Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Proste brzmienie, skomplikowana nazwa… Citrone SET 2,5-H50


grubbby

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie popełniłem na Muzostajni recenzji, gdzie w pierwszym akapicie wrzuciłbym jej konkluzje. Zawsze musi być ten pierwszy raz :) Citrone SET 2,5-H50 jest stworzony pod moje Beyery DT990 Edition 600ohm… a one są stworzone pod Citrone SET ! Zawsze wiedziałem, że ta seria najlepiej czuje się w towarzystwie lampy, ale jednak zawsze mi czegoś w tym połączeniu brakowało… ale teraz może już od początku :)

 

Zapraszam: https://muzostajnia.wordpress.com/2014/12/21/proste-brzmienie-skomplikowana-nazwa-citrone-set-25-h50/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek od początku twierdził, że dużo łomów = dobre granie :) Ja go już dawno słuchałem i wtedy, w porównaniu do Cayina zerwał mi kapcie. Ale to było na HD800, bo właśnie z He-5LE sobie nie poradził. Na LCD3 znowu było już blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchetniej bym sobie sprawil jakas lampe, zwlaszcza tak fajna. wlasnie do dt990. dlatego tez sie waham czy je w ogole sprzedawac :D

ale niestety z lampa mam problem taki, ze nie chce poparzen corki... a nie mam jak ustawic z dala od jej raczek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchetniej bym sobie sprawil jakas lampe, zwlaszcza tak fajna. wlasnie do dt990. dlatego tez sie waham czy je w ogole sprzedawac :D

ale niestety z lampa mam problem taki, ze nie chce poparzen corki... a nie mam jak ustawic z dala od jej raczek :(

 

Spróbuj Cayina, w tym systemie co masz. Może wiele gorszy od Seta nie będzie, a dzieckowych rączek nie poparzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy :) najpierw w dobrej cenie uzywka by sie musiala trafic i wlasnie posluchac by trza bylo. a po drodze jeszcze Tomka mam zamiar spytac o jeden projekt co mi sie w nocy przysnil :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym po prostu lampowa koncowke mocy (sluchawkowa... no moze tez glosnikowa), ktora wepne do Audio-gd jako preampa.

Jesli taka sluchawkowa koncowka by byla znacznie tansza niz calosc to moze sie zdecyduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trafisz na Lebena cs300xs z drugiej ręki, on ma lampy schowane, nawet uszkodzony

jak trafa są dobre to można pokombinować z doborem lamp i innych elementów.

No ale obudowa musiałaby Ci się podobać, bo Leben ma swoją specyfikę ;)

 

A jeżeli chodzi o SETa to może warto pomyśleć o opcjonalnej klatce osłaniającej lampy, sporo lampowców

takie ma może, któraś będzie pasować, wtedy tylko dopasowanie otworów aby założyć, powinno się dać

bo widać że SET jest spory i powinno się coś dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A jeżeli chodzi o SETa to może warto pomyśleć o opcjonalnej klatce osłaniającej lampy, sporo lampowców

takie ma może, któraś będzie pasować, wtedy tylko dopasowanie otworów aby założyć, powinno się dać

bo widać że SET jest spory i powinno się coś dobrać.

A nawet jeśli nie dobierzesz to pewnie da radę gdzieś zamówić (może u michauczoka?), albo w ogóle w inną obudowę go wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności