Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dobre Doki ~200-250 zł Pancerny Kabel


RybaBB

Pytanie

Hej wszystkim!

 

Mimo iż jestem nowym użytkownikiem to forum śledzę od dawien dawna. Przekopałem kilkadziesiąt stron w poszukiwaniu pomocy przy wyborze słuchawek dokanałowych jednak postanowiłem napisać nowy temat, żeby opisać do jakiej muzyki będę tych słuchawek potrzebował.

Do rzeczy:

 

Mam 200 a może i 250 zł, które chcę wydać na jak najlepsze słuchawki dokanałowe mieszczące się w tych granicach cenowych.

Zależy mi na pancernym kablu, który będzie się trzymał bardzo długo. Szukam słuchawek posiadających wyróżniający się bas, który jednak nie góruje nad innymi tonami. Słucham różnorakiej muzyki od starego rocka i metalu (AC/DC, Iron Maiden, RHCP, Black Sabbath) aż po elektronikę, DnB, Funk (Prodigy, Pendulum, Parov Stelar, Nero, Pretty Lights etc.), jak i dobre rapsy prosto z Californii :D

Wcześniej miałem 2 pary NuForce Ne-700x ale w obu sypnął się kabel przy samym Jacku. Chętnie wypróbuję słuchawki, które na pewno nie zejdą poniżej poziomu grania wyżej wymienionych NuForce'ów (grały na prawdę świetnie!) oraz będą miały o wiele bardzie trwalszy kabel.

Zależy mi na szybkiej, pomocnej odpowiedzi.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przede wszystkim dbaj o kabel - rób pętlę przy wtyku jack, a słuchawki przechowuj ładnie zwinięte (wokół dłoni, z obrotem nadgarstka by nie skręcać - wyobraź sobie płaski kabel). Nawet trzymane w kieszeni spodni wytrzymają w takiej pozycji o wiele dłużej.
Dwa lata temu pytałem na forum o wytrzymałość Phonaków Audeo, a jak się okazało po dwóch latach intensywnego używania wciąż nic im nie jest.

Edytowane przez Makaan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przede wszystkim dbaj o kabel - rób pętlę przy wtyku jack, a słuchawki przechowuj ładnie zwinięte (wokół dłoni, z obrotem nadgarstka by nie skręcać - wyobraź sobie płaski kabel). Nawet trzymane w kieszeni spodni wytrzymają w takiej pozycji o wiele dłużej.

Dwa lata temu pytałem na forum o wytrzymałość Phonaków Audeo, a jak się okazało po dwóch latach intensywnego używania wciąż nic im nie jest.

??? a nie prościej jest użyć etui/futerału - prawie do każdych doków dodają taki gadżet...

 

Propozycja ode mnie - FA Eterna, z tym że one też są noszone OTE.

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tez polecam shurki 215. Kabel nie do zdarcia. Robiłem chyba z nim wszystko i jest jak nowy :D faktycznie mają dużo dołu, mało góry, za to fajna szczegolowosc i bas. Myślę że do 250zl znajdziesz je używane ale w perfekcyjnym stanie z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności