Skocz do zawartości

Darmowe konto bankowe dla studenta


pat_net

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że mój obecny bank od jakiegoś czasu rości 10zł miesięcznie za utrzymanie konta i kartę, czas na zmiany :) Nawet nie zauważyłem kiedy zaczęli naliczać, a bym miał pewnie na pady do AKG i piankę do wymiany na nowa :/ Mój błąd bo coś wspominali o zmianach w opłatach, ale z resztą...

Może ktoś się orientuje w ofertach, albo jest w stanie polecić darmowe konto bankowe dla studenta z "zyskami" do 1000zł miesięcznie z darmowym prowadzeniem konta jak i kartą oraz przelewami przez internet? Programy afiliacyjne średnio mnie interesują, chociaż miło by było uciułać płatnościami kartą na jakiegoś browarka lub mniejszy wydatek :)

Dobrze by było też aby można było podpiąć pod konto walutowe czy coś i płacić paypalem. Bankomaty wystarczą euronetu i cash4you.

 

Na razie w sumie zainteresowały mnie:

-mBank,

-T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Sync),

-myślałem nad Aliorem, ale tam chcą aby wpływało stypendium lub wynagrodzenie, a to mam raczej dorywcze,

-Bank SMART, ale nie wiem czyj to twór.

 

Coś ktoś poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również już sporo korzystam z T-mobile (dawniej Alior Sync) brak siedziby ale za to za free, co najważniejsze dla mnie to darmowe 10 przelewów natychmiastowych oraz darmowa karta płatnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu był popularny mbank.

 

A co do TMobile, gdy chcemy coś załatwić a aliorze nie można, w punkcie TM też NIE można nawet w tych głównych.

Zostaje telefon i kontakt przez stronę czat, video ...

 

Karty dają różowe :D

 

t-mobile-karta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FeX:
Na to wygląda :D
Ja mam kilka kont w kilku różnych banach, ale najbardziej jestem zadowolony właśnie z T-mobile.
Fajnie że jest 10 przelewów natychmiastowych za 0 zł. Naprawdę się ta opcja przydaję :)

Edytowane przez atom_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam konto dodatkowe ze względu na wzięty abonament TMobile (zwracają mi przez to 50 zł przez 10 miesięcy). Konto jest za free, wszystkie bankomaty. Oprócz tego mam mBank. Dość długo już mam, niestety nie ma tam przelewów natychmiastowych free, wypłaty z wszystkich bankomatów - opcja dodatkowo płatna (nie korzystam), trzeba mieć wpływy na konto i płacić karta bo inaczej jakaś opłata będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że T-Mobile to już nie Alior Sync - kolorki były lepsze, ale róż w takiej dawce da się znieść, również na karcie debetowej :) Mam tam w sumie trzy konta, jedno wspólne z partnerką, jedno oszczędnościowe. Nie wzięli ode mnie jeszcze ani grosza za rachunek rozliczeniowy, a trochę nawet dodają na oszczędnościowym. Wypłaty z niego już jednak kosztują (1 zł), ale przy nawet niewielkich kwotach wypłaty pokrywa się z odsetek.

 

Co innego jakby się chciało załatwiać jakieś sprawy przy okienku, wtedy takie operacje już chyba sporo kosztują.

 

Raz do mnie dzwonili z propozycją kredytu, nie są pod tym względem upierdliwi, ładnie podziękowałem i od pewnego czasu cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że t-mobile jednogłośnie prawie :)

Zrobiłem mały research i w sumie mbank daje pendrive 32gb i oprocentowanie w skali roku 4%, ale nie mogłem doszukać coś się kruczków do tego.

 

Szkoda ze tylko t-mobile nie pozwala umieszczać własnego zdjęcia/obrazka na karcie. 3 miesiące temu uciekłem przez podwyżki abonamentu z różowej landrynki, ale trudno :)

 

Dzięki za pomoc myślę, że pozostanę przy tej opcji, bo Alior w grę nie wchodzi, a bank smart to nie mam pojęcia co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej no brak własnego obrazka na karcie to naprawdę problem.

Zamiast pena niewiadomej jakości wole to czego potrzebuje w usługach bankowych.

 

Nie jest, w sumie chyba w Polsce nieliczne banki to udostępniają :)

Co do drugiego to też nie lubię takich "marchewek", ale fakt, że ciężko coś znaleźć na stronach mBanku dokładniej, albo już całkowicie oślepłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że T-Mobile to już nie Alior Sync - kolorki były lepsze, ale róż w takiej dawce da się znieść, również na karcie debetowej :) Mam tam w sumie trzy konta, jedno wspólne z partnerką, jedno oszczędnościowe. Nie wzięli ode mnie jeszcze ani grosza za rachunek rozliczeniowy, a trochę nawet dodają na oszczędnościowym. Wypłaty z niego już jednak kosztują (1 zł), ale przy nawet niewielkich kwotach wypłaty pokrywa się z odsetek.

 

Co innego jakby się chciało załatwiać jakieś sprawy przy okienku, wtedy takie operacje już chyba sporo kosztują.

 

Raz do mnie dzwonili z propozycją kredytu, nie są pod tym względem upierdliwi, ładnie podziękowałem i od pewnego czasu cisza.

 

 

I nigdy nie będzie Aliorem. Fuzja dała aliorowi klientów (w 3 miesiące 100 000- to sporo). Pracuje w T-mobile i akurat to konto to świetna opcja. Dodatkowo macie zwrot 5% za zakupy zbliżeniowo. Ja mam w banku głównie, T-mobile używam bo mam troszkę inne warunki jako pracownik i trzymam tam kasę "Na koks, dziwki i alkohol" :). Fakt, polecam mam od początku i nie mam problemów. A promocji 50 zł przy przenoszeniu numeru już nie ma i wątpię by wróciła, było z tym mnóstwo problemów- głównie po stronie kurierów.

 

I nie ma co się bać "magentowej landrynki", konto to zupełnie co innego- to dalej alior, ich ludzie, ich procedury itp.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca Aza, tak jak mówiłem Alior się odciął TM też się odcina wynika z tego produkt który tylko istnieje wirtualnie po za marką TM. Zirytowałem się że w punkcie TM nie mogli nić zrobić z kontem.

To jest wyjście do klienta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest taki bank gdzie nie wszystko zrobisz... To tak jakbyś założył konto w Toyota Bank i wymagał punktów, których nie ma.. I jest do końca, uwierz mi "siedzę od środka" i wiem jak z bankiem jest... Sam obsługuje takich ludzi i te konta zakładam...

 

a co do punktów- nie każdy Salon Firmowy obsługuje Usługi Bankowe ;) Na stronie masz które, oraz nalepki na salonach. Najpierw trzeba sprawdzić, potem się irytować;)

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter- proszę, nie da się prościej serio: https://www.t-mobilebankowe.pl/mapa

 

Masz wyszczególnione które... I obsługują, tylko nie które... Serio, najpierw trzeba było sprawdzić :)

Edytowane przez Azahiel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności