Skocz do zawartości

Wimp a ipod touch 3 / 4


seeth

Rekomendowane odpowiedzi

sam sobie odpowiedz czy jesteś w stanie znaleźć wszystkie instrukcje (jeśli trzeba posiedzieć parę wieczorów i googlować, w szczególności upewnić się że jak już zrobisz JB to wciąz istnieje aplikacja która faktycznie pozwoli na korzystanie z wimp-a) nie pytając o każdą ******łkę na tym czy innym forum

 

"a teraz jak zrobić to"

 

"ej bo to chyba nie działa, nie chciało mi się czytać całej strony pod linkiem, napiszcie mi to w dwóch zdaniach"

 

etc.


bo wtedy się namęczysz a ostatecznie może się nie udać w imię oszczędności 20zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat nie powinno być problemów, ogółem od lat czerpie przyjemność ze zmian softu w każdym telefonie jaki mam.począwszy od wm 6.0 na androidzie 5.0 skończywszy. Natomiast z grzebaniem w ios nie miałem(jeszcze) styczności.

Odnośnie wimpa na ios jest bardzo mało informacji stąd uderzam z pytaniami na forum które nie raz mi pomagało w wielu kwestiach(tak mówię o tym forum) stąd chociażby pytanie o wimpa na tg3, bo a nuż jakiś użytkownik to przerabiał.tyle :D

 

 

Ps. Czuje negatywne nastawienie, czy tylko (źle) mi się wydaje :D

 

Tapnięte z cudownego Moto G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czuje negatywne nastawienie, czy tylko (źle) mi się wydaje

 

nie tyle negatywne co widziałem już wiele przypadków, kiedy ktoś pełen entuzjazmu wołał "dam radę", po czym się okazywało że początkowe zainteresowanie przeistaczało się we frustrację...

 

... ale jeśli faktycznie lubisz tego typu zabawę, to weź 3g choćby dla wyzwania, bo czem unie


Na 3g bez problemu zainstalował mi sie Wimp (z komunikatem o starszej wersji apki).

 

ale po instalacji działał? bo może się okazać że się instaluje, ale przykładowo że używa przy tym starej wersji api (bo stara wersja aplikacji) i nie jest w stanie odtwarzać muzyki bo serwer odrzuca zapytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie sfrustrować to można się po zbrickowaniu urządzenia , nie posiadając backupów.

 

Pytanie , jeśli różnica między 3 a 4 wynosi ok 100 zł to czy :

Już pomijając wszystkie kwestie z jb , wimpem i w ogóle warto dopłacić chociażby dla jakości dźwięku ? Czy nie ma znaczącej różnicy między 3 a 4 ? I czy jest jakaś różnica w płynności działania?

 

Tapnięte z cudownego Moto G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po instalacji działał? bo może się okazać że się instaluje, ale przykładowo że używa przy tym starej wersji api (bo stara wersja aplikacji) i nie jest w stanie odtwarzać muzyki bo serwer odrzuca zapytania...

Po instalacji oczywiście działa. Nie wiem co prawda czy odtwarza w wysokiej jakości bo brakuje tej informacji, ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co prawda czy odtwarza w wysokiej jakości bo brakuje tej informacji, ale działa.

Jeżeli wimp odtwarza plik w wysokiej jakości, to w trakcie odtwarzania podświetla się na biało nazwa "wimp" , w oknie programu, na dole obok przycisków sterowania. Jeżeli nie, napis jest szary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności