Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte słuchawki do gier i fimów ~200zł


zelltar

Pytanie

Hej! Szukam słuchawek do gier, filmów i muzyki (nie mam jakiegoś określonego gatunku). Słuchawki muszą dobrze tłumić. Podpięte będą pod integrę Realtek ALC1150. W najbliższym czasie nie zamierzam zmieniać karty. Wcześniej miałem ( w sumie dalej mam) polecone u Was Superluxy 669, z których jestem bardzo zadowolony. Planuję przeznaczyć około 200zł, można trochę przekroczyć tą cenę, jeśli dopłata będzie tego warta. Prosiłbym Was o polecenie jakichś ciekawych słuchawek spełniających powyższe kryteria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mimo wszystko wolałbym produkt kupiony w Polsce :D Te 200zł nie jest sztywną kwotą, a z tego co patrzyłem, hmc631 można kupić za 209 z wysyłką :)

Wydaje mi się, że się na nie zdecyduję, chyba że warto bawić się w sprowadzanie. I czy te takstary zagrają dobrze z moją integrą? Nie braknie jej mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zabawne podejście, bo taki Thomann.de daje 3 lata gwarancji, czyli masz o rok dłuższą gwarancję niż Polacy + przy jakichkolwiek problemach Niemcy nie bawią się w kombinowanie tylko wymieniają na nówki, ale skoro wolisz ;)
Co do Takstarów to są zdecydowanie warte ceny z np. aliexpress.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Thomann to nie Berlin akurat, ale nadal Niemcy, więc zawsze to bliżej niż Chiny. Co nie zmienia faktu, że nie kumam tych usilnych pytań o odsyłanie na gwarancję. Jak Wy dbacie o te sprzęty, że wszystko musicie rozpatrywać pod kątem reklamacji? O.o

 

PS. Jak chcesz to kupuj w Polsce i tyle. Dostaniesz odpowiedź "wada przez niewłaściwe użytkowanie" i tyle Ci przyjdzie z Twojego "mam gwarancję na miejscu" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każde Taksy kupuję z Chin. Ostatnia para (ta zmodowana) w transporcie była jedynie owinięta folią bąbelkową, doleciała cała :) Poprawiałem jedynie regulację pałąka, bo była za luźna. Słuchawki nie mają praktycznie możliwości nawalić, jeżeli ich po prostu słuchasz. Jeśli spadną, rzucisz nimi, oderwiesz kabel itd itp to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytam się o gwarancję, bo nie mam szczęścia do przedmiotów elektronicznych. Dosyć sporo mi się ich psuje, mimo że używam ich zgodnie z zaleceniami / zdrowym rozsądkiem / "właściwie" :D

Pomyślę jeszcze nad tym, skąd zamawiać słuchawki :D Najwyżej kupię te superluxy :)

 

Nie odpowiedzieliście też, czy ta integra "uciągnie" takstary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Integra je uciągnie. Głośności nie zabraknie, zagrają swoim charakterem, ale będzie brakować nieco detali, tak ważnych dla niektórych. Dobra karta/wzmacniacz poprawi bas oraz górę, zagrają lepiej.

Dla mnie to słuchawki must have :) Miałem je kiedyś - sprzedałem. Wróciłem do nich szybciej niż myślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem je w rękach i muszę powiedzieć, że jakość wykonania jest trochę lepsza niż zwykłych Pro80. HyperX mają lepsze, miękkie pady, prze co jest lepszy komfort noszenia, kabel jest w czarnym oplocie, posiada pilot, odłączany mikrofon to też duży plus. Plastik ma fakturę gumową, wygląda to dobrze.

 

Kupująć HyperX Cloud nie musisz już martwić się o nowe pady i mikrofon. Cena, jak najbardziej OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności