Skocz do zawartości

Ciepły odtwarzacz do 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

poszukuję ciepłego grajka (nowego) do 500zł który będzie w miare kompaktowy i obsłuży FLAC, mocno sie zastanawiam nad x1 FiiO natomiast jedni pisza ze jest ciepły natomiast inni ze jest bardziej neutralny (niestety nie mam mozliwosci odsłuchu)

 

Muzyka (głównie jaką słucham) to HardStyle, techno, Dance - czyli zapewne jak większość z was uważa "sam syf" ;)

 

Posiadam wzmacniacz FiiO E07K i brzmieniowo mi odpowiada

 

Coś polecicie?

 

słuchawki obecnie które posiadam to jakieś badziewie z zestawu samsunga Note 4 (poprzednie fishery etherny gdzieś zgubiłem)

 

Proszę o komentarze typu "wystarczy ci wzmacniacz ktory jest w N4" itd zostawić dla siebie bo nie wystarczy :) (szczególnie za cicho grają)

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 jest zdecydowanie ciepły (choć najnowsza wersja oprogramowania już nie aż tak). Jedynie korektor szału nie robi, więc jak nie przypasuje, to wielkich zmian nim nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to niedobrze... bo np w andesie korektorem niezłe można podbić chociażby niskie tony

 

A jakaś alternatywa?

No to Clip Zip ze wzmacniaczem. Trochę mniej praktyczny, bo jednak dwa urządzenia ale jak sobie zainstalujesz Rockboxa, to bas będziesz mógł podbijać tak, że przesterujesz każde słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz czy dwa wspominałem, więc i tu nieśmiało powtórzę - mam i jestem zadowolony: Cowon M2. Raczej mało kto lub nikt Ci nic nie powie na jego temat, bo mało kto lub nikt go nie posiada. Moje oczekiwania spełnił. I ma pokaźny, dający efekt, zestaw ustawień dźwięku. Ale musiałbyś dołożyć 100zł do wersji 16 giga.

 

Dokładając kolejną stówę z hakiem pewnie polecą Ci Sony A15. Sam się zastanawiałem, ale nie chciałem tyle wydawać.

 

Natomiast w kwocie 500 zł znajdzie się Sony 585.

 

Wszystkie są raczej kompaktowe, wszystkie odpalają flac'i. Co do poziomu ciepłoty natomiast niech się inni wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie od dupy strony, najpierwej, to trzeba sobie sluchawkofony jakies dobre kupic, choc do w/w muzy, to duzo podejdzie, a potem brac sie za zrodelko, podlaczysz badziew do X1, to i musi badziewiacko zagrac i vajs versa.

 

Sam X1 uwazam za dobry sprzet i chyba bezkonkurencyjny w tej kwocie ale co tam zdanie starego wapniaka:)

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zgadza, trzeba troche pokombinowac z doborem sluchawek, nie wszystko sie lubi, to fakt, tym bardziej, ze pozniejsza jakakolwiek korekcja juz samego dzwieku jest jak dla mnie mocno dyskusyjna:)

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności