Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phillips Fidelio X2 / X3


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Palpatine napisał:

Ja zamówiłem kabelek od naszego forumowego kolegi @bigmaras , jutro powinien dojść to dam znać jak się sprawuje.

http://allegro.pl/vention-kabel-audio-hifi-4n-ofc-srebro-150cm-i6706378445.html

Kupiłem ten sam i też czekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak  w recenzji na Aufiofanatyku opisał filtry @EvilKillaruna:

– FAST ROLL-OFF (domyślny)
Dioda czerwona na pierwszej pozycji (USB), dźwiękowo delikatnie większy nacisk na sopran.

– SLOW ROLL-OFF
Dioda czerwona na drugiej pozycji (OPT), dźwiękowo lekkie pocieplenie i nacisk na średnicę.

– MINIMUM PHASE
Dioda czerwona na trzeciej pozycji (COAX), dźwiękowo DAC zaczyna skupiać się bardziej na scenie. Moim zdaniem obok SLOW jest to najciekawsze ustawienie pracy. Generalnie Aune opisuje filtr jako „Winimum”, ale nie jestem pewien czy w nazwie nie popełniło typowej dla swojej chińskiej mentalności literówki podczas tłumaczenia. Umówmy się więc tym samym, że chodziło im o słowo „Minimum”.



Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-daca-wzmacniacza-aune-x1s/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gorionn napisał:

Ja tych filtrów właściwie nie odróżniam. A jak już się bardzo skupię, to placebo robi robotę.

Ja wczoraj się wsłuchiwałem w te filtry i faktycznie słychać delikatną różnicę, jak się przeskakuje pomiędzy trzema. I podtrzymuje, że do X2 drugi filtr mi najbardziej podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
31 minutes ago, Compton said:

Dzisiejszy wieczór umilać mi będą Fidelio X2

P1370457 (Custom).JPG

Dzięki @hibi :)

:) i vice versa  

ciekaw jestem co pokazują na źródle lepszym od mojego Mojo bo prądem nie gardzą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Palpatine napisał:

Kilka stron temu porównywałem je do NH. Także jak się osłuchasz to możesz się również odnieść ;)

Chyba scena, stereofonia i holografia to ich największe zalety. Przynajmniej w tym przedziale cenowym.

Powiem Ci, że X2 na Brystonie, i to z dziurki SE, grają tak, że minę mam taką: :D

Oczywiście już słyszę pewne niedomagania, ale nie chcę psuć sobie ogromnej przyjemności z odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Compton napisał:

Powiem Ci, że X2 na Brystonie, i to z dziurki SE, grają tak, że minę mam taką: :D

Oczywiście już słyszę pewne niedomagania, ale nie chcę psuć sobie ogromnej przyjemności z odsłuchu.

Bo to dobre słuchawki są. Monco niedoceniane, chyba przez firmę samą w sobie.

Mają swoje małe ułomności. Lekko cofnięta średnica i delikatnie cyfrowa góra, ale hello - 800 zł :D

Wg mnie słabo skalują się ze źródłem. Ze wszystkiego grają dobrze, bardzo podobnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Palpatine napisał:

Bo to dobre słuchawki są. Monco niedoceniane, chyba przez firmę samą w sobie.

Mają swoje małe ułomności. Lekko cofnięta średnica i delikatnie cyfrowa góra, ale hello - 800 zł :D

 

Właśnie w okazjach allegro i nie tylko, kolega wrzucił ofertę hiszpańskiego Amazona gdzie X2 są do wzięcia za 126€ :o Oni chyba nie wiedzą co czynią sprzedając takie fajne słuchawki w tak niskiej cenie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LuQi napisał:

 

Właśnie w okazjach allegro i nie tylko, kolega wrzucił ofertę hiszpańskiego Amazona gdzie X2 są do wzięcia za 126€ :o Oni chyba nie wiedzą co czynią sprzedając takie fajne słuchawki w tak niskiej cenie :ph34r:

Wyszła nowa wersja. Z poprawionym SQ, nowym headbandem i nowymi padami więc sprzedają nadwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności