Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin 3 GOTY za 75zł na GoGu.

https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition?pp=df977a48f2a8bd3b1f399855135dc28faaaf09be

 

Kupiłem choć nie mam jeszcze kompa do grania :D a w ogóle myślę, czy by po prostu konsolki sobie nie nabyć jakiejś, teraz tyle promocji na nie...

 

Chociażby bundles u microsofta XOS 500gb + 2 pady + 3 gry za ~1070zł

https://www.microsoft.com/en-gb/store/d/xbox-one-s-bundles-with-free-controller-plus-free-halo-5-and-gears-of-war-ultimate-edition-starting-at-21999/8r3kmfvctc41?tduid=(9c1cb86f66bacc261481691f32d310a5)(266696)(2142931)(06004n38ebdb)()

 

I nadchodzące darmowe gry w xbox gold...

 

Z drugiej strony mając kompa to może lepiej w stronę ps4 się zwrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Saiya-jin napisał:

Wiedźmin 2 za darmo na GOG-u... chyba że się już skończyło.

 

To poproszę o link do takiej oferty. :P

 

Teraz zdaje się jest promocja na GOGu gdzie są gry RPG do 85% taniej.

 

Wiedźmin 2 wychodzi za - 6zł Co chyba jest niezłą ceną dla tych co i tak mają konto na GOGu. (damn... chyba też kupię.. xD)

 

Natomiast za darmo jest Wiedźmin 1 rozszerzona wersja dla tych co zainstalują beta wersję gry w gwinta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Saiya-jin napisał:

Hmm... to ja dostałem dwójkę za tę bętę (w którą i tak nie grałem, bo się okazało, że to inny gwint, niż ten z Wiedźmina 3).

 

Tak chyba rzeczywiście było... ale widocznie zmienili zdanie. Niektórzy w ogóle nic nie dostali, albo nie potrafili się do tego dobrać. 

 

Kupiłem już tego dwójkę mam spokój i cała kolekcja czeka na ogranie. :D (choć w 1 już grałem chwilę i mnie trochę nudziła, ale zobaczymy...)

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Najlepsze okazje wyłapuje się na Allegro. Masz jakichś tytuł na oku i przeglądasz regularnie. :) I nie tylko używki. 

W przypadku ofert sklepowych zdarzają się warte uwagi promocje, ale nie jakoś specjalnie często, wtedy można zaglądać na stronę Łowców. 

Na PSN ostatnio poprawiły się przeceny, o ile interesują Cię wersje cyfrowe. 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności