Skocz do zawartości

Tablet Wacoma biedronka.


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie i zarazem prośbę- czy ktoś mógłby sprawdzić w swoich biedronkach czy jest ten tablet? Szukałem u siebie w Łodzi i jak na razie bez skutku.Zarazem mam prośbę by jak ktoś dorwał to może kupił i mi wysłał? Oczywiście za przysłowiowego bronksa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDrope - daj mi nr kom na priv to jutro z rana skoczę do Biedry i zerknę czy są.

strzelam, że nie będzie, ale nie chcę zapeszać (powychodziły jak świeże bułeczki)

 

no i nie wiem, z czego nagle hype na tablety, ale ja tam się nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

xDrope - daj mi nr kom na priv to jutro z rana skoczę do Biedry i zerknę czy są.

strzelam, że nie będzie, ale nie chcę zapeszać (powychodziły jak świeże bułeczki)

 

no i nie wiem, z czego nagle hype na tablety, ale ja tam się nie znam

 

 

Wiesz, może i w dużych miastach owszem, ale pamiętam jak był szał na te ciuchy rowerowe w Lidlu, a w sztumskim markecie leżały bez większego zainteresowania ;)

Dlatego sprawdzę w Biedronce w Sztumie i może potem w Dzierzgoniu jakby ktoś chciał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powysyłałem pm-ki ;). Ogółem dla niewtajemniczonych tablet graficzny jest rodzajem kontrolera bardzo przydatnym do rysowania, poprawiania i ogólnej obróbki obrazu. Nie wszystkim musi pasować, ale właście takie tablety to entry level. Ja osobiście wolę przykładowo skanować swoje prace czy też robić im zdjęcia niż od zera robić je na tablecie, ale poprawianie ich na tablecie jest moim zdaniem ciekawsze i daje inne możliwości. Dodatkowo same produkty firmy wacom są polecane - chyba najtańsze tablety graficzne da się u nich dostać, które dobrze działają. Po prostu według wielu ich produkty to best buye. Oczywiście pewnie też pokupowali je resellerzy i ludzie dla których jest to tylko gadżet, no ale takie ich prawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W mojej miejscowości rodzinnej nie ma, w Gdańsku pewnie już wszystkie sprzątnięte, a szkoda, bo by się przydał.

 

nie chwaliłeś się, że rysujesz ; o

 

 

Myślałem oczywiście o obróbce foto :) Po ostatnim maratonie mocno bolała mnie dłoń od mychy.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem w jednej u siebie na wsi i nie ma. Mam jeszcze 3 do ogarnięcia, ale to jutro rano, na wiele nie licze, a sam chętnie bym przytulił :(

Niestety, metropolia Gryfice posiada wielu zdolnych grafików, którzy wykupili cały rzut :(

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności