Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

No to napisałem przecież że muzycy to inny świat, czytaj słuch...

To teraz co, rzucamy wszystko w diabły i słuchamy tylko tego co poświęcą i ochrzczą muzycy?...he,he,bez przesady,jesteśmy zwykłymi ludźmi,każdy ma inny słuch, śpiewać potrafi jeden na sto przyzwoicie...?

A dla ciekawości....pamiętam jak dziś ,jak jeden z forumowiczów miał znajomą/żonę, nie pamiętam...muzyka co w filharmonii na skrzypcach gra...

Podał tej kobiecie do posłuchania swoją kolekcje słuchawek do posłuchania...wybrała co ciekawe HD800 na pierwszym miejscu,jako najbardziej naturalne...tak że...he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu dyskusja była w kwestii udowodnienia, że Hawki są naturalne, a nie, że są naturalniejsze od wszystkiego innego. Te drugie to każdy niech sobie rozsądzi we własnym zakresie.

No ale oczywiście niektórzy żywią się wręcz antagonizmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Hawki są naturalne w przekazie to ja potrafię skakać wzwyż 255cm...ha,ha.

Toć to bajkowe, relaksowe brzmienie..nijak mające się z realizmem, wystarczy spojrzeć na wykres...

Naturalne to są LCD2 lub HD800...odpowiednio napędzone...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kiedy pęknie ta gumka od majtek, bo trochę naciągnięta jest i muszle ciągle dyndajądefault_smile.png
Spokojna Twoja... Moje mają za sobą przyszło 2 lata intensywnego użytkowania, plus gościnne występy u ciekawskich forumowiczów i brak jakichkolwiek oznak zużycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna Twoja... Moje mają za sobą przyszło 2 lata intensywnego użytkowania, plus gościnne występy u ciekawskich forumowiczów i brak jakichkolwiek oznak zużycia.

Moje też nie, ale jakby coś to części zamiennych brak, fakt że są wytrzymałe w przeciwieństwie do kabli. Mi już sreberko z wtyku schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, saudio napisał:

Tak to wygląda:

60db01ce63a77699ffcda4fbb8548478.jpg

 

 

A może po prostu srebro czernieje i wystarczy przetrzeć szmatką dołączaną do słuchawek?

Mam interkonekt AudioQuesta, a dokładnie Diamondback i też myślałem, że wtyk się ściera ale okazało się, że to tylko siarczki srebra (czyli popularne czernienie srebra). Co najważniejsze nie ma się czym przejmować bo siarczki srebra są dobrym przewodnikiem i to dlatego srebro jest świetnym materiałem na przewody bo się praktycznie nie starzeją

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje też nie, ale jakby coś to części zamiennych brak, fakt że są wytrzymałe w przeciwieństwie do kabli. Mi już sreberko z wtyku schodzi.
O kabek, czy wtyki się nie martwię. W razie W znowu oddam do Perula i będzie to jego zmartwienie. Natomiast masz rację, z innymi częściami może być problem, o ile tą gumkę łatwo wymienić to skąd ją dostać... Trzeba będzie na nie bardzo uważać, bo mimo solidności wykonania wypadki się zdarzają...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A może po prostu srebro czernieje i wystarczy przetrzeć szmatką dołączaną do słuchawek?
Mam interkonekt AudioQuesta, a dokładnie Diamondback i też myślałem, że wtyk się ściera ale okazało się, że to tylko siarczki srebra (czyli popularne czernienie srebra). Co najważniejsze nie ma się czym przejmować bo siarczki srebra są dobrym przewodnikiem i to dlatego srebro jest świetnym materiałem na przewody bo się praktycznie nie starzeją

Ciekawa interpretacja, zwłaszcza że są to pierścienie. Pocieranie szmatką pokazuje błyszczącą miedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, saudio napisał:

Ciekawa interpretacja, zwłaszcza że są to pierścienie. Pocieranie szmatką pokazuje błyszczącą miedź.

 

Co z tego, że pierścienie? Srebro, to srebro :) 

Ale jeżeli pokazuje się już miedź to faktycznie pozamiatane... U mnie słuchawki są wpięte na stałe do wzmacniacza więc pewnie wytrzymają dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Co z tego, że pierścienie? Srebro, to srebro  
Ale jeżeli pokazuje się już miedź to faktycznie pozamiatane... U mnie słuchawki są wpięte na stałe do wzmacniacza więc pewnie wytrzymają dłużej...

Nie martw się szlauch zrobi swoje, powoduje obracanie się w gnieździe, wyjmiesz to zobaczysz, bo to nie jest od przełączania tylko obrotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, saudio napisał:

Nie martw się szlauch zrobi swoje, powoduje obracanie się w gnieździe, wyjmiesz to zobaczysz, bo to nie jest od przełączania tylko obrotu.

 

Nie będę czekał tak długo i już szukam dobrego zamiennika ?

Tylko nie wiem co wybrać i tu zaczyna się problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, saudio napisał:

Łatwo nie jest, zamiennik tak, ale poprawa to już nieznaczna no i koszta duże.

 

Nie oczekuję poprawy brzmienia tylko lepszej ergonomii. Powiem więcej - chciałbym żeby brzmienie zostało dokładnie takie jak jest teraz :)

Edytowane przez velone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

A słuchał ktoś z Was na kablu Tonalium Audio, który ma Piotr Ryka? Cena podobno powala, jakość dźwięku również.

Mnie jeszcze nie powaliło, więc nie kupowałem i nie słuchałem :).

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, velone napisał:

 

Nie oczekuję poprawy brzmienia tylko lepszej ergonomii. Powiem więcej - chciałbym żeby brzmienie zostało dokładnie takie jak jest teraz :)

Ja mam to samo, przez ergonomię zamówiłem JD kabel, tylko przy okazji już zbalansowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności