Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne, niewymagające słuchawki do 400zł


rotaerc

Pytanie

Witam,

Szukam słuchawek do domu i na miasto w nieprzekraczalnej cenie 400zł.

Interesują mnie produkty nowe oraz używane, ale z ważną gwarancją (paragon).

Nie mam żadnego wzmacniacza więc powinny być to słuchawki łatwe do napędzenia.

Muszą być wygodne, bo nie korzystam z kolumn i będę je nosił na głowie przez kilka godzin każdego dnia.

Jeśli chodzi o muzykę, to nie ograniczam się do pojedynczych gatunków, lubię wszelkie hybrydy.

Miałem okazję testować Pro 80 i podobał mi się ich dźwięk, ale ponoć nie nadają się do dłuższych sesji,

oraz Hi2050, te niestety okazały się zbyt wymagające i nie sprawdziły się na moim sprzęcie (galaxy s2 i starszy laptop).

Mile widziany byłby odpinany kabel, gdyż ten element najczęściej ulegał uszkodzeniu w moich poprzednich słuchawkach.

 

Zastanawiam się nad,

  • Grado SR60e
  • Shure SRH440
  • Audio Technica ATH M40X
  • Philips SHP9500
  • AKG Y50
  • oraz nowymi Xiaomi, których chyba jeszcze nie ma w sprzedaży,
... niestety nie miałem okazji ich testować, więc liczę na wasze podpowiedzi.
P.S. nie interesują mnie IEMy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

http://www.whathifi.com/akg/y50/review

 

Popatrz na ich minusy. Potrzebują dobrego źródła do poprawnego ich napędzenia. No i z wygodą chyba nie jest u nich najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro podobały Ci się pro80 to kup je i zainwestuj w pady od HM5, które znacząco poprawiają komfort :).

Radze uwazac z padami od hm5. Na CAL! powodowały u mnie nieznośny ból szczęki, po ~30 minut noszenia, jak się już do nich przyzwyczaiłem. Na początku mi nie przeszkadzały, ba wręcz byłem bardzo zadowolony. No i mam mały łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

440 z padami od 840 to świetny wybór. Od Pro80 moim zdaniem lepiej grają HD6000 (nie porównywałem bezpośrednio z 440, więc tu nie pomogę), ale to nie są słuchawki, które każdemu przypadną do gustu (mocno młodzieżowy design).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sony MDR-1R - ale musisz czekać na okazję na allegro, jeśli masz większe uszy mogą Ci się nie zmieścić wewnątrz, mają sporo basu

ATH-M50 - zdarzają się w tej cenie i będą miały sporo basu

AKG K550 lub K551 - również się zdarzają, choć są spore, ale jeśli to nie przeszkadza możesz śmiało w nich wychodzić, łatwo je napędzić, tylko jeśli jesteś bassheadem to mogą go mieć za mało szczególnie model K550.

 

 

Grado czy Philipsy nie nadają się na dwór ze względu na brak izolacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności