Skocz do zawartości
  • 0

Akg K612 Pro, jaki wzmacniacz do nich, bądź coś innego zamiast K612pro


Cowboy

Pytanie

Witam,

Mam zamiar kupić Akg K612 Pro. Z tego co czytałem są to "wymagające" słuchawki i mam do Was pytanie czy np. Forum 608 byłby do nich wystarczjącym wzmacniaczem?. Używka kosztuje ok 200zł a w tej chwili budżet mam ograniczony mniej więcej do tej kwoty.

Generalnie szukam słuchawek otwartych, grających przestrzennie, dynamicznie, ale z niezbyt dużym basem. Zastanawiam się jeszcze nad: Audio Technica: TAD400, AD500X oraz Beyerdynamic DT860(DT990 Pro z tego co czytałem są dość mocno basowe), ewentualnie jeszcze Takstar TS-671. Proszę Was o pomoc w wyborze, gdyż na możliwość odsłuchu się raczej nie zanosi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

SHP9500, TS671 - ale do nich jakiś jasny wzmacniacz/dac, forum odpada.

 

DT860 to porażka, kluska na basie i średnicy, strasznie ciepłe, AD-700 słabe SQ za ta kase, powyższych nie słuchałem.

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.soundstage.com/revequip/staff07.htm

 

Tutaj napisali, że jest całkiem przyzwoity. Wydaje mi się, że nie bedzie sensu kupowania jakiegoś średniego amp za 3-4 stówki. Skąd jesteś ?

 

 

Słuchałem niedawno połączenia SHP9500 + FCL II + Citrone - zagrało to rewelacyjnie. Jaką sygnature ma Rotel RCD951 + integra Arcam Aplha 9 ?

 

Może sie przyda: http://www.audiostereo.pl/modyfikacja-rotel-rcd-951_115119.html

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem z Lublina. Rotel z Arcamem gra u mnie dynamicznie , szczegółowo , bez wyostrzeń, równo, nie faworyzuje żadnego zakresu, bas jest dość mocny - ale w połączeniu z kolumnami. Niestety nie podłączałem żadnych słuchawek dobrej klasy do tego sprzętu więc nie wiem czy siedzi tam w miarę dobry wzm. słuchawkowy, okaże się.

SHP9500 też rozważam , to podobne granie do Akg 612Pro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

k612 mają zdecydowanie lepsze kopnięcie w basie i więcej góry, średnica dla mnie schowana, i nie są podobne do k601 te są tak nudne że mozna to ująć jako sterylne (miałem je 3 miesiące)

hd600 mogą ci bardziej spasować

ew ts671 ale na JEDYNE lub podstawowe słuchawki ich nie polecę jako uzupełnienie mogą być,

 

f608 bardziej pasuje do hd600 ALE znowu te dopiero pokazują klasę grania na lampach i dobrym DACu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności