Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem do 200zł.


jaxaroth

Pytanie

Witam. Planuje zakup wyżej wymienionych słuchawek, jednak mimo, iż znalazłem wiele różnych modeli, to ciężko znaleźć bezpośrednie porównanie które są najlepsze. Słucham głównie metalu, rock'a, dupstepu i co mi wpadnie w ucho. Słucham zawsze z telefonu (aktualnie galaxy ace 2, ale niedługo zmieniam) i ewentualnie z komputera, jeśli nie mam możliwość puszczania na głośnikach.

Bardzo zależy mi na wyraźnym, głębokim, mocnym bassie, który jednocześnie nie będzie mi zagłuszać reszty ścieszki dźwiękowej i wyraźnym, czystym wokalu. Chciałbym, aby również posiadały przyzwoity mikrofon. Budżet do 200zł, jednak jeśli jest jakiś model warty uwagi, który ma świetną jakość i stosunkowo dobrą cenę, to mogę dozbierać parę PLN.

Edytowane przez jaxaroth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wybór prosty - MEE M-duo. Dwa przetworniki + zwrotnica, do tego kabel wzmocniony kevlarem z pilotem. Jestem posiadaczem od kilku dni, i wniebowzięty jestem brzmieniem. Bas jest mocny, schodzi nisko i na prawdę świetnie wyizolowany - zwrotnica robi swoje. Góra czysta i szczegółowa. W pozytywach wypowiadał się także o nich forumowy weteran Maciux. Ja ze swojej strony polecam.

http://forum.mp3store.pl/topic/126117-mduo-vs-jbl-j-33/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znalazłem na stronie producenta te słuchawki za 80$, na allegro są dwie oferty tych słuchawek, jedne kosztują 179,- drugie 249,- teoretycznie nie ma żadnej różnicy w nich, specyfikacja ta sama, model również, obie wersje są nieużywane, z 12-nasto miesięczną gwarancją. Dlaczego zatem jest taka różnica cenowa? Ja nie doszukałem się żadnego haczyka, może Wy coś znajdziecie. Nie chciałbym kupować niedziałających lub podrobionych słuchawek. Jedyna różnica w obu ofertach polega na możliwościach kupna, w tych tańszych nie ma opcji "płatność przy odbiorze".

179,- http://allegro.pl/meelectronics-mee-m-duo-z-mik-top-model-gw12-i5055508812.html

249,- http://allegro.pl/meelectronics-mee-m-duo-mduo-dwa-przetworniki-i5040256685.html

 

stronka producenta http://www.meelec.com/MEElectronics_M_Duo_Dual_Driver_In_Ear_Headset_p/ep-dd53p-bk-mee.htm.

 

Proszę o pomoc.

 

PS na amazonie również znalazłem w cenie o około 100zł niższej, bo za 49$ ( w przybliżeniu 177,-)

Z kolei na stronie Headbeat.pl pojawia się kwota 245,-

Edytowane przez jaxaroth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na zakupy już po raz drugi uderzyłem na zakupy do BIga, bardzo solidny sprzedawca. Jak masz jakieś pytania to odpisuje nawet wieczorami. Różnica w cenie bierze się pewnie, że jest dość aktywnym dystrybutorem marki i można znaleźć u niego wszystkie nowe modele, pod drugim linkiem masz sprzedawce z modelami, których już dawno w ofercie nie ma, pewnie zostały z dawnych czasów. Kiedyś pewnie cena była wyższa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam na myśli link do allegro z MEE M-duo w niższej cenie. Sam go przecież wkleiłeś :lol:

Nie ogarnąłem, wybacz :P

 

Ja na zakupy już po raz drugi uderzyłem na zakupy do BIga, bardzo solidny sprzedawca. Jak masz jakieś pytania to odpisuje nawet wieczorami. Różnica w cenie bierze się pewnie, że jest dość aktywnym dystrybutorem marki i można znaleźć u niego wszystkie nowe modele, pod drugim linkiem masz sprzedawce z modelami, których już dawno w ofercie nie ma, pewnie zostały z dawnych czasów. Kiedyś pewnie cena była wyższa :]

 

Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości. Jak tylko dojdą pieniążki (pewnie 8.02) to zamawiam. Już się nie mogę doczekać tych słuchaweczek <3

PS miałem problemy z dostępem do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności