Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC/AMP do 1000zl z naciskiem na DAC pod USB bez sterowników


Markonelli

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś jak temacie, lepszego dzwiekowo od xonar essence st i duetu fiio e9 i e17.

Zależy mi na równym graniu dobrej jakości z niezwezona sceną.

Będzie grać z Yamaha pro400 i Sony xba-h3 w bardzo różnych gatunkach muzycznych.

Czy w tym budżecie znajdzie się coś dla mnie?

Czy np taki Dragonfly wymaga sterowników? (win7 64bit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może byc ciezko, zawsze coś poważniejszego ma sterowniki.

 

Hmm... Trochę drogo.... No i sterownik assio4all wymagany

 

Nie trzeba instalować asio, mozna słuchac na ustawieniach randomowych.

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy spełnia moje wymagania?...... Jak mam 1000 to nie mam 1600...i co z tego że coś jest dobre i warte swojej ceny jeśli mnie nie stać

Tego nie wiedzą najstarsi górale, musisz posłuchać sam. Ale to jest tylko Dac, do niego potrzebny jest wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew..... Będę zgłębial temat

Dragonfly 1.2 ma ktoś? Spełnia moje wymagania, ale nie wiem jak z jakością dźwięku, bo przeważają opinie bardzo pozytywne, ale znalazłem pewne zestawienie na polskich stronach w którym dzwiekowo mocno odstaje od podobnego m2tech hiface dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

A czy spełnia moje wymagania?...... Jak mam 1000 to nie mam 1600...i co z tego że coś jest dobre i warte swojej ceny jeśli mnie nie stać

 

@Fallow popelnił test 12 mini daców.

 

Warto się z nim zapoznać

 

http://audiohobby.pl/index.php?topic=8053.0

 

https://www.dropbox.com/s/3ntiz3ikgk4zpzr/Test_12_mini_DACow_z_wejsciem_USB.pdf

 

O ile pametam to zdecydowanie wygrał m2tech EVO ale masz tam dokładny opis wrażeń z kazdego z nich.

>>>> errata wygrał "M2TECH HIFACE DAC" ale on musi miec jesscze amp-a zdje się. Ma wyjscie liniowe tylko.

 

Dobrze jest dobrać pod dane słuchawki. Jak np AKG K701 mają wysunięta średnicę to może dobrze to zagrać z DAC/amp w lekkie V

 

Najgorzej jak jakieś słuchawki coś uwypuklają i DAC/amp również ten sam zakres

Edytowane przez ogorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem..... Jak i wiele innych recenzji...... Kupiłem Dragonfly 1.2....... Pokonał u mnie zdecydowanie Fiio e17 i ibasso DX90 jako dac...... Na razie jestem bardzo zadowolony..... Nie mam jednak porównania do innych lepszych urządzeń i nie wiem co tracę, ale zł słucham go z wielką przyjemnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności