Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Charakter ogólny się nie zmienia. Jedynie rozjaśnia się delikatnie przełom dołu ze średnicą oraz jest mniej pogłosów. Wokale stają się czystsze oraz zwiększa się holografia średnicy. Może delikatnie zwiększa się scena. Takie ugrzecznione granie NH. 

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, Frenchcore napisał:

NH kupione czekam na dostawę. A teraz pyt można namiary na stronę na której można zakupić pady zamszowe, czy też welur jak to tam oni zwą w tym AQ.

Nie ma takowej. Piszesz maila do Audioquesta i załatwiasz to z nimi oldschoolowo :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Frenchcore napisał:

NH kupione czekam na dostawę. A teraz pyt można namiary na stronę na której można zakupić pady zamszowe, czy też welur jak to tam oni zwą w tym AQ.

Ciekawe czy HD600 wytrzymają takiego konkurenta...ale sporo wygrzewania czeka.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Frenchcore napisał:

NH kupione czekam na dostawę. A teraz pyt można namiary na stronę na której można zakupić pady zamszowe, czy też welur jak to tam oni zwą w tym AQ.

kilka razy było wrzucane :) https://www.audiodestination.co.uk/headphones/audioquest-microsuede-earpads-pair?search=audioquest 

 

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaworrr napisał:

O, to my bad, zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2017 o 19:41, Jaworrr napisał:

 

Widziałem tą stronę rozważam zakup właśnie z niej .

Pytałem serwis TOP HIFI czyli Audioklan mają mi dać odp .Wstępne zostałem poinformowany że AQ nie prowadzi sprzedaż padów . Kazano mi z Audioklanu przesłać kilka linków z zakupem tych oto padów, podesłałem je zobaczymy co oni zadziałają . Może coś się uda wykombinować w tej materii .

Co Do HD600 zobaczymy, nie zamierzam ich sprzedawać są na przewodzie Deluxe od Audeos

 

 

Sobota Hołki na chacie

Po założeniu wygoda o niebo lepsza niż w HD600, uczucie zatkanego ucha, nie na widzę tego jak w przypadku zamkniętych konstrukcji.

Co do dźwięku to wstępnie BAS i Pogłos cykanie najwyższych rejestrów, tylko tam jest jakieś światło. Co do średnicy jest schowana. Scena szersza niż w HD600 Głębia trudno mi to ocenić, nie mam jeszcze w tym dobrej wprawy.

Nie graja na głowie, dźwięk jak by zatrzymywał się na twarzoczaszce że tak to ujmę .

Jak na na razie średnio mi się to podoba. Boli brak tej średnicy jaką mam przy HD600. Ale rekompensuję to bas którego nie ma w takiej ilości jak w przypadku 600-tek. Jadę na kablu stacjonarnym . Mobilnej sznurówki jeszcze nie podpinałem .

To by było na tyle.

Edytowane przez Frenchcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisów kolegów wydawało mi się, że będzie trochę mniej basu i przez to trochę się rozjaśnią, a tu wydaje mi się jest wręcz przeciwnie... Ale jeszcze posłucham porównam dokładniej.
Co do pomiarów to nawet ich autor przyznał że zarejestrowane różnice są mniejsze niż subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lolomanolo napisał:

Z opisów kolegów wydawało mi się, że będzie trochę mniej basu i przez to trochę się rozjaśnią, a tu wydaje mi się jest wręcz przeciwnie... Ale jeszcze posłucham porównam dokładniej.
Co do pomiarów to nawet ich autor przyznał że zarejestrowane różnice są mniejsze niż subiektywne odczucia.

A co się w ogóle zmieniło w twoim przypadku, jeśli chodzi o welur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, folab napisał:

ŁO MATKO ! Wychodzi na to że gorzej ,czyli zamawiam skórzane całe.

 

Nie gorzej, a inaczej.

Dla mnie jest ciemniej, dla innych jest jaśniej - to pewnie indywidualna sprawa. Odnoszę wrażenie, że uszy niektórych są bardziej wrażliwe na pogłosy i wtedy welurki mogą wydać się jaśniejsze, do moich najwyraźniej bardziej dociera odpowiedź cześtotliwośćiowa :).

Scena się polepsza na welurkach napewno, ale ja słysze też takie trochę przytłumienie o którym pisał Jaworrr, a które to zresztą widać na pomiarach (mniej miedzy 1-3kHz). Za to jak zastosowałem na welurkach patent z wkładkami to chyba w końcu mam to o co mi chodziło, ale jeszcze potestuję trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie przebrnąłem przez te wszystkie strony. Uff jaka ulga, ale dalej nie wiem czy pakować się w te jastrzębie, czy jednak za duże ryzyko niespasowania z moim gustem, gdzie HD600 dobrze pędzone dają mi sporą przyjemność ze słuchania muzyki, choć nie zawsze i czasami jakaś odskocznia by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kartonik napisał:

Wreszcie przebrnąłem przez te wszystkie strony.

Szacun.

 

5 minut temu, kartonik napisał:

ale dalej nie wiem czy pakować się w te jastrzębie,

Na tyle co zdążyłem poznać Twoje gusta, to możesz spróbować; jako drugie słuchawy np. do realizacji z lat 80-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Compton napisał:

bo co do SQ, to są zdecydowanie wyżej niż HD600, imo poziom słuchawek za 4k.

Mam podobne zdanie, ale ze względu na tą ich specyfikę ostrożnie polecam.

@kartonik przede wszystkim płyty z ostrzejszą górą nie potną Ci uszu, a jednocześnie nic nie umknie z tych spokojnych - cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności