Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe na prezent ~70zł


Tand2601

Pytanie

Witam.

Chciałbym Was prosić o pomoc. Mianowicie chce kupić dziewczynie w prezencie słuchawki. Budżet mam powiedzmy ze w okolicach 70 zł. słucha dużo muzyki, ale jak do tej pory na słuchawkach dołączonych do telefonu. Ostatnio pozyczalem jej swoje sennheisery cx 150. Była nimi zafascynowana w pewnym sensie. Teraz można je dostać w podobnej cenie, ale myślałem czy nie znajdę czegoś ciekawszego dla niej. Muzyka przeróżna. Dużo metalu, jak również starego polskiego rocka. Co byście polecili w tym przedziale cenowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Daj sobie spokój z deltami, tym bardziej że mają być na prezent. Wyglądają bardzo tandetnie jak je się weźmie do ręki. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie mee m9 classic za 45zł, które sam posiadam i porównywałem z tymi deltami. Brzmienie na dużo wyższym poziomie niż w tych deltach i jakość wykonania także. Jak chcesz się szarpnąć trochę drożej to masz też wersje z pilotem i regulacją głośności m9p.

Przerzuć trochę wątków na forum, bo sporo osób już je ma i zdecydowanie poleca.

Edytowane przez marcello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, dzięki. A gdyby budżet zwiększyć do powiedzmy 80/90 nie znajdzie się coś lepszego? Chodzi mi o to żeby dostała najlepszy produkt w tym przedziale. Dobrze wykonany, bez zbędnego basu a z ładnymi średnimi. Tak by można było się słuchac w poszczególne instrumenty.

 

Model alpha tez widziałem ze jest polecany i całkiem ładny.

 

Co sądzicie o tych Mee m9, brainwavz alpha? które z nich są lepsze?

Edytowane przez Tand2601
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, dzięki. A gdyby budżet zwiększyć do powiedzmy 80/90 nie znajdzie się coś lepszego? Chodzi mi o to żeby dostała najlepszy produkt w tym przedziale. Dobrze wykonany, bez zbędnego basu a z ładnymi średnimi. Tak by można było się słuchac w poszczególne instrumenty.

To tak, jak wspomniałem, wersja z pilotem i regulacją głośności m9p. Ten model jest w całkiem ciekawych wersjach kolorystycznych w tym taki ładny biały, co może się dziewczynie podobać. Na wyposażeniu jest też elegancki futerał i spora ilość gumek także dopasuje sobie na pewno te doki. Przerzucam jeszcze raz linka z innego tematu co o nich piszą w usa today:

http://www.usatoday.com/story/tech/2014/10/04/these-20-in-ear-headphones-are-a-steal/16581439/

a tutaj masz kolorki:

http://www.meelec.com/category_s/400.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jakie operacje mozna robic za pomoca pilota? Regulacja glosnosci + stop/play i tylko tyle?

Regulacja głośności działa z każdym urządzeniem bez względu na oprogramowanie.

Stop, play, pause i przewijanie piosenek do tyłu i przodu to zależy już od samego programu do odtwarzania muzyki i oprogramowania telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdzie mogę kupić te MEE M9 Classic? Z tego co szukałem, nie ma ich w Polsce :(

 

I czy MEE M9P to te same, tylko wzbogacone o pilot?

Na allegro masz użytkownika bigmaras - ma wszystko z mee

 

Nie, słuchawki znacznie się różnią. M9P mają płaski kabel, pilot ze sterowaniem głośności. Najlepiej wal z zapytaniem do biga to Ci wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dokładnie - ten opis pasuje do Alpha.

I też stawiam na BW Delta. Bardzo dobrze pasują do starego rocka i metalu (chyba że naprawdę ciężkiego słucha, to może brakować czasem basu). No i jakoś nie wyglądały źle jak je miałem na testach, a były u mnie przez dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności