Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 600 zł (co wybrać?)


Gość

Pytanie

Witam. :)

 

Chciałbym kupić nowe słuchawki, a jako, że znam bardziej swoje wymagania i posiadam większą wiedzę po doinformowaniu się o różnych rzeczach chciałbym poradzić się Was, które kupić.

 

- mój budżet to 600 zł

- słuchawki muszą być nauszne, zamknięte, oczywiście wygodne i posiadać długi kabel (co najmniej 2,5m)

- źródła dźwięku z których korzystam to smartphone, tablet i laptop

- słucham głównie muzyki pop oraz elektronicznej np. EDM, jakość plików oczywiście najlepsza jaką da się znaleźć czyli MP3 320 kbps oraz FLAC.

- będę korzystał ze słuchawek tylko w domu

 

Mój poprzedni sprzęt to Creative Aurvana Live, ale ostatnio całkiem zepsuło się w nich wyjście mini-jack. To co w nich mnie denerwowało to krótki kabel. Stwierdziłem więc, że nie będę bawił się jego wymianę i kupię coś lepszego.

 

Na razie mam na oku słuchawki Shure SRH840, Audio Technika ATH-M50 oraz AKG K550. Moim faworytem są Shure. I tu zwracam się do Was o pomoc. Czy to dobry wybór? Oraz czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mój poprzedni sprzęt to Creative Aurvana Live, ale ostatnio całkiem zepsuło się w nich wyjście mini-jack. To co w nich mnie denerwowało to krótki kabel. Stwierdziłem więc, że nie będę bawił się jego wymianę i kupię coś lepszego.

 

Nie rozumiem w ogóle takiego podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie pamiètam dokładnie kwoty ale za 100+/- 20zł będziesz miał wymieniony kabel i zrobione wytłumienie cal. Bardzo duży skok jakościowy dla nich. Miesiąc temu przerabiałem tak dwie pary u Perula - ich właściciele są zachwyceni. Mnie też się bardzej podobają po przeróbkach. I to jest już mniej więcej poziom słuchawek w które celujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@FeX

Nie do końca szczegółowo napisałem. Miałem je dobre kilka lat i po prostu mi się "znudziły". Jakiś tydzień przed tym jak się zepsuł kabel szukałem nowych.

 

@ZenekHajzer, @untilited

 

Recabling mnie nie interesuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M50 grają v - to znaczy, że mają charamterystykę naturalnie taką nakbyś suwaki equalizera rozłożył w kształt v właśnie.

Akg grają równiej, bardzieej płasko. Nie każdemu to podchodzi. Dla niektórych bas bywa kapryśny i z reguły chcą by go było więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności