Skocz do zawartości

Dziwny problem z nano 7g


zilog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś casu zauważyłem w moim nano 7g dziwny problem,otóż podczas gdy "kręcę" jackiem podłączonym do ipoda to włącza się pauza i odtwarzanie muzyki lekko przerywa,tak samo dzieje się jak tego jacka leciutko wyginam.Używam dołączonych earpods,ale na innych słuchawkach jest tak samo. Więc co może być tego przyczyną? Konstrukcja tego jacka jest trochę dziwna,na moje oko styki zastępują kulki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że muzyka się pauzuje to całkowicie normalne w wypadku gdy odłączasz słuchawki od iPod'a

 

No to zauważyłem i akurat to problemem nie jest.

 

 

dlatego pewnie gniazdo się wyrobiło i coś nie styka raz na jakiś czas

 

ipod ma dopiero jakieś dwa miesiące,kupowany jako nowy ze sklepu,używam dołączone earpodsy więc za często ich nie wyciągam,więc raczej wyrobienie się gniazda odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może brudne. Zobacz czy nic nie wpadło, jak nie to zroluj listek papieru toaletowego albo jakiejś chusteczki wetknij, zakręć i powinno pomóc. Ja tak kiedyś w 6g miałem. I przetrzyj jacka choćby rękawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padnięte słuchawki. Nie łączy za jackiem i iPod nie wykrywa słuchawek przez chwilę. Na innych słuchawkach potwierdź i jeżeli nie będzie występowało to mamy winowajcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem. Ech. :/

Przerywa jak złapiesz za jack (nie za kabel) i "przyciśniesz" nim w prawo? Wtedy wychodzi że serio gniazdo jest uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,pauzuje jak jack'a przycisnę w prawo,po prawej stronie są styki w gnieździe jack więc przez to przegięcie ipod traci łączność ze słuchawkami. Jednym słowem trochę bubla zrobili,poszli w miniaturyzacje,zmniejszyli gniazdo do minimum dając małe styki przypominające kulki i dlatego traci łączność. Pod jaki adres mogę napisać do jakiegoś serwisu Apple w Polsce by się zpytać czy kwalifikuje się to na gwarancje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj na gwarkę tam gdzie kupiłeś. Wydaje mi się że spokojnie przyjmą bo w 2 miesiące żeby gniazdo padło to trochę niefajnie. Nie jest wyłamane ani wyrwane na zewnątrz więc nie mają podstaw żeby odrzucić moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem go w komputroniku w moim mieście więc problemu z przyjęciem nie będzie.

 

Lecz jestem strasznie ciekawy czy inni użytkownicy tego modelu mają ten sam problem?

 

Wydaje mi się,że nano 6g ma te samo gniazdo jack. Brodacz , widzę że masz ten model,u Ciebie jest ok? Te gniazdo jest dziwne,styki są wielkości małych kulek i jest to normalne że po odchyleniu jacka w przeciwnym kierunku do styków połączenie się zerwie. Cholercia,szczerze mówiąc to nie wiem co mam robić... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności