Skocz do zawartości

FiiO X3K (FiiO X3 II)


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

No to zapowiada się sporo nowego od FiiO, podobno także nowy X5 i... X1, obok nowego E17. Pewnie FiiO przechodzi na Cirrusa.

 

Tutaj X3k:

350x700px-LL-bcac4928_IMAG0646-1024x1024

 

Jak X1, ale podobno grubszy.

 

Cirrus Logic CS4398, Natywne DSD, 10-pasmowy EQ, ma mieć tryb uśpienia, obsługiwać piloty tak jak X1.

 

Spodziewałem się, że prędzej zobaczymy X7.

 

Co myślicie?

Edytowane przez maciux
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie grał jak X1 ;)

 

EDIT:

Cytując Jamesa FiiO:

"the new X3 = X1 + USB DAC + bigger power output + Native DSD support + better DAC (CS4398), + Better Amp + coaxial output + 100 US$. btw, the new X3 is a little thicker than X1 and become full metal case."

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy to cudeńko wyjdzie i za jaką cene?Bo na headfi piszą o 12.2014r. Ale jak widać nigdzie go nie ma więc raczej mało wiarygodne info maja ;)

Taka data to na ruskim forum się pojawiła z rok temu. Niestety była obsuwa.

James twierdzi, że za "kilka miesięcy". Obstawiam początek II kwartału 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przymierzam się do X3 i zastanawiam się, czy warto czekać na nową trójkę. Mocniejsza bateria i funkcja sleep jest pożądana, ale kluczowe jest brzmienie. Powtarzają się opinie, że k550 zgrywają się z X3/X5 i w taki zestaw chciałbym celować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym, chcesz czekać na "kota w worku" pół roku lub więcej ?? ...wiesz ile dobrej muzy Ci minie koło nosa przez te pół roku, a której mógłbyś posłuchać na istniejącaym na wyciągnięcie ręki i portfela sprzęcie...kup coś teraz..posłuchaj, a jak za pół roku będzie Ci mało, to sprzedaż i dołożysz do lepszej wersji o ile taką się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale obok kółek inercyjnych z iPodów to te FiiO nawet nie stały :P

 

Dla mnie te chińskie pokrętła są okrutnie niewygodne i wiem, że choćby dlatego prędzej kupię androidowego dotykowca typu ZX1 niż "palnikowe" FiiO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale obok kółek inercyjnych z iPodów to te FiiO nawet nie stały

 

Dla mnie te chińskie pokrętła są okrutnie niewygodne i wiem, że choćby dlatego prędzej kupię androidowego dotykowca typu ZX1 niż "palnikowe" FiiO ;)

Pozwole sie nie zgodzic. Kolko w x5 pasi mi bardziej niz gładzik w ipodach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oni mają z tymi kuchenkami, myślałem na początku, że to jednorazowy wypadek przy pracy, taka kuchenka :v

I ten nowy też ma nie mieć pamięci wbudowanej?

 

:woot: :woot: :woot: :woot: ale o co chodzi z tą kuchenką? że niby kolorystyka czy faktura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry, ale obok kółek inercyjnych z iPodów to te FiiO nawet nie stały

 

Dla mnie te chińskie pokrętła są okrutnie niewygodne i wiem, że choćby dlatego prędzej kupię androidowego dotykowca typu ZX1 niż "palnikowe" FiiO ;)

Pozwole sie nie zgodzic. Kolko w x5 pasi mi bardziej niz gładzik w ipodach.

 

 

Pozwolę się nie zgodzić. Pasić może i pasi ale z dokładnością i wygodą ma niewiele wspólnego

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co oni mają z tymi kuchenkami, myślałem na początku, że to jednorazowy wypadek przy pracy, taka kuchenka :v

I ten nowy też ma nie mieć pamięci wbudowanej?

:woot: :woot: :woot: :woot: ale o co chodzi z tą kuchenką? że niby kolorystyka czy faktura?

64d1b39735cec96cd978427cb84e387d.jpg

 

9b0ab8bf39e70b8c027463d19fbae4db.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności