition(podstawka + Whistleblower) za free przez ograniczony czas.

4 godziny temu, rfzb napisał:

Właśnie miałem pisać :D Jakby co to link, ważne do jutra do 19: https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe

pograłem chwilę...

idę zmienić gacie  :D

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, Robsonek napisał:

pograłem chwilę...

idę zmienić gacie  :D

Hehe, dla mnie to będzie drugie podejście i nie wiem czy mój biedny, przepity organizm to wytrzyma. Kiedyś trochę pograłem ale to chyba nie na moje nerwy, już wolę popykać w Darkwood... niby też horror ale jednak znacznie "przyjemniejszy" w odbiorze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja obejrzałem jak pewdiepie przechodzi - w życiu bym nie dał rady. W Whistleblowerze jest nawet scena z obcinaniem pindola:unsure:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To była jedna z tych gier w których moje krzesło odskakiwało od biurka D:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Mihu83 napisał:

Hehe, dla mnie to będzie drugie podejście i nie wiem czy mój biedny, przepity organizm to wytrzyma. Kiedyś trochę pograłem ale to chyba nie na moje nerwy, już wolę popykać w Darkwood... niby też horror ale jednak znacznie "przyjemniejszy" w odbiorze.

2D jest "trochę" mało straszne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, Sound John napisał:

2D jest "trochę" mało straszne

Tak, 2D robi swoje, nie ma tego impaktu ale nie tylko o to chodzi, w Darkwood postawiono bardziej na klimat otaczającego świata, w Outlaście zabawa opiera się bardziej na elementach jump scare.

Sam Otlast bardzo fajny ale trochę nie na moje nerwy, jedyną grę opartą częściowo na jump scare jaką lubiłem, to Dead Space i to chyba tylko pierwszą część, późniejsze części nie robiły już takiego wrażenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
43 minuty temu, Mihu83 napisał:

Tak, 2D robi swoje, nie ma tego impaktu ale nie tylko o to chodzi, w Darkwood postawiono bardziej na klimat otaczającego świata, w Outlaście zabawa opiera się bardziej na elementach jump scare.

Sam Otlast bardzo fajny ale trochę nie na moje nerwy, jedyną grę opartą częściowo na jump scare jaką lubiłem, to Dead Space i to chyba tylko pierwszą część, późniejsze części nie robiły już takiego wrażenia.

Dracula to był czad kiedyś, kiedyś...  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brałem klucze na steam, dodatek instaluje się sam z podstawką, w menu gry możesz wybrać Whistleblower.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, bachankas napisał:

Pierwszy Fallout za friko na Steam.

Ożeż Ty!  :D

falljpg_qrrehen.jpg

oddawaj lajki, kradzieju, byłem pierwszy! hahaha :D

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta