Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze do niedawna to specyficzne brzmienie NHC trochę mnie wkurzało. Ale ostatnio, po 180 godz. przebiegu jest prawie idealnie, zwłaszcza z Pionkiem XDP-100r. A w temacie Jopek, że niby do ucha - ona tak ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hemi napisał:

A w temacie Jopek, że niby do ucha - ona tak ma.

 

Specjalni wyciągnąłem Sówki z kuferka żeby obadać tą Anię i potwierdzam - na wszystkim co mam aktualnie siedzi w środku głowy. Ale skubana pięknie zaśpiewała na Owlach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już piszemy o repertuarze do hawków/owli, to jak wam gra klasyczny rock ? Bo ja czuję pewien niedosyt. Trochę więcej pazura w rifach gitarowych by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są z natury raczej miękkie słuchawki, więc jak potrzeba pazura to dobrze jest mieć obok drugie komplementarne. Ja bym obok dał Sonorusy III na zmienionych padach i mamy duet do wszelkiej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, decees napisał:

 

Specjalni wyciągnąłem Sówki z kuferka żeby obadać tą Anię i potwierdzam - na wszystkim co mam aktualnie siedzi w środku głowy. Ale skubana pięknie zaśpiewała na Owlach ?

 

Ktoś gdzieś kiedyś napisał, że na dobrym sprzęcie to migdałki jej widać.

16 minut temu, timecage napisał:

To są z natury raczej miękkie słuchawki, więc jak potrzeba pazura to dobrze jest mieć obok drugie komplementarne. Ja bym obok dał Sonorusy III na zmienionych padach i mamy duet do wszelkiej muzyki.

 

Ja ich nie odbieram jako specjalnie miękkie. Transjenty w sopranach są dobrze oddane. Przydałoby się więcej energii w górnej średnicy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mojo_aka_jojo napisał:

No i slucham sobie Owli po kilkutygodniowej przerwie,

Kilka tygodni ... !!! Nawet o tym nie wspominaj ...:P

 

4 godziny temu, velone napisał:

Dzisiaj wracam z urlopu do domu i najbardziej nie mogę się doczekać muzyki z moimi jastrzębiami ?

Pojechałeś na urlop bez hawków ... !!! Nawet o tym nie wspominaj ...:P

3 godziny temu, decees napisał:

Specjalni wyciągnąłem Sówki z kuferka żeby obadać tą Anię i potwierdzam - na wszystkim co mam aktualnie siedzi w środku głowy. Ale skubana pięknie zaśpiewała na Owlach ?

 

Nie zmieniłeś zdania? Oferta w komisie dalej aktualna?:D

3 godziny temu, timecage napisał:

To są z natury raczej miękkie słuchawki.

 

Potwierdzam. Miękkie. Jak się w nich uwalę na wyrku, nic mnie w uszy nie gniecie. Wręcz przeciwnie muzyka mi je delikatnie masuje.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już piszemy o repertuarze do hawków/owli, to jak wam gra klasyczny rock ? Bo ja czuję pewien niedosyt. Trochę więcej pazura w rifach gitarowych by się przydało.
Np. Dire straits i pink floyd grają mi jak marzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lolomanolo napisał:
5 godzin temu, hemi napisał:
Jeśli już piszemy o repertuarze do hawków/owli, to jak wam gra klasyczny rock ? Bo ja czuję pewien niedosyt. Trochę więcej pazura w rifach gitarowych by się przydało.

Np. Dire straits i pink floyd grają mi jak marzenie.

 

Miałem na myśli raczej bardziej "brudne" brzmienia jak AC DC, Deep Purple czy Joe Satriani. Tam drajw elektrycznych gitar powinien przypominać dźwięk wyścigowego motocykla jadącego na pełnym gazie. Nie do końca to słyszę na hołkach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

Pojechałeś na urlop bez hawków ... !!! Nawet o tym nie wspominaj ...:P

 

W domu żona marudzi, że ciągle słuchawki na uszach i nie ma ze mną kontaktu, więc obiecałem że na wyjeździe będę miał dla niej więcej czasu ?

Ale teraz wszystko wróciło do normy - Hołki na głowie i jest cudownie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hemi napisał:

 

Miałem na myśli raczej bardziej "brudne" brzmienia jak AC DC, Deep Purple czy Joe Satriani. Tam drajw elektrycznych gitar powinien przypominać dźwięk wyścigowego motocykla jadącego na pełnym gazie. Nie do końca to słyszę na hołkach...

 

Tutaj to Sony MDR-z1r rządzą. Jak skrzyżowanie motocykla wyścigowego z walcem drogowym. A to wszystko w tunelu pod Alpami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

 

Tutaj to Sony MDR-z1r rządzą. Jak skrzyżowanie motocykla wyścigowego z walcem drogowym. A to wszystko w tunelu pod Alpami :) 

 

Za taką cenę to ja bym wolał sobie motocykl kupić. Niekoniecznie wyścigowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, velone napisał:

W domu żona marudzi, że ciągle słuchawki na uszach i nie ma ze mną kontaktu,

 

A ja odwrotnie, na urlop, jak wreszcie pojadę, zabiorę hawki, a żonę zostawię w domu, właśnie żeby nie marudziła he, he.

Poza tym urlop bez żony, jak oczywiście ktoś to umie zorganizować, stwarza bardzo wiele, różnych, możliwości.

I nie mam tu tylko na myśli, relaksacyjnego słuchania muzyki na hawkach.:D

11 godzin temu, hemi napisał:

 

Za taką cenę to ja bym wolał sobie motocykl kupić. Niekoniecznie wyścigowy.

 

Ale na walc he, he drogowy już by nie starczyło ... A jego brzmienie stanowi, istotną, różnicę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, chico99 napisał:

 

A ja odwrotnie, na urlop, jak wreszcie pojadę, zabiorę hawki, a żonę zostawię w domu, właśnie żeby nie marudziła he, he.

A kto będzie robił drinki i po piwo biegał, jak zostawisz żonę w domu? :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, velone napisał:

 

W domu żona marudzi, że ciągle słuchawki na uszach i nie ma ze mną kontaktu, więc obiecałem że na wyjeździe będę miał dla niej więcej czasu ?

Ale teraz wszystko wróciło do normy - Hołki na głowie i jest cudownie ?

 

Moge dac dobrego tipa na taka sytuacje ;)
Tutaj lepiej od Holkow sprawdza sie CIEMy. Robisz sobie takie w kolorze skory (kabel tez). Przy pomocy widzenia peryferyjnego zawsze wylapiesz, ze malzonka do Ciebie przemawia. Wtedy nalezy bez przerywania odsluchu uprzejmie kiwac glowa, etc. Jesli komunikat byl naprawde wazny, dotrze do Ciebie wiele razy i bedzie eskalowany. Wszystko inne to szum... :P
Podobnie mozna postepowac w pracy ;)

A no powaznie: ja mam w pracy Owle. To sa duze sluchawki. Czesciej niz bym sobie tego zyczyl przychodza do mnie ludzie i zaczynaja swoja oratorska masturbacje gdy mam sluchawki na glowie... Zaczynam myslec, ze to jakas forma uposledzenia (albo duza wada wzroku?).

Edytowane przez mojo_aka_jojo
Kreatywnosc mi sie rankiem wlaczyla
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mojo_aka_jojo napisał:

Wtedy nalezy bez przerywania odsluchu uprzejmie kiwac glowa, etc.

 

 

5 minut temu, mojo_aka_jojo napisał:

Podobnie mozna postepowac w pracy ;)

 

Proponuję dodawać jeszcze, do kiwania, "Kocham cię". Ale też nie za często, bo można wzbudzić podejrzanie ... Sprawdzone, he, he

 

W pracy, hmm ... te kocham cię, no nie wiem ... To zależy już kto, co lubi i z kim pracuje.:P Można spróbować, licząc się oczywiście,

z tym, że takie eksperymenty mogą drogo kosztować.;) Również sprawdzone.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mojo_aka_jojo napisał:

A no powaznie: ja mam w pracy Owle. To sa duze sluchawki. Czesciej niz bym sobie tego zyczyl przychodza do mnie ludzie i zaczynaja swoja oratorska masturbacje gdy mam sluchawki na glowie... Zaczynam myslec, ze to jakas forma uposledzenia (albo duza wada wzroku?).

To samo robią ludzie na ulicy jak mam na głowie Owle albo MSR7. Niestety chyba upośledzenie mózgu. Ewentualnie sądzą, że ochoczo zerwę z głowy słuchawki jak tylko zobaczę, że kierują się w moją stronę. Tu się mylą :D.

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MPM napisał:

A ja pozdrawiam wszystkich z urlopu, Hawki że mną pojechały, nie mogłem się powstrzymać...

 

Dobra decyzja, a jak hawki zamiast żony to bardzo dobra.:)

 

4 minuty temu, MPM napisał:

A że auto pakowne to i inne towarzystwo dla nich też zabrałem.... A co tam...?

 

Nie chcę wnikać,  ale trochę się domyślam jakie ... he,he

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności