Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa Clip + 4GB zawiesza się


matten

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru miesięcy mam problem z odtwarzaczem Sansa Clip + 4GB . System wykrywa urządzenie, ale po naładowaniu i ekranie refresh odtwarzacz się zawiesza. Czasem uda się przejść na playlistę, ale po odpaleniu jakiejkolwiek piosenki następuje zawieszka. Odtwarzacz ma zainstalowany firmowy soft, przez cały okres użytkowania był traktowany w sposób cywilizowany (nie spadł z dużej wysokości, nie został zamoczony itp.). Mam od paru lat Sansę Clip (bez plusa) i do dziś działa jak należy. Da się to jakoś naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy mam problem z odtwarzaczem Sansa Clip + 4GB . System wykrywa urządzenie, ale po naładowaniu i ekranie refresh odtwarzacz się zawiesza. Czasem uda się przejść na playlistę, ale po odpaleniu jakiejkolwiek piosenki następuje zawieszka. Odtwarzacz ma zainstalowany firmowy soft, przez cały okres użytkowania był traktowany w sposób cywilizowany (nie spadł z dużej wysokości, nie został zamoczony itp.). Mam od paru lat Sansę Clip (bez plusa) i do dziś działa jak należy. Da się to jakoś naprawić?

Czy masz kartę mikrosd dołożoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Natan81

Niestety już po gwarancji.

 

@bigmaras

Od nowości nie wkładałem tam karty micro SD, 4GB pojemności w zupełności mi wystarczało.

 

Da się jakoś zresetować ten odtwarzacz? Szukałem w internetach i widziałem różne kombinacje (home + right, home + up itp.), ale żadna chyba nie zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni pomysł z tym Rockboxem. To znaczy, może pomóc, ale jeśli odtwarzacz padnie to reklamacja będzie utrudniona.

 

Spróbuj na początek aktualizację firmowego oprogramowania.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przepraszam za odkop, ale ostatnio odkopałem odtwarzacz po roku nieużytkowania i ku mojemu zaskoczeniu po podłączeniu do komputera system je rozpoznał. Niestety nie udało się dostać do plików, ale może da się coś jeszcze z tym zrobić? Próbowałem wgrać rockboxa, ale podczas instalacji proces szybko się zawiesza. Próbowałem też wgrać najnowsze oprogramowanie producenta, ale Sansa updater twierdzi, że mam najnowsze sterowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności