Skocz do zawartości
  • 0

Najlepsze sluchawki do 30zł


liver

Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wolałbym jednak douszne

A co do Avei to wolałbym jednak ich unikać. Ostatnio miałem es q3 i wystarczyło jedno przypadkowe szarpnięcie kabla i juz bylo po wszystkim

 

ps: doliczajcie jeszcze przesyłki, w końcu nie są za darmo, a takie Philipsy 3590 np mógłbym kupic za 29zl w empiku

Edytowane przez liver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam miałem ES-Q3 od awei, padły po kilku dniach. Obecne ES900i i ES600i kolegi są dużo trwalsze, po kilku tygodniach nic nie przerywa i grają dużo ładniej. Jak masz Philipsy w empiku za 29zł to bierz, ale przez internet zawsze można zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dorzuć 15zł do budżetu i bierz MEE M9 classic. Mega grajki w tym budżecie, pozostawiają daleko w tyle te Panasoniki i philipsy.

M9 to przeciętne słuchawki, przypominają mi pchełki za 5 zł. Basu trochę więcej jest. Wokale strasznie schowane, góry prawie wcale nie ma a jak już jest to średniej jakości. Przerobiłem wszystkie gumki jakie miałem w domu a i tak nie mogę złapać optymalnego "seala", raz jest więcej basu a raz dźwięk nie ma wypełnienia. Generalnie nie ma co liczyć na "mega granie", płacisz 45zł i masz adekwatną jakość. Już zamulone jays-a-jays one były o wiele lepsze (wg mnie). Jedna rzecz mi się w nich podoba - wydaje mi się, że dźwięk ma trochę "powietrza", scena jest w miarę ok jak na dokanałówki. Może zmienię zdanie na ich temat gdy wpadną mi w ręce lepsze gumki do tych słuchawek, standardowe oraz te od jaysów są słabe.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz Philipsy w empiku za 29zł to bierz, ale przez internet zawsze można zwrócić.

A jeśli zamówie przez internet z opcją odbioru w sklepie?

A jak grają te Philipsy shp 3950 w porównaniu do sony mdr ex10?(nie byłem z nich zadowolony)

 

Mozna w jakichs media marktach, albo innych expertach sprawdzić jak grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M9 to przeciętne słuchawki, przypominają mi pchełki za 5 zł. Basu trochę więcej jest. Wokale strasznie schowane, góry prawie wcale nie ma a jak już jest to średniej jakości. Przerobiłem wszystkie gumki jakie miałem w domu a i tak nie mogę złapać optymalnego "seala", raz jest więcej basu a raz dźwięk nie ma wypełnienia. Generalnie nie ma co liczyć na "mega granie", płacisz 45zł i masz adekwatną jakość. Już zamulone jays-a-jays one były o wiele lepsze (wg mnie). Jedna rzecz mi się w nich podoba - wydaje mi się, że dźwięk ma trochę "powietrza", scena jest w miarę ok jak na dokanałówki. Może zmienię zdanie na ich temat gdy wpadną mi w ręce lepsze gumki do tych słuchawek, standardowe oraz te od jaysów są słabe.

 

Nie wiem jak tam twoje dopasowanie gumek, ale ja przerabiałem już kilka tanich doków (philipsy, panasonici, creative) i przeskok jak dla mnie jest ogromny. M9 classic nawet nie wygrzane zagrały mi świetnym basem i w miare wyrównaną i szczegółową sceną. Poleciłem je znajomym i nie spotkałem się z osobą, która by nie była zachwycona brzmieniem tych doków i to za 45zl lol Jak dla mnie w tym budżecie sa bez konkurencji.

 

Czy na pewno słuchałeś nowej wersji M9?

Edytowane przez marcello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M9 mam z allegro te za 45 zł, która to wersja to nie wiem. Raczej wina leży po stronie gumek, czasem jak złapię idealne położenie to nawet fajnie się słucha - dźwiękowo miałem gorsze doki za ~80 zł. Problem w tym, że najmniejszy ruch małżowin i dźwięk staje się bez wyrazu. Chyba dokupię pianki Comply T400 z allegro i sprawdzę na nich. Trzeba by założyć oddzielny temat o M9 i tam narzekać ;) Tak czy siak - górne pasmo mają sztucznie brzmiące, ale nigdy nie miałem tak tanich dokanałówek więc nie mam sprawiedliwego odniesienia.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest tu ktoś kto słuchał Philipsów shp 3590 i Panasonicków hje 125?

Które lepsze?

 

Ps: słuchawki będą grały z lumią 520 i laptopem asus x550 (zintegrowana karta dźwiękowa z jakimś systemem sonic master)


Właśnie zamówiłem czarne Philipsy shp 3590 za 29zł w empiku z opcją odbioru w sklepie . Mysle, ze sie opłacało

 

heh chyba kupiłem te słuchawki w ostatnich chwilach promocji, bo właśnie ich cena została zmieniona na 37zł :D

Edytowane przez liver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czy te Philipsy trzeba "dogrzać": czy jak to sie tam mówi.... czy przez kilka dni od zakupu powinienem je zostawiac grające np na noc, aby sie dogrzały a co za tym idzie poprawiła sie ich jakosc dzwięku?

Nooo, musisz wygrzewać je różowym szumem, najlepiej w czasie pełni, ze względu na wpływ księżyca na powłokę magnetyczną ziemi. Do tego, dla pełnego efektu powinieneś odpalić kilka kadzideł i puscić z głosników https://www.youtube.com/watch?v=2nAD4ZweP4c . Jeśli zastosujesz się do moich rad, zapewniam Cię - będzie świetnie !

 

 

 

Poprostu ich używaj.

Edytowane przez untilited
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wygrzewanie można zdefiniować mniej więcej tak: proces wstępnego zużycia się przetworników (membrana nabiera odpowiednich właściwości) oraz dopasowania się padów słuchawek do głowy (przy dokach tego nie ma)

Nie zmienia to brzmienia diametralnie w większości przypadków, zazwyczaj dodaje basu, łagodzi wysokie tony jeśli są natarczywe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

czy te Philipsy trzeba "dogrzać": czy jak to sie tam mówi.... czy przez kilka dni od zakupu powinienem je zostawiac grające np na noc, aby sie dogrzały a co za tym idzie poprawiła sie ich jakosc dzwięku?

 

Nooo, musisz wygrzewać je różowym szumem, najlepiej w czasie pełni, ze względu na wpływ księżyca na powłokę magnetyczną ziemi. Do tego, dla pełnego efektu powinieneś odpalić kilka kadzideł i puscić z głosników https://www.youtube.com/watch?v=2nAD4ZweP4c . Jeśli zastosujesz się do moich rad, zapewniam Cię - będzie świetnie !

 

 

Poprostu ich używaj.

Zaplułem ze śmiechu ekran :)

A odnośnie panasoników i philipsów - moja żona ma obie pary i woli panasoniki. Mi philipsy fajnie grały od początku i pewnie bym z nimi chodził gdyby nie to że kompletnie nie toleruję doków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności