Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Vaiet napisał:

Innymi słowy, choć cholernie mi się podoba, to sprzęt jednak nie dla mnie. Może CMA600i w takim razie?

600 nie oddała pierwszego planu, dodatkowo drugi plan gra bardzo blisko (może nawet za blisko). Scena to zwężona  spłaszczona elipsa, ale z bardzo dobrą separacją i dokładnością pozycjonowania (tyle że nie w głąb). 

600 imponuje kontrolą basu, to trzeba usłyszeć! :) I to robi dobrze NO! 

400 to bardziej klasyczna scena, z wejściem w głąb. Trochę mniej subbasu, średnica lekko wypchnięta do przodu i bardziej efektowne brzmienie. 

Z tych dwóch wolę 400 do NO, TH900 i 610.

600i do odsłuchu, 400i do taplania się w muzyce. 

Edytowane przez Jaworrr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam "fazę"na NHC. Powiem krótko. Tonalnie grają mi dzisiaj fantastycznie, ale nie mogę się przemóc do tego wokalu grającego w środku głowy, jakby Jopek śpiewała mi do ucha. Reszta "pierwszego" planu też jest strasznie blisko. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

 

Bym się chyba nie obraził, jakby Anna Maria zaśpiewała mi do ucha ... :D A z ciekawości, czego konkretnie jaj słuchasz?

 

Sobremesa.

 

Żeby mi tylko starczyło życia na te ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AK300 i całkiem dobrze napędza NHC, ale synergia taka sobie.

Scena mała, wszystko gra w głowie, płasko i nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie absolutnie nie jest płasko i nudnie. W głowie gra wokal i pierwszy plan, reszta jest szeroko tak jak powinno być, możne nawet czasami  zbyt szeroko.

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

No to dobrze, że masz też pionka ... bo to już inna bajka.

Przesiadka na Pionka to naprawdę ogromna ulga. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kartonik napisał:

To chyba czym prędzej je sprzedam, żona już by mi nie darowała jak bym wymienił duże stereo na nowe ;)

Sprzedaj żonę a nie Howki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio słucham Howków, ale jak już założę to smakują niesamowicie i stwierdzam, że to bardzo dobrze wydane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Dżizas... tak czytam ten wątek i chyba mamy już sektę, ale coś czuję, że zaraz powstanie nowa religia Jastrzębiofarianizm :) 

Zaraz sekta, aż tak dużo zwolenników tych słuchawek to ja tu nie widzę. Chyba, że działają w ukryciu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo howki super zgrywają się z taką muzyką.... ja więcej teraz jazzu słucham... i przez te słuchawki zamówiłem prototypowy wzmacniacz na lampach... muszę jednak poczekać dwa miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i slucham sobie Owli po kilkutygodniowej przerwie, ktora wynika ze zbyt duzych upalow i checi lekkiego odzwyczajenia sie od moich ulubionych sluchawek (byly grane tylko IEMy).

Coz, bede sie powtarzal, ale jak zapuscic Owle na dobrym setupie i gestych plikach (wlasnie slucham Big Band Bossa Nova by Stan Getz, 24/192), to zwyczajnie miazdza.

 

Zapisuje sie do tego kosciola Jastrzebiofarian ;)

 

Owle sa tez moimi ulubionymi sluchawkami wideokonferencyjnymi (ktorych to konferencji mam niestety zbyt duzo). Dokleilem im mikrofon ModMic i jest "elegancja francja". No wiec teraz wisza mi dwa kable i jestem przywiazany do mojego Hugo niczym pies do budy :P

 

--

 

12 godzin temu, kartonik napisał:

Dzisiaj mam "fazę"na NHC. Powiem krótko. Tonalnie grają mi dzisiaj fantastycznie, ale nie mogę się przemóc do tego wokalu grającego w środku głowy, jakby Jopek śpiewała mi do ucha. Reszta "pierwszego" planu też jest strasznie blisko. Ech...


No ale Misiek, to nie cecha NHC, a najpewniejT wojego DACa. Mi tam nigdy niz w glowie nie gralo, ani z NHC, ani z Owlami ;) 

Edytowane przez mojo_aka_jojo
formatowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności