Skocz do zawartości

Za darmo przyjmę - tutaj żebrzemy


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli znajdę to mogę odstąpić jedne, bo przypadkowo kiedyś kupiłem 2 sztuki i leżą mi i sie tylko brudzą (to sie brudzi od samego leżenia wtf).

EDIT: Znalazłem tylko jedną, poszukam jutro jeszcze. / Mam tylko jedną, jeśli znajdę 2 to się odezwę, bo nie mam pomysłu gdzie szukać...

Edytowane przez Dszeffko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę kupon zniżkowy na abonament w Orange.Najlepiej 30% ale i 20% nie pogardzę.Na Grouponie nie ma a teraz są fajne ceny telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pooddawalem wszystkie etui na doki, bo przeciez uzywalem tylko jakis badziewnych dokow od telefonow do sluchania audiobookow, wiec po co mi etui. I teraz jak sie okazalo, ze trafily mi sie superaudiofilskie RX18 i Monki, to je musze spinac jakimis gumkami i kitrac pod poduszka przed dziecmi. Wiec jak sie komus wala jakies etui na doki, to chetnie przyjme. A jakby bylo sztywne i jakies wieksze (na 2-3 pary dokow), to sie nawet odwdziecze jakimis ******łami (pendrive, powerbank itp.).

 

Edit: no topra, nie bede na Was żerowal, wiec zalozylem temat w komisie w ramach wymiany (powerbank, pendrive, ladowarka, sluchawki itp.za etui lub kabel)

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę:

-tonsile sd-409 (mogą być niesprawne ma to służyć tylko jako buda dla Tonsility, jakby ktoś nie wiedział o co chodzi odsyłam do wczoraj opublokowanego testu Inszego)

-Creative fatality lub same przetworniki z nich

-dysk 3.5 cala na taśmę nie mniejszy niż 200gb

Za każdą z tych rzeczy mogę się odwdzięczyć w postaci niewielkiej rekompensaty pieniężnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka będzie taką wstawię - zastanawiam się czy po prostu nie wyciąć kawałka skóry w takim rozmiarze :o


A może po prostu użyję czegoś takiego: http://www.ebay.com/itm/Woven-Pure-Wool-Headband-Cushion-For-AKG-Sennheiser-Beyerdynamic-Logitech-Audeze-/391003032486?var=&hash=item5b0998cba6:m:mmMDutv_LFraGL_q9-aUgGA :o

 

edit: nieaktualne - kupiłem ostatnią sztukę: http://www.ebay.com/itm/Pure-Wool-Headband-Cushion-Protect-for-HIFI-Headphones-PRO-Headset-S9DS-/281627120627?hash=item419248d3f3:g:4DUAAOSwqu9VAUKw - jakieś 2 doalry taniej niż inne oferty, bo free ship - http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Wool+Headband+Cushion&_sop=15:>>>

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chetnie przygarne pudeleczko na filtry do audeo (az strach trzymac w woreczku), a jakby ktos jeszcze mial niepotrzebna pare comply t130, albo chociaz jakas setke, z ktora mozna powalczyc to bylbym bardzo wdzieczny za mozliwosc wlasnousznego przetestowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności