Skocz do zawartości
  • 0

Przenośne, nauszne do 600zł


nouunejm

Pytanie

Cześć.

 

Aktualnie używam CAL!, ale trochę uciskają mi głowę i przy dłuższym słuchaniu nie jest to zbyt przyjemne, poza tym brzmienie już mi się nieco znudziło.

 

Słucham generalnie wszystkiego, ostatnio głównie wszelkiego rocka, ale i np. deep house'u. Jakieś równe granie z podkreślonym basem by mi na pewno odpowiadało. Bardzo ważna jest też dla mnie jakość wykonania. Wybrałem kilka modeli:

 

Bose SoundTrue (podobno są super wygodne)

Sennheiser Momentum OE

Sony MDR-1R

B&W P3

 

Które z nich by najlepiej pasowały? A może coś innego? Czy wybór będzie podobny tylko kwestia które wybiorę?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Te Yamahy odpadają niestety już z samego powodu, że mają wielki znaczek na muszlach, poza tym przypominają mocno Beatsy.

 

Tak przejrzałem podobne tematy na forum, poczytałem jeszcze kilka recenzji i w sumie stwierdzam, że można kupić wystarczający dla mnie sprzęt za trochę mniej i w zasadzie ograniczyłem się teraz do Sony MDR-1R, Bose SoundTrue i natrafiłem na Focale Spirit One, wszystkie mogę mieć za 450zł lub mniej. Czy ktoś miał do czynienia przynajmniej z dwoma modelami i mógłby coś powiedzieć na ten temat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Przemyślałem trochę sprawę i zważywszy na to, że dużo czasu spędzam w pociągach i komunikacji miejskiej, postanowiłem, że bardzo dużą uwagę zwrócę na izolację od dźwięków z zewnątrz. Mogę też dozbierać do budżetu tyle ile będzie warto.

 

Poczytałem trochę, przeczytałem porównanie przenośnych nauszników na head-fi i przeszedłem się do salonu Bose żeby zobaczyć jak właściwie działa ta redukcja dźwięków otoczenia w QC25 i przyznam szczerze, że wydały mi się mistrzowskim rozwiązaniem, mimo wysokiego kosztu, szczególnie, że były też super wygodne. Fakt, że dzięki ciszy z zewnątrz można trochę zmniejszyć głośność też jest super.

 

Teraz pytanie: Czy jeżeli spodobała mi się charakterystyka grania tych słuchawek, izolacja i wygoda to znajdę coś podobnego w niższej cenie? Z góry dzięki za propozycje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności