Skocz do zawartości

ZenekHajzer


ZenekHajzer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

To ja polecę Zenka jako kolegę, który w miłej atmosferze chce słuchać dobrych porad. Pomogłem mu zamówić keyboard z Thomanna dla córki. Był bardzo rzeczowy, szybko odpowiadał na pytania odnośnie towaru, dzięki czemu załatwienie mu pierwszych klawiszy dla jego dziecka było czystą przyjemnością! :)

 

Szczerze polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Maciek puścił po muzostajniakach, swoje modowane przez Perula, K551. :)

Jako, że ja byłem ostatnim ich słuchaczem, spieszę tu mu podziękować w imieniu wszystkich.

Cierpliwie ,,bidulek" czekał, aż mu je zwrócimy. A, że słuchawki grały zacnie, to nikt chętnie się z nimi nie chciał rozstać. :D

Dziękujemy pięknie, jesteś spoko gość. Możesz liczyć na moją wdzięczność i nie tylko moją.

Pozdrawiam. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janusz,

ja oczywiście także dziękuję Zenkowi za wypożyczenie zacnie zmodowanych przez Perula i jeszcze lepiej grających k551, ktorych to miałem okazje posłuchać i mym stockom niewygrzanym strzaskały siedzenie.

Także jeszcze z Zenkiem robiliśmy wcześniej inne szacher-macher sprzętowe i jakieś wymiany odsłuchowe, ktorych takze tutaj zapomniałem wcześniej uwiecznić, co niniejszym nadrabiam.

ZENek to solidna firma, świetny partner do forumowych interesów, człowiek godny polecenia i wart zaufania.

Ale i ma swoją ciemniejszą stronę ;) obiecał mi stawianie oporu i opozycyjny dyskurs w Muzo w dziedzinie PhiloSophi, za mój hierarchiczny eklektyzm pragmatyczny i za brak ortodoksji w dziedzinie ducha - i na obietnicach się skończyło...

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Można powiedzieć, że mieliśmy tu rewersyjną wymianę sprzętu za opinię, realizowaną w formie pomocy. Zenek zaoferował swoje ATH-R70X jako słuchawki na recenzję i w celu określenia jak będzie wypadała synergia z posiadanymi przeze mnie na wyposażeniu bloga urządzeniami, aby móc świadomie dokonać kupna odpowiedniego źródła i nie wydać niepotrzebnie pieniędzy. Bardzo miła, szczera i otwarta osoba, tak samo jak słuchawki, które na recenzję podesłał. Mimo pewnego rozdźwięku w opiniach na ich temat wykazał się naprawdę dużym zrozumieniem i szacunkiem dla sposobu, w jaki zostały przeze mnie opisane. Naprawdę miło nam się rozmawiało i dopinało całe przedsięwzięcie, także jak najbardziej polecam.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pragne serdecznie podziekowac Mackowi za uzyczenie Aune X1s, ktory mial byc godnym "nastepca" Cayin-a, ale z "troche" nizszej polki :P. Jednak nie przekonal mnie i ostatecznie

Cayin HA-3 pozostal na swoim miejscu, a Aune wrocilo do swojego wlasciciela ;).

 

Takze Maciek, jeszcze raz dziekuje za pomoc w podjeciu decyzji i mila konwersacje, mam u Ciebie dlug wdziecznosci ;).

 

Pozdrawiam i polecam zyczliwego Kolege :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Człowiek podejrzany:

wpłaca więcej niż się umawiamy,

przeprasza za opóźnienia, których nie ma,

dziękuje po dziesięciokroć,

utrzymuje ciągły kontakt, na odpowiedź nie trzeba czekać dłużej niż minut 5 :o

 

Mimo wszystko serdecznie polecam, wręcz zachęcam - genialny kontrahent :F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ojej :( Nie wiem jak to opisać w kilku zdaniach, bo jestem zmieszany tą całą sytuacją.... Takich ludzi jak ZenekHajzer jest na prawdę niewielu, ufa ludziom, nie wymaga od nich zbyt wiele i do tego sam wychodzi z inicjatywą. Wysłał do mnie Klona Lehmanna za co bardzo dziękuję. Mogłem bardzo dokładnie przetestować sprzęt, bo "zalegał" u mnie bardzo długo, za co najmocniej przepraszam. W dodatku jest to osoba niesamowicie uprzejma i bardzo miło się pisało teraz trzeba się tylko spotkać ;).

 

Polecam forumowicza i nie ma się czegokolwiek obawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności