Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Vaiet napisał:

Druga... Zakochałem się w Owlach na nowo. 8 żył miedzi od Smoka robi z nimi genialną robotę :) Do Hołków chyba pójdę w hybrydę lub srebro, ale na obecną chwilę Sowy + miedź to jest sztos :D

 

"Mam tak samo jak Ty..." :P

 

Ps. W co wpinasz najczęściej drugi koniec smoczej miedzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję.

Mi się podobają bez zabaw z kabelkami i nie muszę się w nich zakochiwać na nowo :rolleyes:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

 

"Mam tak samo jak Ty..." :P

 

Ps. W co wpinasz najczęściej drugi koniec smoczej miedzi?

Akurat teraz, o matko bosko częstochosko, w Pionka po przejściówce od Siurusów na 3,5mm SE.

 

5 minut temu, timecage napisał:

Współczuję.

Mi się podobają bez zabaw z kabelkami i nie muszę się w nich zakochiwać na nowo :rolleyes:.

Mnie również, ale ten kabelek o ile tak w 90% podobał mi się z Hołkami Kałrbon, tak tutaj spisuje się genialnie :) Nie ma czego współczuć, bo ja też bardzo lubię tego węża ogrodowego od AQ i gdyby dało radę zrobić go w bardziej ergonomicznej wersji, to byłoby mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vaiet napisał:

Mnie również, ale ten kabelek o ile tak w 90% podobał mi się z Hołkami Kałrbon, tak tutaj spisuje się genialnie :) Nie ma czego współczuć, bo ja też bardzo lubię tego węża ogrodowego od AQ i gdyby dało radę zrobić go w bardziej ergonomicznej wersji, to byłoby mega.

Ja słucham po balansie na kanarkowej miedzi OFC od Smoka :D. Czyli anty-fancy. A ten wąż to się nadaje tylko by jego projektanta na nim powiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, timecage napisał:

Ja słucham po balansie na kanarkowej miedzi OFC od Smoka :D. Czyli anty-fancy. A ten wąż to się nadaje tylko by jego projektanta na nim powiesić.

Ergonomicznie? Za tę gumę z oplotu, to powinni do końca życia go tym kablem biczować. A fancy? Fancy czy nie, raz że jestem kabelkowym onanistą jeżeli chodzi o wygląd a dwa, że wiedziałem dokładnie czego szukam w brzmieniu i to od Smoka dostałem :)

 

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Weird_O napisał:

tldr?

Ale wideo nie trwa 200 godzin, tylko niecałe trzy minuty. Na pewno sobie poradzisz ;).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owle nadadzą się do szybkiej elektroniki i rapu? Zawsze byłem fanem mocniejszego dołu, ale mam od 3 lat delikatnie equalizowane dt990 i chyba jakoś się przyzwyczaiłem do tej świdrującej góry i przejrzystości(?) którą dają w elektronice. Naczytałem się kurcze o nich, nakręciłem a teraz nastało jeszcze jakieś zwątpienie :D

Edytowane przez Czoken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Bardziej polecam TH610 do elektroniki,  nie mają raczej konkurencji w swej cenie....?

Ja właśnie kolejny raz ćwiczę th610 na mojo...i muszę stwierdzić, że zapamiętałem je z kiedyś jako lepsze:(...teraz mię uwiera ich nerwowa góra, heh...

Do elektroniki to czerwona ważka plus AQNH jest zestawem czary-mary-orgazm; a właściciel sów zeznał mi że dochodzi jeszcze szybciej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, audionanik napisał:

Ja właśnie kolejny raz ćwiczę th610 na mojo...i muszę stwierdzić, że zapamiętałem je z kiedyś jako lepsze:(...teraz mię uwiera ich nerwowa góra, heh...

Do elektroniki to czerwona ważka plus AQNH jest zestawem czary-mary-orgazm; a właściciel sów zeznał mi że dochodzi jeszcze szybciej.

Każdy inna opinia xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Weird_O napisał:

Hołki łapią lepszą synergię z mojo czy df redem?

Do czary-mary to z redem. Normalnie to z mojo.

Z resztą @Jaworrr pożyczył ode mnie hołki teraz, to może się wypowie, bo i jest fanem elektroniki, i ma reda oraz mojo.

Red ma wycofany środek, dowalony ospały bas (niski), sporo szczegółów u góry, ale niestety ujednoliconej barwowo, takiej trochę płaskiej (wiatr zamiatający suche liście); przestrzeń duża, zwłaszcza na boki. Ogólnie prezentacja miękka i powłóczysta.

Mojo ma bardzo zróżnicowane barwy i ciekawszą holografię (dźwięki-bryły). Instrumenty i głosy brzmią bardziej realistycznie i plastycznie. Ogólnie dźwięk bardziej zwarty, "pozbierany" i energetyczny vs red.

 

...aaa i co ciekawe, te różnice jeszcze bardziej wyłażą na kolumnach:woot:

Edytowane przez audionanik
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czoken napisał:

Każdy inna opinia xD 

Bo elektronika to tak szeroki gatunek muzyczny, że równie dobrze jeden może słuchać berlińskiego techno, a drugi Vangelisa, więc w oczywisty sposób odczucia będą różne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, timecage napisał:

Bo elektronika to tak szeroki gatunek muzyczny, że równie dobrze jeden może słuchać berlińskiego techno, a drugi Vangelisa, więc w oczywisty sposób odczucia będą różne.

 

Słucham ogółem praktycznie każdego gatunku elektroniki, od takiej z 140+bpm do ambientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawki do elektroniki... no można, ale są lepsze do tego słuchawki jak TH610, TH900. Hawki są spokojne i ciasne (relatywnie do wymienionych), elektronice trzeba czegoś bardziej strzelistego w sopranie, który w szybszych gatunkach wtóruje basowi nadając tempo, a w ambientach pomaga budować przestrzeń. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności