Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL M2 vs FiiO E10K a Mac Mini


ticalion

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - szukam czegoś co będzie dostrzegalnym upgardem z "dziurki" w maku. Podejście do tematu już jakiś czas trwa. Niestety, operuje budżetem raczej do 300 zł. Czy ktoś miał możliwość porównania SMSL M2 do E10K?

 

O ile o FiiO można znaleźć sporo informacji, o tyle o SMSL już niekoniecznie. Niemniej te, które wyczytałem wskazują, że M2 bije E10K na głowę i do tego mniej kosztuje. Czy rzeczywiście jest to takie cudo? Może ktoś miał do czynienia i podzieli się refleksjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przywołałeś mnie do tablicy. Porównywałem łeb w łeb E10K i M2. M2 jest lepszy ogólnie mówiąc co nie znaczy, że E10K jest zły. M2 oferuje żywszy, bardziej napowietrzony i detaliczny przekaz od E10K. Słychać po prostu więcej. Z M2 jest taki problem, że nie można go oficjalnie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo obiecująco. Jak wygląda sprawa basu na M2? Dobrze kontrolowany i pełny? Czy całość idzie w stronę ocieplenia czy jest raczej zimny, a może neutralny? Chciałbym go sparować z CAL! z wymienionymi padami HM5(i wkrótce kablem). Mam nadzieję, że jest odczuwalna różnica względem tego, co można usłyszeć z karty wbudowanej w mobo maca mini.

 

Jeżeli E10K jest jedną z najlepszych pozycji w swojej klasie, a M2 mimo, że tańszy jest od niego jeszcze lepszy to jestem bardzo zainteresowany spróbowaniem. Bardzo pozytywne opinie czytałem na head-fi także oraz u jednego youtubowego recenzenta(porównywał bezpośrednio do E10K).

 

Oficjalnie nie można go kupić w PL z tego co zrozumiałem? Zawsze pozostaje amazon czy aliexpress (widziałem kilka polskich wpisów u jednego sprzedawcy m2) w takich kiepskich sytuacjach.

Edytowane przez ticalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go używam z k551 i bas nie jest dominujący ani nie dudni. Nie umiem pisać tak kwieciście jak inni ale po przesłuchaniu utworów które dobrze znam ja i moja ślubna stwierdziliśmy że M2 słucha się lepiej. Słuchamy flaców z foobara plus asio. Kupiony na aliexpress za 45usd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo jak będę chciał sprzedać swojego M2 to nie zedrę 400zł. A na poważnie warto - super klocek. Jeden z pierwszych, które mnie nie nudzą :). A szumu jałowego brak - całkowita cisza. Też o tym czytałem i ryzykowałem. Pozytywnie sięzaskoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo jak będę chciał sprzedać swojego M2 to nie zedrę 400zł. A na poważnie warto - super klocek. Jeden z pierwszych, które mnie nie nudzą :). A szumu jałowego brak - całkowita cisza. Też o tym czytałem i ryzykowałem. Pozytywnie sięzaskoczyłem.

Sprawdził bym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności