Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.09.2017 o 21:35, Mihu83 napisał:

Na Humblu jest Outlast Deluxe Edition(podstawka + Whistleblower) za free przez ograniczony czas.

 

4 godziny temu, rfzb napisał:

Właśnie miałem pisać :D Jakby co to link, ważne do jutra do 19: https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe

 

pograłem chwilę...

idę zmienić gacie  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Robsonek napisał:

 

 

pograłem chwilę...

idę zmienić gacie  :D

Hehe, dla mnie to będzie drugie podejście i nie wiem czy mój biedny, przepity organizm to wytrzyma. Kiedyś trochę pograłem ale to chyba nie na moje nerwy, już wolę popykać w Darkwood... niby też horror ale jednak znacznie "przyjemniejszy" w odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mihu83 napisał:

Hehe, dla mnie to będzie drugie podejście i nie wiem czy mój biedny, przepity organizm to wytrzyma. Kiedyś trochę pograłem ale to chyba nie na moje nerwy, już wolę popykać w Darkwood... niby też horror ale jednak znacznie "przyjemniejszy" w odbiorze.

2D jest "trochę" mało straszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sound John napisał:

2D jest "trochę" mało straszne

Tak, 2D robi swoje, nie ma tego impaktu ale nie tylko o to chodzi, w Darkwood postawiono bardziej na klimat otaczającego świata, w Outlaście zabawa opiera się bardziej na elementach jump scare.

Sam Otlast bardzo fajny ale trochę nie na moje nerwy, jedyną grę opartą częściowo na jump scare jaką lubiłem, to Dead Space i to chyba tylko pierwszą część, późniejsze części nie robiły już takiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mihu83 napisał:

Tak, 2D robi swoje, nie ma tego impaktu ale nie tylko o to chodzi, w Darkwood postawiono bardziej na klimat otaczającego świata, w Outlaście zabawa opiera się bardziej na elementach jump scare.

Sam Otlast bardzo fajny ale trochę nie na moje nerwy, jedyną grę opartą częściowo na jump scare jaką lubiłem, to Dead Space i to chyba tylko pierwszą część, późniejsze części nie robiły już takiego wrażenia.

 

Dracula to był czad kiedyś, kiedyś...  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bachankas napisał:

Pierwszy Fallout za friko na Steam.

Ożeż Ty!  :D

falljpg_qrrehen.jpg

 

oddawaj lajki, kradzieju, byłem pierwszy! hahaha :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, troloolo3 napisał:

Jak to z tymi promocjami jest na te xboxy. Dużo tego widzę , a później się dowiaduje , że od razu wyprzedane :o 

 

Stwierdzasz czy pytasz?

I przestań spamować, w hydeparku nabijesz postów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam , i nie nabijam :D. Tylko chciałem się zapytać. Dużo stron piszę na temat tych xboxów , a jak wchodzi się to wszystkie wyprzedane. Przecież takie artykuły w tych przypadkach powinny być usuwane , ponieważ wprowadzają w błąd :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu ktoś ma siedzieć i usuwać artykuł tylko dlatego że się spóźniłeś? bo nie rozumiem, wchodzisz wyprzedane no to cóż następnym razem musisz być szybszy.
To tak jak nikt nie kasuje posta na forum tylko dlatego że się coś zmieniło, tak było jest inaczej po to mas oczka i umysł aby ogarniać na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Robsonek napisał:

 

Stwierdzasz czy pytasz?

I przestań spamować, w hydeparku nabijesz postów...

Niestety to jest dział gaming i tu się posty nabijają, ale kolega przecież nie nabija - odczuwa po prostu wewnętrzną potrzebę, żeby zarejestrować się na forum słuchawkowym i pisać ważne rzeczy o grach :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności