Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo przyjmę - tutaj żebrzemy


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję lekkiej uprzęży paralotniowej bez karabinków Takiej do ćwiczeń na ziemi. Niekoniecznie całkiem za darmo.

Wiem że temat niemuzyczny ale może są tu także fani latania pod chmurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chętnie przyjmę woreczek od Philips Fidelio L2. Może komuś zbędny. Najchętniej za koszty wysyłki.

 

Może ktoś ma na zbyciu również kabelek USB do iPoda Classic/Video/Touch - chętnie przygarnę również za koszty wysyłki.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyjme jednego silikona szarego do Audeo, rozmiar M

A po co Ci skoro je sprzedajesz? Lepiej mi oddaj ten jeden, bo też mi brakuje jednej M-ki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyjme jednego silikona szarego do Audeo, rozmiar M

A po co Ci skoro je sprzedajesz? Lepiej mi oddaj ten jeden, bo też mi brakuje jednej M-ki
Długo już leżą w komisie i chętnych brak wiec możliwe ze na dłużej z nimi zostane

 

Wysłane z mojego GT-I9506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@babicz99 - A mi się wydaje, że leżą przez cenę. Sam chciałem takie białe Audeo nabyć, ale cena jest dla mnie zaporowa jak na zakup sporadycznej alternatywy dla Etymoticów :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że brak białego kruka, czyli szarych filtrów ;)

 

Ale w sumie mam te tipsy od Audeo, więc mógłbym je puścić. Muszę tylko wykombinować jak wyciągnąć filtry bez tego śrubokręcika od Audeo i przy okazji ich nie popsuć - jak wszystko będzie ok, to i tak zostanę na nakładkach Westone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że brak białego kruka, czyli szarych filtrów ;)

 

Ale w sumie mam te tipsy od Audeo, więc mógłbym je puścić. Muszę tylko wykombinować jak wyciągnąć filtry bez tego śrubokręcika od Audeo i przy okazji ich nie popsuć - jak wszystko będzie ok, to i tak zostanę na nakładkach Westone.

A gdybyś spróbował dopasować jakąś śrubę i lekko ją wkręcić? Jak gwint chwyci to filtr łatwo powinien wyjść.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jamesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwa nie pijam, więc się nie liczy ;)

Ale dzięki za link, jakoś nigdy tego nie widziałem. Póki co, wkręt i woda utleniona załatwiły sprawę - Audeo grają jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piwa nie pijam, więc się nie liczy ;)

Ale dzięki za link, jakoś nigdy tego nie widziałem. Póki co, wkręt i woda utleniona załatwiły sprawę - Audeo grają jak trzeba :)

 

A ja gupi wątpiłem w Twoje zdolności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@babicz99 - A mi się wydaje, że leżą przez cenę. Sam chciałem takie białe Audeo nabyć, ale cena jest dla mnie zaporowa jak na zakup sporadycznej alternatywy dla Etymoticów

Napisz, dogadamy sie :)

 

Wysłane z mojego GT-I9506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności