Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, audionanik napisał:

Który?

Ale raczej i tak będzie płacz i zakup/powrót do sztoka.

Chodzi mi raczej o wygodę, sztokowego podejrzewam i tak nie przebiję.

Waham się 2534 vs 2893.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kabel od JD... zbalansowany 2.5 mm... do odtwarzacza przenośnego, jak będzie dobrze to zamówię jeszcze stacjonarny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LuQi napisał:

A ja bym tam z chęcią poprawił tylko używalność tego oryginalnego kabla, a Sowie walory dźwiękowe pozostawił niezmienione dlatego myślę, że Jimmi będzie w stanie coś w tym temacie zaradzić :ph34r:

Dlatego wziąłem czystą miedź zgodnie z sugestią JD. Jeżeli poczekasz jakieś 2 tygodnie, to dam znać jak to wygląda w ostatecznym rozrachunku.

6 minut temu, hibi napisał:

mój paw jutro wyląduje :P (one w ogóle latają ? - ornitologu  nanik-nanik..:P)

Paw? Nie widziałem Audioquest NightPeacock :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jd1210 napisał:

Chodzi mi raczej o wygodę, sztokowego podejrzewam i tak nie przebiję.

Waham się 2534 vs 2893.

Poczekaj, znając mnie, to zaraz nie- sztok zacznie mnie czymś drażnić (choćby nie wiem jak dobry był - ja nie wiem jak ten AQ to robi?:ph34r:), to Ci podeślę tego taskera na odsłuch; jest mega miękki i wygodny.

23 minuty temu, hibi napisał:

mój paw jutro wyląduje

Który? Będziesz cisnął?

 

24 minuty temu, hibi napisał:

 (one w ogóle latają ? - ornitologu  nanik-nanik..:P)

Potrafią ale mają to gdzieś; wzbijają się w powietrze tylko w obliczu zagrożenia.

Najwięcej ich lata w sobotnie wieczory w okolicy pubów i pijalni wódki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Vaiet said:

 

Paw? Nie widziałem Audioquest NightPeacock :D

może  nanik-nanik widział - raczej na pewno.. "w sobotnie wieczory w okolicy pubów i pijalni wódki. "

 

czy NH grają lepiej na niższych głośnościach?

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, słucham teraz wypiętych NHC do mojego stereo CA851A i pierwszy raz nie brakuje mi kolumn... a myślałem że to nie jest możliwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

 

A nie mówiłem. Azury mają przyjazne dziurki..

Chyba muszę się z tym zgodzić.... posłucham dziś wieczorem.. tylko ten kabel... co za masochista go stworzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych odsłuchach zróżnicowanego repertuaru, wychodzi że kabel główny od starych hołków jest nie do pobicia. Tasker to kabelek bardzo dobry, ale góra, porządek, holografia i spokój sztoka są nie do podrobienia. Nienawidzę Audioquesta - tyle nadziei, zachodu, kombinacji i wszystko psu w dupę; jakaś zapierdziana, łamliwa sznurówka miażdży wszystko.

Chyba będę musiał się upodlić i zadatkować kabel w AQ:angry:.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, audionanik napisał:

Wyciągnąłem. Pomysł mój, wykonanie Mistrz @Perul:

782CF8D0-A238-4476-BFB5-026AFF433DB1.jpeg

Jak na razie (po ok. 30min odsłuchu) zapowiada się rewelacyjnie; w zasadzie ten kabelek to sensacja. Wiedziałem, że licówka da radę:).

Nie gra jak oryginał od aq, trochę eksponuje średnicę (z umiarem), ale jest kablem, który w końcu nie kaszani mi dźwięku hołków, nie rozmazuje konturów, nie psuje barwy, rozdzielczości i holografii, jak inne nie-sztoki. Lelki dostały jednocześnie zastrzyk energii - przyspieszyły, żywiej machają skrzydłami, a ich lot nabrał dynamiki. Wow!

Sztok jest wyraźnie spokojniejszy (ale ogólnie, nie powiedziałbym, że gorszy).

Faktura muszli Hawków fajna ale jednak tego drewnianego biurka?nic nie przebije....nie ma jak stare meble...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audionanik napisał:

Po dłuższych odsłuchach zróżnicowanego repertuaru, wychodzi że kabel główny od starych hołków jest nie do pobicia. Tasker to kabelek bardzo dobry, ale góra, porządek, holografia i spokój sztoka są nie do podrobienia. Nienawidzę Audioquesta - tyle nadziei, zachodu, kombinacji i wszystko psu w dupę; jakaś zapierdziana, łamliwa sznurówka miażdży wszystko.

Chyba będę musiał się upodlić i zadatkować kabel w AQ:angry:.

 

To musisz zlecić @Perul 'owi żeby Ci ten stockowy kabelek rozbebeszył, wyjął z niego co potrzeba, a potem wrzucił w jakiś  ładny oplot, zmontował z tego warkocza i po problemie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LuQi napisał:

 

To musisz zlecić @Perul 'owi żeby Ci ten stockowy kabelek rozbebeszył, wyjął z niego co potrzeba, a potem wrzucił w jakiś  ładny oplot, zmontował z tego warkocza i po problemie :P

Jak rozbebeszy to dźwiękowo się pogorszy,lepiej nie ruszać...he,he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2018 o 18:48, kartonik napisał:

Okazuje się, że jak poruszam wtyczką z jackiem 3.5, to robi się mono. Teraz nie mam pewności czy ten kabel coś mi nie kaszani w dźwięku.

 

Wychodzi na to, że u mnie problem leży na przejściu z 4 pinów na 3 pinowy duży jacek. W telefonie ten problem nie występuje.

 

A co do grania samych słuchawek, to cały czas mam z nimi problem. Strasznie są czułe na to z czym grają i chyba bym musiał specjalny tor dla nich tworzyć aby grały pod mój gust, a to już mi się za bardzo nie uśmiecha :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kartonik napisał:

 Strasznie są czułe na to z czym grają i chyba bym musiał specjalny tor dla nich tworzyć aby grały pod mój gust, a to już mi się za bardzo nie uśmiecha :huh:

 

O to, to. cały czas o tym piszę. Testować NH ze wszystkim, co kto ma ... Nie raz, podobnie jak ja, będziecie zaskoczeni na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbebeszy to dźwiękowo się pogorszy,lepiej nie ruszać...he,he.

No niekoniecznie.
W kablu stockowym, z tego co kojarzę żyły nie są zaplatane, a (z moich doświadczeń) zaplecenie poprawia separację i głębię sceny, a także ciut zmniejsza wyższy bas
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności