Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

ADL EH008 - dokanałowy macho :)


Rekomendowane odpowiedzi

Model słuchawek dokanałowych EH008 to prawdziwy twardziel i niczym nie ustępuje swoim dużym braciom H118/128, ograniczają go tylko gabaryty.

Słuchawki dokanałowe EH008: podwójny dynamiczny driver – znów ciemno, ale ze szczegółami - powtarzam się :). Bardzo realistyczne brzmieniem mocno zbliżone do dużego rodzeństwa.

Wykonanie - mistrzostwo, przewód i jack wydają się na tle konkurencji wręcz pancerne. W moim prywatnym zestawieniu EH008 wygrały z Westonami 3 i IE8 Senka.

 

EH008 powinny być już dostępne w sieci sklepów Mp3store. Docelowo w każdym będzie model do odsłuchu.

 

EH008.jpgEH008a.jpgEH008b.jpgEH008c.jpgEH008d.jpg

 

Sugerowana cena:669PLN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test E008 nie mogłem się powstrzymać mały cytat:

Gdy zobaczyłem ostatnio, że w mp3store pojawił się Furutech ze swoją marką ADL (czyli Alpha Design Labs), to nie minęło pięć minut jak wysyłałem wiadomość do WojtkaC, z prośbą o egzemplarze testowe. A że opiekun marki z niego przemiły i konkretny, to już następnego dnia przesyłka ze sprzętem była u mnie....



....A wszystko tu się kręci wokół jednej rzeczy – basu. Po prostu ADL stwierdziło, że przebije się do piekła i uwolni szatana. Jest gęsto, brudno i duszno. Perkusja i gitary basowe próbują rozpołowić nam głowę, a atak DJa na konsoletę robi w mózgu takie zamieszanie, że używki są niepotrzebne.




Reszta w artykule

Edytowane przez WojtekC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności