Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kabel jack-jack do auta


FireBird

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, potrzebuje kabla jack-jack (3,5mm) do polaczenia tel. -> radio w samochodzie. Zauwazylem, ze poleca sie czesto Prolink'a. Najtansza propozycja jest warta rozwazenia?

 

http://www.mp3store.pl/article/prolink-cl-35str-35str-18m-ean.2013200456377180945,2013200456377180945.html

 

Nie oczekuje jakosci kabla za kilkaset zloty - chce po prostu, zeby nie ograniczal jakosci bezstratnych plikow muzycznych i mozliwosci dosyc dobrego radia (glosniki juz niestety fabryczne). Zrodlo? HTC One.

Jezeli mielibyscie jakies propozycje, chetnie wyslucham. Wydaje mi sie, ze 50zl wolalbym nie przekraczac, bo podejrzewam, ze to nie ma sensu w tym wypadku. Tylko czy warto kupic taki za 50 wzgledem tego za 8.99?

 

Dzieki!

Edytowane przez FireBird
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W montowanie bawić się nie będę, bo raz nie miałem z tym nigdy do czynienia, a dwa zwyczajnie mi się chyba nie chce. Ale dzięki za propozycję. Kupiłem wczoraj Vivanco z pozłacanymi stykami (23 zł) i jeden z nich jest walnięty, bo co chwila rozłącza cały lewy kanał jak się tylko lekko kabelkiem poruszy - podczas jazdy samochodem co chwila. Oddaje go na gwarancję mam nadzieję, że zwrócą mi kasę. Teraz uderzę chyba w coś takiego - bardzo wygodne się wydaje a kabelek wygląda trochę solidniej niż mój obecny:

 

http://merlin.pl/Kabel-Hama-Alu-Line-Spiralny-0-26M-3-5-Jack-Wtyk-3-5Mm-Jack-Wtyk_Hama/browse/product/208,1082425.html?utm_source=ceneo_porownywarka&utm_medium=porownywarki&utm_term=Kabel-Hama-Alu-Line-Spiralny-0-26M-3-5-Jack-Wtyk--3-5Mm-Jack-Wtyk&utm_campaign=elektronika_ceneo#fullinfo

 

Co myślicie? Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad Hamą z kątowym wtykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tego prolinka nie warto kupować, chyba że popatrz na serię futura.

A dlaczego nie warto? Pół forum swego czasu posiadające Fidelio X1 na nim słuchało. Porównywałem z kabelkiem na Canare i jedyna różnica to lekko zgaszone kobiece wokale, reszta bardzo zbliżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam kiedyś gratis taki kabelek o dziwo tania opcja ( hulają w cenie 19zł-32zł) ale sprawdza się, zdecydowanie lepsza opcja niż prolink

Kabel-BELKIN-Jack-3-5mm-jack-3-5mm-1-8m-

 

Kabel BELKIN Jack 3.5mm-jack 3.5mm 1.8m Edytowane przez malina_CK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... Tego prolinka nie warto kupować, chyba że popatrz na serię futura.

A dlaczego nie warto? Pół forum swego czasu posiadające Fidelio X1 na nim słuchało. Porównywałem z kabelkiem na Canare i jedyna różnica to lekko zgaszone kobiece wokale, reszta bardzo zbliżona.
Bo seria classic jest do d**y. Sam mam future i jestem zadowolony, choć wolę swojego niezniszczalnego klotza ;)

 

Classic u mnie szumiał i dźwiękowo był kiepski.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności